در عوض ارتش می گوید ACFT نمرات نمی خواهد تعداد در برابر سربازان تا 2022

آغاز Oct. 1 یک نسخه اصلاح شده از ارتش در مبارزه با تست تناسب اندام تبدیل خواهد شد سرویس های جدید تناسب اندام ارزیابی اما آموزش چالش های ایجاد شده توسط coronavirus همه گیر خواهد شد و ميانگين نمرات فردی را به حساب نمی در برابر سربازان تا 2022.

البته اصلاح به ACFT rollout می آید بیش از دو ماه پس از رهبران ارتش به حالت تعلیق در تمام آزمون های آمادگی جسمانی در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این ویروس باعث تاخیر در حمل و نقل تجهیزات خاص مورد نیاز برای ACFT و مانع از سربازان از مصرف جدید شش رویداد ارزیابی است که به معنای ایجاد تناسب اندام در سطوح بالای جریان سه رویداد ارتش تست آمادگی جسمانی (APFT).

جزئیات بعدی: نمایندگان مجلس با حرکت یک بار دیگر برای نجات A-10 Warthog از بازنشستگی

به جای تاخیر اجرای جدید تناسب اندام ارزیابی ارتش به جای آن جایگزین خواهد شد APFT در Oct. 1 با ACFT 2.0, گروهبان یکم ارتش مایکل Grinston گفت: Military.com در روز جمعه.

“آیا این نسخه ای که ما نوع نورد [2018],” Grinston گفت. “این نسخه جدید است.”

ACFT 2.0 هنوز هم متشکل از شش رویدادها — حداکثر deadlift; ایستاده قدرت پرتاب; دست انتشار push-ups; بهار کشیدن و حمل; پا پهلو و دو مایل را اجرا کنید. اما ارتش اضافه شده است یک جایگزین تخته رویداد برای سربازانی که هنوز در تلاش برای عبور پا و پهلو.

“برخی از سربازان با داشتن چالش با پا و پهلو و سپس دو ما درصد زیادی از ارتش است که حتی نمی شود از ACFT در عین حال گفت:” مسلح ، ژنرال Lonnie Hibbard فرمانده مرکز اولیه آموزش نظامی.

نیروهای نظامی را به تلاش برای تصویب پا و پهلو قبل از انجام تخته رویداد است که نیاز به سرباز به تعادل در آرنج و انگشتان “اسلحه به جلو دست نه دست و بدن باید حفظ نسبتا خط مستقیم برای حداقل دو دقیقه” Hibbard گفت.

تفاوت اصلی بین ACFT 2.0 و طرح اصلی است که نمرات را حساب نمی در برابر بسیاری از سربازان اگر آنها قادر به عبور تا زمانی که ارتش رهبران ارشد تصمیم گیری در زمان مناسب است برای اجرای کامل بدنسازی جدید آزمون Grinston گفت.

“وجود خواهد داشت نه هر گونه سوء اقدامات اگر شما رمز عبور” او توضیح داد.

طرح اصلی برای سربازان به تصویب ACFT پس از اکتبر. 1, Grinston گفت که احساس شده بود: “اگر شما موفق آن شما باید برای خارج شدن از ارتش.”

“سپس COVID-19 رسید. ما به حالت تعلیق منحصر به فرد تمام تست های آمادگی جسمانی بنابراین وجود دارد هیچ APFT هیچ ACFT-مردم نیست و حتی در آینده به کار نشده است,” او گفت:.

فعال-سربازان وظیفه برنامه ریزی شده بودند به ACFT به عنوان یک تشخیصی در دو نوبت جداگانه شش ماه از هم جدا. همه گیر مانع از تست دوم که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل Grinston گفت.

همچنین تاخیر در گرفتن واحد تناسب اندام تجهیزات مورد نیاز به اداره ACFT.

“ما سعی کردیم که به تولید تجهیزات به همان سرعتی که ما می توانیم اما ما نیست که تمام تجهیزات ، برخی از تولید تجهیزات تاخیر کردم. آن را سخت به یک تشخیصی اگر شما لازم نیست که تمام تجهیزات” Grinston گفت.

در حال حاضر در مورد “91 درصد از تجهیزات تحویل داده شده است,” Hibbard گفت که تمام تجهیزات باید به توزیع واحد تا پایان ماه ژوئن است.

“ما حتی نمی گرفته دوم تست تشخیصی پس چگونه خواهد ما فصل کسی را [پس از] 1 اکتبر اگر آنها شکست خورده ACFT?” Grinston گفت. “بنابراین ما تغییر کرده و گفت:” شما در حال رفتن به مبارزه با ارتش تست تناسب اندام; با این حال شما نمی شود. وجود دارد هیچ عوارض جانبی اقدامات است.’ … شما باید به آن را هر چند. هنگامی که آن را آزمون, رکورد شما در واقع باید آن را قرار داده [نمره] در سیستم ثبت شده است.”

اما سربازان که عبور نمی کند گذشته خود را APFT مورد نیاز خواهد بود به تصویب ACFT, Grinston گفت.

“می گویند در ماه ژانویه, اگر من در زمان ارتش تست آمادگی جسمانی و من نتوانستم آن را,” او گفت:. “کسانی که تنها مردم است که واقع می شود مورد نیاز به تصویب ACFT.”

این تغییرات موقت به ACFT در نظر گرفته شده به سربازان حدود 18 ماه به آزمون و آموزش بر روی نقاط ضعف خود را به طوری که آنها می تواند آماده برای نمرات خود را برای شروع شمارش رکورد در مارس 2022, Hibbard گفت.

“ما رهبران ارشد ارتش را به کسانی که تصمیم گیری به ما اطلاع داده ها برای بهترین بهره را از ارتش ما,” او اضافه شده است.

در حال حاضر هیچ جدول زمانی برای زمانی که ارتش را رها تخته جایگزین رویداد به پا و پهلو, Hibbard گفت.

“من فکر می کنم به عنوان کل ارتش آغاز می شود آموزش برای ACFT و گرفتن تست بسیاری از احساس وحشت و نگرانی خواهد رفت و تخته تبدیل خواهد شد [غلبه بر حوادث] زیرا همه عبور خواهد بود و این پا و پهلو,” او گفت:.

قبل از همه گیر ضربه ارتش بود دیدن “پیشرفتهای گستردهای” در چگونه سربازان انجام شده در ACFT حوادث Grinston گفت: پس از او باقی مانده است اعتماد به نفس است که نیروهای به زودی دوباره که پیشرفت.

“ما می توانیم این کار را انجام,” او گفت:. “این است که در مورد داشتن همه بهتر جسمانی و استاندارد است. این خوب است آن را دست یافتنی و آن را واقعا خوب برای ارتش ما.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: ارتش رونمایی عمده تغییرات جدید در مبارزه با تست تناسب اندام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>