“من هرگز به عقب نگاه کرد’: Goldfein می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد مشترک رئیس انتخاب نبود شخصی

نیروی هوایی بالا به طور کلی گفت که او نمی ساکن در از دست دادن از ریاست ستاد مشترک ارتش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت ژنرال ارتش ، علامت Milley بیش از او.

“درست اتفاق افتاده درسته ؟ است که رئیس جمهور تا به حال دو نفر او قادر به مصاحبه و او یکی را انتخاب کنید که او می خواست” خروجی نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein گفت: در مصاحبه با Military.com در روز چهارشنبه.

جزئیات بعدی: خطا Tricare می گوید 600 K سود آنها تا به حال COVID-19

Goldfein یکی از ژنرال های مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای این کار در سال 2018 است. پس از آن گزارش شده است که پس از آن-وزیر دفاع جیم Mattis ترجیح Goldfein برای این نقش است. اما به عنوان رئیس جمهور شد با تشدید Mattis به خصوص خود ثابت قدم تعهد به حفظ نیروهای خود در سوریه خود را در رابطه خصمانه با SecDef در نهایت استعفا بعد از آن سال. به عنوان یک نتیجه Goldfein تحت الشعاع قرار شد “عجول و بی پروا تر” Milley به گفته نیویورک تایمز.

بدون بحث در مورد جزئیات اطراف تصمیم Goldfein وجود دارد گفت: هیچ احساسات سخت است.

“در این سطح آن را شخصی و حرفه ای آن است و من هیچ — شما می دانید که من هرگز به عقب نگاه کنم.”

او ادامه داد: “رئیس جمهور دارای حق مطلق و مسئولیت به انتخاب اصلی مشاور نظامی که او می خواهد. و او را برداشت آن مرد حق.”

ژنرال ارتش ، علامت Milley رییس ستاد ارتش و نیروی هوایی ژنرال دیوید Goldfein رییس ستاد نیروی هوایی در گارد ملی انجمن از ایالات متحده 140 کنفرانس عمومی, New Orleans, لوئیزیانا, Aug. 25, 2018. (ارتش آمریکا گارد ملی/Sgt. 1st Class جیم گرینهیلل)

تأمل بر میراث خود را به طور کلی گفت این مهم است که نگاه مردم به او پشت سر گذاشتن کسانی که او را مربی بزرگ و مطرح به فکر کردن در مورد آینده نیروی هوایی-و نظامی-در یک جمعی راه است.

در طول تصدی خود Goldfein تحت فشار قرار دادند به نیروی هوایی هر دو بیشتر رقابتی و مشارکتی. بسیار شبیه Mattis او با تاکید بر اهمیت همکاری با متحدان و خدمات مشترک و همچنین ضروری است به منظور توسعه یک روش کارآمد تر برای حمل کردن نظامی عملیات جهانی-یا به عنوان Goldfein دوست دارد به آن “برای ساخت یک شبکه” و نگاهی به عملیات از یک شبکه رویکرد است.

“من واقعا افتخار می کنم که در آن ما به عنوان یک نیروی هوایی در حال حاضر از نظر ما رهبر مشترک توسعه,” او گفت:.

او حتی بیشتر افتخار “داشتن یک دست” در انتخاب رهبر بعدی نیروی هوایی ژنرال چارلز “CQ” قهوه ای است. با سنا تایید رای در ماه گذشته قهوه ای ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین آفریقایی آمریکایی مامور به خدمت به عنوان افسر لباس شخصی هر یک از شاخه نظامی.

“در اینجا یک پسر که در مبارزه و رهبری در مبارزه در سه مبارز دستورات” Goldfein گفت: از قهوه ای که رئیس جمهور در اقیانوس آرام نیروهای هوایی.

قهوه ای را نیز برای اولین بار, سیاه, افسر به نشستن در ستاد مشترک ارتش پس از ژنرال کالین پاول در حال حاضر بازنشسته به عنوان رئیس بین سال های 1989 و 1993.

قهوه ای “بوده است معاون مبارز و فرمانده. او فقط بیرون آمدن از مهم ترین منطقه در جهان … بنابراین زمانی که نیروی هوایی و نیروی مشترک می شود برای دیدار با CQ و همسرش Sharene آنها در حال رفتن برای دیدن به وضوح چرا او انتخاب شد” Goldfein گفت.

قهوه ای منجر خواهد شد یک سرویس در حال گذار. نظامی را آغاز کرده است در ترسیم مسیر را در آینده تهدید اینصورت ماموریت های آن در میان coronavirus همه گیر و همچنین پرداختن به نابرابری نژادی در سراسر نیروی.

“اگر وجود دارد یک افسر در کل نیروی هوایی ایالات متحده است که من را انتخاب کنید برای انجام این مسائل رو به جلو [که] آنها را درک می کند آن را CQ براون” Goldfein گفت.

رئیس برنامه ریزی شده است برای بازنشسته Aug. 6.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: از خلبانان جدید هواپیماهای, نیروی هوایی رئیس مذاکرات ‘روش های جدید انجام کسب و کار’

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>