من هرگز نگاه در آشپزخانه من همان راه دوباره

در جهان ما قبل و بعد از, ما در حال درخواست ما از فرهنگ های مورد علاقه نویسندگان آشپز و خانه/طراحی و کارشناسان برای توصیف چگونه زندگی متفاوت خواهد بود پس از COVID-19—با مقالات در پخت و پز و بودن در راه های جدید و غذاهای ما غذا خوردن به همراه راهنماهای سفر (هر دو واقعی و خیالی).


من فکر نمی کنم هیچ یک از ما هرگز تصور چنین امتداد طولانی از زمان در خانه های ما. ما peripatetic بسیاری: ما فاصله برای پرش و پرواز بعدی, نژاد, به, بازار, نگاهی به رویدادهای ورزشی و ایجاد استادانه درست شده و بازدید با دوستان و خانواده. هیچ یک از این نه بی شماری دیگر فعالیت های سمت چپ بیش از حد زمان برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد خانه ما چگونه آنها عمل چگونه آنها نگاه کرد و بخصوص چگونه ما واقعا می خواستم به زندگی در آنها را!

امروز ماه به انزوای اجتماعی و فاصله صفحه اصلی است که در ذهن ما 24/7. در حال حاضر ما در حال انجام با خانه داری مته: ما در تمیز کردن لباس ها و اسباب بازی پستو ساخته شده سفرهای متعدد به حسن نیت پرتاب منقضی شده ادویه جات ترشی جات تجدید سازمان pantries و jotted لیست پروژه های آینده است. وقتی که می آید به آینده گام هر چند—re-تصور ما واقعی زندگی (چون من می خواهم به فکر می کنم ما شده است با توجه به فرصت)—آشپزخانه فرض اهمیت فوق العاده ای.

پس چگونه آشپزخانه خود را تغییر دهید ؟ برای برخی از, است که می تواند به معنای خرید (و من امیدوارم که در واقع با استفاده از) پیشرفته تر ابزار و لوازم—آنهایی هستند که بیشتر بصری شاید حتی صدای فعال است که کاهش زمان دبستان و یا شاید فراموش پخت و پز برای شما. اما من ترجیح می دهم به فکر می کنم در مورد چگونه برای تبدیل آشپزخانه به یک hub برای زندگی, در, درست, مدرن, مفهوم: چرخش هسته خانواده محوری جایی که مهم مکالمات اتفاق می افتد مشق شب انجام شده است, جشن لحظات خلق شده اند و مواد غذایی و آزمایش و آماده سازی کاوش.

برای بسیاری از ما من شامل آشپزخانه پدید آمده از شتاب-و-go-on-my-راه-به-جایی-نقطه دیگری در خانه—جذاب و عملکرد بالا pass-through—به یک فضای که در آن خلاقیت و گفتگو وجود دارد. سوال بعد این است که: آنچه می تواند ما را در اضافه کردن یا تفریق به بهبود این فکر معادله ؟

Barbara Sallick's kitchen table, where she finds herself spending the most time.
باربارا Sallick میز آشپزخانه که در آن او یابد و خودش را صرف ترین زمان. عکس فواره

یکی از راه های برای رسیدن به این نسل بعدی آشپزخانه برای تمیز کردن و تمیز کردن. داشتن آمادگی های بی شماری متوالی وعده های غذایی در طول چند ماه گذشته من جدید و عمیق در رابطه با آشپزخانه من. من تشخیص کاستی های آن—که بیشتر آن من می توانم خودم را با مرتب کردن قفسه ها و اولویت بندی مطالب خود را. (دیگران وجود دارد به ماندن بگیرید.) مهم این است که برای آماده را منظم انتخاب کند.

در حالی که عملکرد این کلمه بیشتر در ارتباط با آشپزخانه اولین کلمه ای که با من طنین انداز است که آرامش و اطمینان. برای من این به معنی یک فضای که در آن همه چیز است که من باید برای وعده غذایی بعدی (و بسیاری از پس از آن) است که به آسانی در دست است. در یک سطح شخصی: قبل از coronavirus تغییر زندگی ما, من هرگز انتظار می رود که من همیشه کوک 125 متوالی وعده های غذایی در کشش و به آشپزخانه من این نوع تمرین است که من. اما آن را فراتر از پخت و پز و خوردن است. به عنوان مثال من تا به حال هرگز در میان اهمیت و تطبیق پذیری از میز آشپزخانه. آن را تبدیل به محل های مورد علاقه من برای انجام IG زنده مصاحبه, را, زوم, تماس, توانند, و به طور کلی اقامت و احساس متصل به جهان خارج است. پنجره رو به تراس های سبز تغییر سایه ها همه غیر منتظره ایجاد ذن لحظه که به من الهام بخش و کمک به نگه داشتن روح من است.

عکس فواره

جنبه دیگر از راحتی شامل سبک و طراحی. آشپزخانه برنامه ریزی اغلب با تمرکز بر چگونه یکی می تواند احتمالا مناسب حداکثر تعداد کابینت ها و قفسه ها به فضا در دست—قابلیت در هسته خود است. اما شما می خواهید برای پیدا کردن یک فرصت برای تغییر از خود بپرسید که چگونه شما می خواهید آشپزخانه خود را به احساس می کنید; چگونه باید مواد مربوط به یک دیگر—شمارنده backsplash, کابینت, سخت افزار, صندلی و اشیاء تزئینی? هدف این است که به لایه عناصر در یک راه است که باعث ایجاد تصویری زیبا اما همچنین عاطفی و تجربه های روز به روز و سال به سال.

و این مهم به این دلیل که آشپزخانه را تابع اولیه به عنوان یک محل برای آماده سازی وعده های غذایی است بدل به چیزی خیلی بیشتر. غالب روانشناسی است که مواد غذایی شما آماده پرورش روح است. متفکر تهیه غذا, خلاق ترکیبی از طعم و بافت و خوشمزه عطری ایده آل باید همه چین با جسمی و روحی تجربه شما ایجاد و از طریق گزینه های طراحی خود را. که در آن آشپزخانه بهترین خاطرات آغاز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>