“من جورج Floyd:’ Top داوطلب خدمت سربازی Airman صدای خشم, تماس, برای عدالت, نقد و بررسی

ساعت پس از وزیر دفاع علامت Esper به نام خیابان های آمریکا “به battlespace” که ارتش آمریکا باید حفظ تسلط اعتراض و شورش در سراسر کشور نیروی هوایی بالا خدمت رهبر منتشر عاطفی پست تشبیه خودش به آمریکایی های آفریقایی تبار که فوت کرد به عنوان یک نتیجه از خشونت پلیس و خواسته همکار رهبران و شهروندان به کار نسبت به “ساخت همه چیز بهتر است.”

در طولانی توییتر موضوع ارسال شده در دوشنبه ارشد کارشناسی ارشد Sgt. نیروی هوایی Kaleth O. رایت تشویق “هر کس به مبارزه با نه تنها برای آزادی و عدالت و برابری را برای درک.” او همچنین خواستار “بررسی مستقل” نظامی سیستم عدالت گفت: عادلانه عدالت منطقه ای بود در خدمت که در آن پیشرفت عقب مانده است.

جزئیات بعدی: پنتاگون سفارشات فعال وظیفه پلیس نظامی واحد به DC منطقه اعتراض

“من که هستم ؟ من یک مرد سیاه پوست که اتفاق می افتد به رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی. من جورج فلوید … من Philando کاستیا من مایکل براون من آلتون استرلینگ من Tamir برنج” رایت خود را آغاز کرد موضوع. “فقط مانند بسیاری از سربازان و بسیاری دیگر در صفوف ما … من خشم در تماشای یکی دیگر از مرد سیاه مرگ در تلویزیون قبل از چشم ما.”

رایت که مجموعه ای به بازنشسته در ماه های آینده اشاره کرد که نژادپرستی و تبعیض و محرومیت “مهم نیست زیاد در مورد موقعیت عنوان و یا قد و قامت آن می تواند برای شما اتفاق می افتد,” او گفت:.

او اضافه کرد که در حالی که او از ترس اینکه اشتباه به ضرب گلوله توسط پلیس در طول یک روال توقف ترافیک و یا دیگر برخورد او نگرانی بیشتر برای جوان سیاه سربازان تحت فرمان خود را که ممکن است بعد از مصدوم.

“این دوستان من بزرگترین ترس من است” Wright گفت.

“شما ممکن است فکر می کنم شما می دانید آنچه در آن مانند به رشد وجود داشته باشد زنده ماندن و حتی رشد در این کشور به عنوان یک فرد سیاه و سفید, اما اجازه دهید من به شما بگویم که بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از سیاه دوستان شما, چگونه, سیاه, محله خود بود و یا اگر با همسر خود و یا در قوانین سیاه و سفید هستند … شما نمی دانید.

“من به عنوان مبارزه با نیروی هوایی خود شیاطین که شامل نژادی و نابرابری در عدالت نظامی و نظم و انضباط در میان ما جوانترین سیاه نر هوانوردان و روشن عدم تنوع در ما افسر ارشد رتبه … من فقط می توانید در آینه نگاه کنید برای راه حل.

“من [رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی] باید انجام دهید بهتر است در حصول اطمینان از هر Airman در صفوف ما یک فرصت عادلانه در تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود را دارند. در حالی که این یک موضوع پیچیده است … من همراه با هر رهبر در سراسر نیروی am مسئول ساخت مطمئن شوید که آن را تبدیل به یک واقعیت است.”

در پرتو حوادث اخیر از جمله فلوید را مارس 25 مرگ در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس رایت گفت: او می خواهم به تحقق که او شخصا نیاز به انجام بیشتر.

“من صرف هفته گذشته ‘توطئه برنامه ریزی استراتژیسازی سازماندهی و بسیج فقط به عنوان Killer Mike محبوب آتلانتا خواننده رپ و فعال ما را تشویق به انجام,” او گفت:. “بیست و پنج تن از نزدیک ترین دوستان من (سفید, سیاه, اسیایی, داوطلب خدمت سربازی افسر و غیر نظامی) و من در حال انجام یک گفت و گو که در آن ما شروع با برسمیت شناختن حق ما بود و عصبانی در مورد آنچه که اتفاق می افتد.”

در حالی که رایت و نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein در حال کار برای بهبود نابرابری نژادی در نمایندگی, سراسر, سرویس, رایت گفت: بیشتر باید انجام شود و تاکید کرد باید آن را مشترک انجام می شود.

“من کار با کلی Goldfein اولین و مهمترین, که به طور کامل و دقیق بررسی مستقل از نظامی ما نظام عدالت. ما را به کشف که در آن مشکل نهفته است و چگونه ما می توانیم آن را تعمیر,” او گفت:. “ما همچنین در حال کار برای بهبود تنوع نیروی ما به خصوص در ارشد رتبه. من امیدوارم که این پیام باعث پاسخ ها و ایده ها از هر یک از شما بر روی چیزهایی که ما می توانید انجام دهید بهتر است.”

رایت که در این موقعیت از فوریه سال 2017 به طور منظم در ارتباط با نیروی هوایی در رسانه های اجتماعی و حمایت برای تعدادی از تغییرات — مانند اصلاحات به داوطلب خدمت سربازی airman ارتقاء سیستم — در طول تصدی خود.

نیروی هوایی را دیده اند این تجدید نظر به عنوان یک مثبت اولین گام به سمت اصلاح شیوه های کهنه و با توجه به رایت خود را محبوب اینترنت نام مستعار “داوطلب خدمت سربازی عیسی مسیح.”

رایت نیز صریح در مورد اخیر سنبله در خودکشی.

در سال گذشته رایت به نام “مکث تاکتیکی” در نیروی هوایی واحد برای رسیدگی به افزایش خودکشی در سراسر نیروی حاکی از خودکشی تبدیل شده بود علت مرگ در خدمات — و ادعا می کند بیشتر در نیروی هوایی زندگی از مبارزه با. تقاضای خود را به نگه داشتن درخواست همکار نیروی هوایی چگونه آنها در حال انجام و برای حفظ گفت و گو باز است.

روز دوشنبه او ساخته شده یک درخواست مشابه.

“ما نمی توانید در اینجا یک شبه بنابراین انتظار نداریم که همه چیز را تغییر دهید فردا … ما در این برای مسافت های طولانی. رای اعتراض مسالمت آمیز رسیدن به خود را محلی و مقامات دولتی را با خود به نیروی هوایی رهبری و فعال در جوامع خود را … ما باید همه دست به دست در عرشه,” او گفت:.

“مثل شما من لازم نیست همه از پاسخ اما من متعهد به دیدن آینده ای بهتر برای این کشور,” او اضافه شده است.

خواندن و رایت کامل پیام توییتر در اینجا و یا در Facebook اینجا.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی پنهان مواد نشان نژادی و اختلاف در صفوف آن حمایت می

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im