ایلینوی مرد محکوم به 30 سال در 2015 قتل کهنه سرباز ارتش

یک اسپرینگفیلد مرد محکوم به 30 سال در وزارت اصلاحات جمعه برای 2015 قتل لویی تاتل.

لری Broomfield شده بود مجرم Sangamon County داوران قتل درجه اول در سپتامبر. 20, 2019.

که هیئت منصفه تبرئه Broomfield دوم تعداد جرم قتل درجه اول و یک تعداد از سرقت مسلحانه. این Sangamon County دولت اوباما را رد کرد و تعداد دیگری از سرقت مسلحانه قبل از هیئت داوران recessing.

Broomfield شد و 16 سال در زمان عکسبرداری از تاتل سابق Lanphier دبیرستان بازیکن فوتبال که به خدمت در ارتش ایالات متحده. Broomfield بود سعی کردم به عنوان یک بزرگسال.

روز جمعه حکم تحویل داده شد توسط Sangamon County مدار قاضی دادگاه جان Madonia.

Broomfield شد و در حال حاضر در دادگاه با وکلای مدافع جیمز Elmore و علامت Wykoff.

Broomfield داده شد اعتباری برای 1,968 روز خدمت در انتظار محاکمه است.

دولت به دنبال صدور حکم در محدوده 35 تا 38 سال است. دفاع خواسته برای 20 سال است.

شواهد قرار داده شده توسط معاون وزارت امور خارجه وکلای استیو Perbix و برایان شاو نشان داد که Broomfield شات تاتل چهار بار در یک فورد توروس در این شهر به سمت شرق شب Jan. 26, 2015.

Lonelle بیتس یک شرکت متهم از Broomfield را که علیه او شهادت خواهد بود و سعی کردم به طور جداگانه بعد در ماشین همراه با کورتز, Broomfield, لری Broomfield برادر.

کورتز Broomfield شد از دولت و نیست شهادت در weeklong مورد.

لری Broomfield و تاتل ملاقات کرد تا پیش از آن روز. دادستان همچنین نشان داد که آنها در یک مهمانی با هم همراه با بیتس و برخی افراد دیگر در سال 1900 بلوک شرق ادواردز.

عکسبرداری از تاتل شد بیش از یک مقدار کمی از مواد مخدر اکستازی هر چند مقامات قادر به قرار دادن مواد مخدر منجر به تبرئه برومفیلد در سرقت مسلحانه شارژ.

لری Broomfield و برادر خود را به پایان رسید تا در HSHS سنت جان بیمارستان شب Jan. 26 با زخم از عکسبرداری است. لری Broomfield گفته بود اسپرینگفیلد پلیس و یک پزشک متخصص که زخم شده بود و در نتیجه استدلال ناشی از یک بازی تاس.

تاتل که اختصاص داده بود به لشکر 101 هوابرد و “اجرایی مرخص” از ارتش در مارس 2014 دریافت چندین مدال و نشان برای خدمات خود را.

Bates’ trial برای برنامه ریزی Aug. 3. بیتس است که به اتهام دو فقره قتل درجه اول مسلح سرقت و پنهان یک قتل مرگ است.

این مقاله نوشته شده توسط Steven Spearie از دولت ایران-ثبت نام, Springfield بیمار است. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 دولت آمریکا-ثبت نام, Springfield, بد.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im