صدها نفر از ملوانان روی ناو روزولت را COVID-19. کمتر از نیمی از علائم به حال

بیماری ناشی از رمان coronavirus همچنان به آلوده خدمه از یک نیروی دریایی ناو هواپیمابر اما بسیاری از آنها نشان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 فروردین 1399

بیماری ناشی از رمان coronavirus همچنان به آلوده خدمه از یک نیروی دریایی ناو هواپیمابر اما بسیاری از آنها نشان داد هیچ نشانه ای از داشتن این بیماری یک واقعیت است که تاکید بر اهمیت گسترده تست به عنوان پرسنل نظامی به احتمال زیاد به گسترش این ویروس به رفقای خود را بدون دانستن آن.

تعدادی از ملوانان داده شده به ناو تئودور روزولت که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شروع به پریدن کرد به 655 روز پنج شنبه. دو روز قبل از آن وزیر دفاع علامت Esper به خبرنگاران گفت که تنها در حدود 213 نفر از خدمه نشان داد هر گونه علائم.

این بدان معناست که تنها در حدود یک سوم از 585 خدمه که می خواهم آزمایش مثبت در آن زمان بودند علامتی.

مرتبط: استخدام که انجام COVID-19 به بوت کمپ منتقل شده بود Temp چک نمایش

"فکر می کنم در مورد آن. مردم وجود دارد که تست مثبت -- بیش از 300 -- که فقط در حال حرکت در اطراف" Esper گفت. "همان می تواند برای همه ما است."

کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که یکی از این خطرات در جهانی همه گیر است که COVID-19 ناخواسته می تواند پخش شود توسط "حامل" یا افرادی که بدون علامت و یا بسیار خفیف علائم.

Coronavirus آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 26,000 آمریکایی است. که شامل یک ملوان از روزولت.

Esper گفت: مقامات پنتاگون به دنبال راه هایی برای گسترش تست سراسر نظامی با تمرکز بر روی واحد مستقر هستند یا در حال استقرار.

"ما تا به حال یک زن و شوهر از جلسات که" او گفت:. "در حال حاضر مهم این است که گسترش کیت تست مطمئن شوید که ما ... باید آنچه که ما نیاز به آدرس افرادی که علامتی اما پس از آن دوباره tiering نیروهای ما از آنجا که ما باید برای حفظ این ماموریت آمادگی."

وزارت دفاع در حال حاضر می تواند کامل در مورد 9000 آزمون در هر روز در آن آزمایشگاه رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گفت. در بعد از 45 روز آنها می خواهند به سرعت در حال افزایش است که به 60,000 در هر روز است.

"ما آرمان است که به گسترش تست به خصوص برای گروه هستند که احتمالا در چهارم سخت تر مانند زیر خدمه بمب افکن خدمه اساسی کارآموزان و چیزهایی مانند این که" Milley گفت.

روزولت نیست وهله اول نظامی دیده است بدون علامت مردم پخش كردن, COVID-19. یک جفت دریایی استخدام در کارولینای جنوبی کردم coronavirus نمایش قبل از بوت کمپ و نشان داد هیچ علائم این بیماری قبل از شروع آموزش تنها به بعد تست مثبت است.

Coronavirus موارد وجود دارد به سرعت شروع به سنبله باعث دریایی سپاه به دستور موقت توقف ورودی محموله های استخدام جدید.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: ازدحام قایق ایرانی مورد آزار و اذیت ما کشتی ها در خلیج فارس و نیروی دریایی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب