"من اهمیتی نمی دهند چه نظامی می گوید:' تهمت را رد تغییر نام فورت براگ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاص فورت براگ در کارولینای شمالی در restating مخالفت خود را با تغییر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاص فورت براگ در کارولینای شمالی در restating مخالفت خود را با تغییر نام ارتش پست های در حال حاضر به نام ژنرال ها و رهبران کنفدراسیون طول گسترده فاکس نیوز مصاحبه که پخش یکشنبه.

تهمت نیز خود را تمدید تهدید به وتو سال آینده بودجه دفاعی در لایحه مگر اینکه اصلاحات به تصویب مجلس نمایندگان و سنا برای تغییر نام و حذف شد اما اضافه کرد که او را به محافظت از 3% نظامی پرداخت افزایش است که بخشی از این لایحه.

جزئیات بعدی: پنتاگون به نظر سلب اسامی و ضمایر جنسیتی از انتخاب تخته

"من ممکن است. آره من ممکن است," او گفت: روزنامه نگار کریس والاس در این مصاحبه که در کاخ سفید زمینه.

وقتی گفت که وزارت دفاع و ارتش بودند باز به یک نقد و بررسی از پایه نام تهمت گفت: "ببخشید ببخشید. من اهمیتی نمی دهند چه نظامی می گوید. من-من قرار است تصمیم گیری کند."

او گفت: جامعه در فایت ویل کارولینای شمالی در خارج از پهن برگ به احتمال زیاد خواهد بود مخالفت با تغییر نام و با اشاره به سهم سربازان آموزش دیده در پایگاه های ساخته شده به این کشور دفاع.

"فورت براگ است که یک معامله بزرگ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما برنده دو جنگ جهانی ... هیچ کس حتی نمی داند ژنرال براگ."

پایه تاسیس شد و در سال 1918 به عنوان اردوگاه براگ و نام ژنرال Braxton براگ یک slaveholder شرح داده شده توسط مورخان به عنوان یک فرمانده شکست خورده.

"رفتن به آن جامعه فورت براگ است که در یک کشور بزرگ است من دوست دارم که دولت به جامعه می گویند چگونه شما می خواهم این ایده از تغییر نام فورت براگ و پس از آن چه می خواهیم نام آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او همچنین خواسته است که پایه را می توان تغییر نام داد برای: "برگرد. Al Sharpton?"

در استناد به نیویورک فعال و MSNBC میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تغییر نام این پایگاه را جرقه اختلاف است.

"آیا شما رفتن به آن نام کریس به من بگویید چه شما در حال رفتن به نام آن ؟ بنابراین همه چیز در اینجا," او گفت:.

"ما برنده دو جنگ جهانی ... زیبا جنگ های جهانی بودند که باطل و وحشتناک و ما موفق به کسب آنها از فورت براگ ما برنده از همه از این قلعه که در حال حاضر آنها می خواهند به پرتاب آن نام دور," او گفت:.

توسط, ترین, تعداد ارتش در حال حاضر 10 پایگاه به نام مؤتلفه رهبران از جمله برگ, Fort Benning, فورت لی و فورت پووک.

"و من در برابر آن و شما می دانید آنچه که بسیاری از مردم دیگر هستند" گفت: با استناد به یک نظرسنجی او نیست شناسایی نشان 64% در برابر تغییر پایه به نام.

در این مصاحبه تهمت نیز در دفاع از این نمایش مؤتلفه پرچم یک عمل است که زیر آتش میان نژادی عدالت اعتراضات پس از مارس 25 کشتار در مینیاپولیس جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده آمریکا نیروهای کره جنوبی و نیروهای آمریکایی در ژاپن همه ممنوع نمایش مؤتلفه پرچم.

وزیر دفاع علامت Esper در تاریخ 17 ژوئیه صادر دو صفحه یادداشت, فهرست پرچم های مجاز برای نمایش از جمله ایالات متحده, پرچم, سربازی, پرچم, POW/MIA, پرچم, پرچم آمریکا و متحدان و پرچم سازمان از آن ایالات متحده آمریکا است که یک عضو از جمله ناتو است. این مؤتلفه پرچم بود نه در لیست.

در این مصاحبه والاس خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن: "اما در مورد مؤتلفه پرچم وجود دارد بسیاری از مردم که می گویند اینها خائن که از تقسیم این کشور جنگیدند این کشور در بخش های بزرگ به حفظ میكنند. است متفق پرچم توهین آمیز?"

"این بستگی دارد که شما در حال صحبت کردن در مورد زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

"هنگامی که مردم -- هنگامی که مردم با افتخار خود را مؤتلفه پرچم آنها در حال صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. آنها عشق خود را به پرچم, آن را نشان دهنده جنوب ، جنوب. مردم در حال حاضر مانند جنوب. من می خواهم بگویم آن را آزادی, از, بسیاری از چیزها اما این آزادی بیان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وقتی پرسید که آیا او جرم توسط صفحه نمایش از مؤتلفه پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من جرم نیست یا سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. که آزادی بیان.

"و شما می دانید همه چیز با انصراف از فرهنگ ما نمی توانیم انصراف از ما در کل تاریخ است. نمی توانیم فراموش کنیم که شمال و جنوب جنگیدند. ما باید به یاد داشته باشید که در غیر این صورت ما تا پایان مبارزه دوباره" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: پنتاگون ممنوعیت مؤتلفه پرچم در پایگاه بدون ذکر آن را با نام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب