صدها نفر از ملوانان شرکت در یک COVID-19 آنتی بادی مطالعه است. در اینجا آنچه را که آموخته بود

بیش از 60 درصد از ملوانان که داوطلب برای شرکت در اولین از نوع خود مطالعه چگونه رمان coronavirus تحت تاثیر قرا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 خرداد 1399

بیش از 60 درصد از ملوانان که داوطلب برای شرکت در اولین از نوع خود مطالعه چگونه رمان coronavirus تحت تاثیر قرار می افراد جوان زندگی در محله های تنگ را توسعه داده اند آنتی بادی برای COVID-19 بعد از تست مثبت برای این بیماری است.

نیروی دریایی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه منتشر شد یک هفته مطالعه به شیوع کروناویروس در ناو هواپیمابر تئودور روزولت. در نهایت 1,273 خدمه آزمایش مثبت برای گاهی اوقات کشنده بیماری ناشی از این ویروس که به کشته شدن یک ملوان اختصاص داده شده به کشتی.

جزئیات بعدی: منt رسمی: ژنرال CQ قهوه ای تایید کرد, 1st آفریقایی نظامی رئیس خدمات

وجود دارد 382 خدمه که داوطلب به شرکت در نیروی دریایی و CDC مطالعه که شامل پرسشنامه آزمایش خون و سواب بینی. این هنوز مشخص نیست که آیا کسی که تا به حال virus می تواند سیستم ایمنی بدن را برای ابتلا به آن را دوباره اما CDC دانیل Payne که همکاری نویسنده این گزارش گفت: مدارک و شواهد از آنتی بادی در نزدیک به دو سوم از داوطلبان که تا به حال بیماری بود و امیدوار کننده.

"این یافته ممکن است به ما اوایل نگاه اجمالی به واقعی ایمنی حفاظت در برابر COVID-19 در بزرگسالان جوان" Payne گفت. "... این در واقع مهم است که آنها می تواند شاخص های برخی از درجه ای از مصونیت."

این COVID-19 شیوع در تئودور روزولت منجر به رهبری شکست در نیروی دریایی است. افسر فرمانده که کشتی حذف شد از کار خود را پس از یک نامه فرستاد هشدار در مورد بحران بهداشت و درمان منتشر شد توسط سان فرانسیسکو کرونیکل. این اقدام وزیر نیروی دریایی در آن زمان که دستور کاپیتان امداد بعد از استعفا از کار خود را پس از مواجهه با واکنش بیش از دست زدن به او از این وضعیت است.

کشتی صرف نزدیک به دو ماه در گوام که در آن بسیاری از خدمه بود offloaded: و کشتی و ضد عفونی. حامل بود که در جریان هنگامی که شیوع بیماری آغاز شد و در ماه مارس دوباره عامل در اقیانوس آرام.

این مطالعه جدید تایید کرد که وجود علامت رایگان, موارد, میان خدمه. یک پنجم از داوطلبان که تست مثبت برای COVID-19 نشان داد هرگز هر گونه نشانه ای از بیماری Payne گفت.

"این در واقع ممکن است از ویژگی های مهم این بیماری در بزرگسالان جوان" او اضافه شده است.

می آید که یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی رسمی را نظر بر سر اینکه آیا افراد بدون علائم می تواند به گسترش این بیماری منجر به گسترده سردرگمی است. این سازمان پس از عقب نشینی کرد و گفت که آنها در اشتباه بودند به تماس بدون علامت گذار "بسیار نادر است."

پین گفت: نیروی دریایی و CDC مطالعه به نظر نمی آید به طور خاص در مورد اینکه آیا بدون علامت خدمه در این روزولت گسترش ویروس.

"اما آنچه که ما می گویند" او افزود: "این است که ما در بر داشت 18.5 درصد از کسانی که آلوده بودند و در واقع بدون علامت است."

در بسیاری از موارد نیروی دریایی و CDC مورد مطالعه قرار گرفته بودند خفیف با توجه به گزارش. هنگامی که آن را به نشانه از دست دادن طعم و مزه و بوی 10 برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش کسانی که با آلوده شدند COVID-19 مقابل کسانی که نبودند.

سروان. رابرت هاوکینز فرمانده نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی عمومی مرکز بهداشت گفت: شيوع که علائم می تواند منجر به یک جدید غربالگری سوال برای ملوانان و تفنگداران دریایی.

علائم رایج دیگر ملوانان در این مطالعه گزارش شده شامل درد عضلانی و تب و لرز Payne گفت.

CDC اضافه شده از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن به لیست مشترک COVID-19 علائم در ماه آوریل همراه با لیست موجود سرفه و تب و تنگی نفس.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:بالای نیروی دریایی رهبران خواهید Crozier ابقاء به عنوان روزولت افسر فرمانده: گزارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن