در ابتدا SpaceX اسکله در ایستگاه فضایی بین المللی با 2 فضانوردان ناسا

اورلاندو فلوریدا. — SpaceX خدمه کپسول اژدها کاسته راه خود را به ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه صبح مستقل متصل و مارک اولین بار یک آمریکایی تجاری کپسول با انسان روی انجام feat.

این اتصال دهنده ها به این نتیجه رسیدند که در مدت کوتاهی قبل از ساعت 10:30 a. m. EDT آمد و در پایان از 19 ساعت سفر در فضا برای تازه تغییر نام کپسول در حال حاضر به نام “تلاش.” نام انتخاب شده توسط فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken که در ادامه این ماموریت به عنوان یک پاسخ به شاتل فضایی اندور که در زمان هر دو آنها را به فضا برای اولین بار در پروازهای جداگانه.

برای دو تا از دوستان نزدیک این ماموریت خود را برای اولین بار با هم.

“این یک افتخار واقعی به تنها بخش کوچکی از این نه سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده سفینه فضایی بود لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی” هرلی گفت: پس از 12 سخت گرفتن پین ضامندار بر روی خدمه اژدها ایجاد یک هوا مهر و موم تنگ با ISS.

پس از آن تماس از مرکز فضایی جانسون: “تلاش این هوستون است. باب و داگ, خوش آمدید به ایستگاه فضایی بین المللی پس از خود دیدنی و جذاب قرار ملاقات گذاشتن و متصل از اولین خدمه اژدها خودرو. برای اولین بار پس از بازنشستگی شاتل فضایی شما به اتمام تاریخی سوار شدن به ISS و باز کردن یک فصل جدید در اکتشافات فضایی بشر.”

آخر هفته ماموریت برداشته امریکا از طلسم خشک آن را تحمل و نه سال پس از آن را از دست داده توانایی برای راه اندازی آن فضانوردان در پایان برنامه شاتل در سال 2011.

که آمد و در 3:22 p. m. EDT. شنبه هنگامی که یک SpaceX Falcon 9 rocket برداشته کردن از طریق روشن تابستان آسمان در مرکز فضایی کندی حمل هرلی و Behnken به پایین به زمین مدار.

SpaceX یکی از دو پیمانکاران انتخاب شده توسط ناسا در سال 2014 _ دیگر شد بوئینگ _ به منظور توسعه یک انسان دارای وسیله نقلیه. SpaceX خدمه اژدها آماده بود به پرواز.

پس از راه اندازی Behnken و Hurley تا به حال فرصتی برای کار دو دستی مانورهای داخل خودرو و همچنین گرفتن برخی از خواب.

آنها از خواب بیدار شد و در روز یکشنبه به Black Sabbath را “سیاره کاروان” و شعر “ما بادبان را از طریق بی پایان آسمان ستاره درخشش مانند چشم است.” این رسم برای ناسا برای بیدار کردن آن فضانوردان با موسیقی است.

شناور همراه با آنها به ISS بود “لرزش” پر sparkly دایناسور است که در خدمت به عنوان zero-G شاخص برای این ماموریت انتخاب شده توسط فضانورد را دو پسر Behnken پسر تئودور 6 و Hurley, پسر, جک 10.

“این فوق العاده سرد چیزی که برای ما به یک فرصت برای انجام این کار برای هر دوی ما پسران که من امیدوارم که فوق العاده هیجان زده برای دیدن اسباب بازی خود را شناور در اطراف با ما” Behnken گفت: از یک ویدئو ضبط شده در داخل کپسول.

در طول یک پست-راه اندازی کنفرانس مطبوعاتی در شنبه SpaceX بنیانگذار Elon Musk صحبت در مورد احساسات از راه اندازی یکی از او و شرکت او کار کرده اند نسبت به سال 2002. مشک به حال تیم خود را با قرار دادن یک پنجره در محموله نسخه از اژدها که پرواز اول به طوری که آنها خواهد نکنید که جایزه: انسان spaceflight.

“من واقعا با غلبه بر احساسات و آن را واقعا سخت به بحث” مشک گفت.

در حالی که راه اندازی و در مدار زمین موفق شد مشک مراقب بود که برای جشن گرفتن خیلی زود است. Behnken و Hurley, احتمال صرف چندین ماه در ایستگاه قبل از پاشش پایین در سواحل فلوریدا در اقیانوس اطلس است.

“بازگشت خطرناک تر است در برخی از راه, از, صعود,” مشک گفت. “بنابراین ما نمی خواهیم به اعلام پیروزی نشده است. ما نیاز به آنها را به خانه با خیال راحت.”

___

این مقاله نوشته شده توسط Chabeli Carrazana از اورلاندو سنتینل بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورلاندو سنتینل. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im