“من اینجا هستم تا به پیشنهاد امریکا سلام:’ تهمت سرپل جدید Lieutenants در وست پوینت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به لحاظ اجتماعی فاصله 2020 وست پوینت فارغ التحصیلی کلاس شنبه که آنها پیوستن به یک ارتش متعهد به ماندن از “جنگ بی پایان” و باقی مانده ثابت قدم “در برابر احساسات و تعصبات از لحظه ای است.”

جدید ارتش دوم lieutenants شد و در حال حاضر “افسران در اکثر استثنایی ارتش تا کنون به میدان نبرد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 1,017 اعضای کلاس در بیشتر ترک وست پوینت پردیس. “من اینجا هستم تا به پیشنهاد امریکا را درود می فرستم. با تشکر از شما برای پاسخ خود را از ملت تماس بگیرید.”

جزئیات بعدی: جدید ارتش سبز یکنواخت به زودی در دسترس خواهد بود برای خرید

“این برتر آکادمی نظامی تولید تنها بهترین از بهترین و قوی ترین و دلیرترین شجاع” اضافه شده است. “وست پوینت یک نماد جهانی از آمریکا شجاعت و وفاداری, وفاداری و نظم و مهارت است.”

ایالات متحده در آکادمی نظامی وست پوینت نیویورک بسته شد در ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 همه گیر و ادامه داد: کلاس های تقریبا. مشخصات فنی مغلوب ساختن پیشی جستن نیست آدرس دانشجوی اما نه دوم lieutenants که تا به حال دریافت کمیسیون های خود را در مارس 23, اصلی مجموعه تاریخ برای فارغ التحصیلی آکادمی سخنگوی گفت.

حدود 1.5 درصد از فارغ التحصیلی کلاس یا حداقل 16 نفر بودند در ابتدا آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. اما همه بهبود حال به عنوان شروع یک سخنگوی ارتش گفت.

پس از بازگشت به وست پوینت اعضای کلاس جدا شد و به مدت دو هفته و تمام آزمایش منفی سخنگوی اضافه شده است.

قبل از تهمت وارد آنها راهپیمایی بر روی طبقه “ساده” رژه زمین که در آن دانشجویان آموزش دیده اند که پس از سال 1802 پوشیدن چهره خود را با ماسک. اما آنها حذف آنها را به عنوان آنها در زمان کرسی های خود را در اجتماعی-فاصله صندلی تاشو.

در اظهارات خود تهمت ستایش نقش فعال وظیفه ارتش و گارد ملی در مبارزه با “نامرئی دشمن” از این بیماری همه گیر. “ما پیروز ویروس, ما خاموش خواهد شد این طاعون” او گفت:.

او همچنین با اشاره به مشارکت گارد ملی به “حصول اطمینان از صلح و امنیت و قانون اساسی حکومت قانون در خیابان های ما” در ناآرامی های مدنی در میان تظاهرات علیه نژادپرستی پلیس و سوء زیر مارس 25 مرگ مرد مینیاپولیس جورج فلوید زیر زانو یک افسر پلیس است.

در یکی دیگر از اشاره به ناآرامی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آنچه تا به حال “در طول تاریخ ساخته شده امریکا منحصر به فرد است که دوام آن موسسات در برابر احساسات و تعصبات از لحظه ای است.”

“هنگامی که بار آشفته زمانی که راه آنچه مهم است این است که دائم بی انتها و پایدار و ابدی” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وست پوینت کلاس شد و از ورود به یک تبدیل نظامی متعهد به swift پیروزی با سلاح های تجمع ارائه شده توسط دولت.

“این است که وظیفه نیروهای ایالات متحده برای حل باستان درگیری در دور زمین است که بسیاری از مردم هرگز حتی شنیده,” او گفت: فارغ التحصیلان.

“ما پلیس جهان” به دنبال فرو رفته در “پایان جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او هشدار داد دشمنان ایالات متحده به توجه است که “هنگامی که ما از مبارزه در حال حاضر ما تنها مبارزه را به نفع خود.”

نظامی ایجاد می کند شامل ایجاد فضایی به عنوان یک نیروی نظامی شعبه دارد.

“این یک معامله بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او همچنین اشاره کرد کار بر روی توسعه hypersonic سلاح.

“ما در حال ساخت کشتی های جدید, بمب افکن جت جنگنده و هلیکوپتر توسط صدها نفر. تانک جدید ارتش ماهواره راکت و موشک حتی یک hypersonic موشک می رود که 17 بار سریع تر از سریع ترین موشک در حال حاضر در دسترس در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت: hypersonic موشکی در توسعه می تواند ضربه به یک هدف 1000 مایل دور با دقت قابل توجه در 14 اینچ از مرکز جرم است.

در نیم ساعت آدرس تهمت همچنین تشویق دانشجویان به دنبال نمونه ای از گذشته فرماندهان که مجسمه حلقه ساده از جمله کلی که به دستور اتحادیه ارتش در طول جنگ داخلی.

“ما نیاز شما را به انجام در روح بزرگ عمومی Ulysses S. Grant” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برای حفظ فاصله اجتماعی این فارغ التحصیلان نمی تواند به بررسی ایستاده به دریافت گواهینامه های خود را به جای آنها نزدیک دو به دو به عرض حدود 15 فوت با دیپلم در حال حاضر در دست و بر اهل مغلوب ساختن پیشی جستن در نتیجه تهمت بازگشت ادای احترام بیش از 500 بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در وست پوینت در مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح روی دریایی, یکی, که در آن او بود ملاقات با سرهنگ ژنرال داریل ویلیامز, اولین بار, سیاه, سرپرست آکادمی.

قبل از سخنان رئیس جمهور بود به بیرون رانده شدند “چهارم 100,” سرپرست اقامت توسط ویلیامز که قبلا ارسال پیام به همه دانشجویان را به زندگی می کنند تا به سوگند خود به خدمت اساسی در طول زمان مشکل.

“همانطور که اطلاع دارید کشور ما در حال تجربه ناآرامی های مدنی” ویلیامز گفت: در ژوئن 4 پیام. “در طول این نگران کننده بار من می خواهم ما را به پیمان برای از بین بردن نژاد پرستی از درون صفوف ما با درمان همه مردم با عزت و احترام است.”

ارتش در پاسخ به این اعتراضات همچنین به سوال, در نامه سرگشاده ای به فارغ التحصیلی کلاس امضا شده توسط بیش از 400 وست پوینت فارغ التحصیلان و ارسال شده به رسانه است.

نامه منتشر شده در پنج شنبه هشدار داد که ارتش ضلالت از وظیفه خود باقی می ماند غیر سیاسی و به طور خاص وزیر دفاع علامت Esper یک وست پوینت فارغ التحصیل شد.

“ما نگران آن است که شخص فارغ التحصیلان خدمت در سطح ارشد, مکان عمومی, موقعیت عدم حمایت خود سوگند و تعهد خود را به وظیفه و افتخار کشور” در این نامه گفت. “اقدامات خود را تهدید اعتبار یک غیر سیاسی نظامی است.”

Esper آمده است تحت انتقاد برای شرکت در یک فرصت عکس در ژوئن 1 با مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل آتش آسیب دیده سنت جان اسقفی کلیسا بعد از خیابان نزدیک کاخ سفید به زور پاک از معترضان با اجرای قانون حمایت گارد ملی.

دو روز پس از حادثه Esper گفت: در سومین جلسه توجیهی که او پشیمان بودن در عکس. در روز پنج شنبه ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley نیز گفت: این یک “اشتباه” برای او دیده می شود در نبرد خستگی راه رفتن با رئیس جمهور در ژوئن 1, اگر چه او در این عکس.

این مراسم روز شنبه در مقابل علامت گذاری به وست پوینت فارغ التحصیلی در سال 2019 زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس به همراه Esper و Milley به آدرس اصلی در Michie ورزشگاه قبل از اینکه جمعیت از حدود 20,000 خانواده و مهمانان.

خانواده مجاز به شرکت در روز شنبه مراسم, و نه Esper و نه Milley حاضر بودند در میان سربازان کوچک از مهمانان ارجمند که شامل ارتش, منشی, رایان مک کارتی و رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville یک وست پوینت فارغ التحصیل شد.

Esper فرستاده مختصری پیام ویدئویی که پخش شده در وست پوینت livestream که در آن او می خواست فارغ التحصیلان متعهد به ارزش های اصلی از جمله “صداقت و شجاعت شخصی.”

“این اصول را در خدمت شما در زمان به چالش کشیدن و در چهره جدید و تهدیدات در حال ظهور. من مشتاقانه منتظر تماشای شما منجر شود” Esper گفت.

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ اشاره ای به زمان تنش بین دولت و رهبری از وزارت دفاع بیش از این در واکنش به تظاهرات و یا در حال رشد جنجال بر پایگاه های نظامی به نام مؤتلفه رهبران.

در اوایل این هفته مک کارتی و دیگران گفت که نظامی بود باز به بحث و گفتگو در مورد تغییر نام. اما تهمت بلافاصله با ابراز قاطعانه مخالف در یک سری از توییت در روز شنبه.

“دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی. تاریخ ما به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!” او گفت:.

در آنچه که می تواند دیده می شود به عنوان یک چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه کنترل نیروهای مسلح سنا در کمیته تصویب اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل در روز پنج شنبه به نیاز به تغییر نام پایگاه و همچنین خیابان ها و ساختمان ها در حال حاضر به نام Confederates.

باید که لایحه تصویب و امضا شده توسط برگ برنده آکادمی را مجبور به تغییر نام “لی سربازخانه” تجلیل مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee سابق وست پوینت سرپرست.

کلاس 2020 که شعار بود “با چشم انداز ما سرب” یکی از متنوع ترین در تاریخ آکادمی.

در انتشار این آکادمی گفت که حدود 85 درصد از 1,302 دانشجویان که وارد چهار سال پیش فارغ التحصیل شده بود.

این کلاس شامل مجموع 229 زنان 132 آمریکایی های آفریقایی تبار 103 آسیایی/جزایر اقیانوس آرام و 102 نفر اسپانیایی و 10 بومیان آمریکا, آکادمی گفت.

در پایان این مراسم در زمان مفتخر وست پوینت سنت کلاس 2020 بود به نام توجه برای آخرین بار در آکادمی Daine ون د دیوار از غرب دوستی, مریلند, اولین کاپیتان سپاه از دانشجویان.

ون د دیوار barked از “اخراج” و فارغ التحصیلان شکست به سلامتی و پرتاب کلاه خود را به هوا. بسیاری نیز رد و بدل خرس آغوش با وجود اجتماعی فاصله قیمومیت.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس وست پوینت تنشها میان پنتاگون

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im