صدها دریایی استخدام در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 در بوت کمپ

دریایی سپاه دیده است صدها نفر از نیروهای جدید در بوت کمپ تست مثبت برای این بیماری ناشی از رمان coronavirus اما علائم خود شده اند آنقدر خفیف است که آن را نه مختل آموزش دو ستاره به طور کلی گفت این هفته است.

کمتر از 2% دریایی استخدام ایم که گزارش به بوت کمپ از زمان شروع این بیماری همه گیر را آزمایش مثبت برای COVID-19 ، ژنرال لایحه مولن رئیس آموزش و پرورش دستور روز سه شنبه گفت.

جزئیات بعدی: در اینجا این است که چگونه نیروی دریایی جدید PRT تخته رویداد را به ثمر رساند

“ما تا به حال در بهترین حالت کمتر از 500 مورد” او به خبرنگاران گفت: این هفته است. “و از این موارد اکثر تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.”

نظامی را پایین نگه داشته در گزارش تعداد COVID-19 موارد در دستورات خاص با استناد به عملیاتی نگرانی های امنیتی. مولن و نیروی دریایی عقب Adm. میلتون ماسه های دریایی خدمات آموزش دستور کاهش یافته است به ارائه تعداد استخدام که تست کردم مثبت در خدمات’ اردوگاه های آموزشی در کالیفرنیا, کارولینای جنوبی, و ایلینوی.

هر دو گفت: هر چند که نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی را با موفقیت اجرا دستورالعمل برای نگه داشتن این بیماری همه گیر از کاهش آموزشی.

“ما در انجام ارزیابی ریسک هر روز را امتحان کنید و مطمئن شوید که ما اولویت شماره 1 است و حفظ یک محیط امن آموزشی محیط زیست برای ما استخدام” شن و ماسه گفت.

استخدام گزارش به سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی بوت کمپ در حال حاضر با یک 14 روز در قرنطینه قبل از آنها شروع به آموزش. دریا خدمات نیز کاهش تعداد استخدام به اجازه می دهد برای بهتر اجتماعی فاصله در اغلب نقاط شلوغ در بوت کمپ از جمله در تیم ملی خلیج و چو سالن.

کارآموزان همچنین پوشیدن پوشش صورت در بوت کمپ به عنوان بخشی از قوانین جدید قرار دادن در محل پس از نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی به طور موقت متوقف ورودی محموله های استخدام جدید در اوایل این سال است.

بود که پس از دریایی استخدام در نیویورک بود که با دیدن این کشور بدترین شیوع COVID-19 نفر در اوایل سال جاری ابراز alarm بیش از این خدمات تصمیم به ادامه حمل و نقل مردان و زنان از coronavirus نقاط داغ کردن به بوت کمپ.

مولن گفت: بسیاری از سربازان که تست کردم مثبت برای COVID-19 در سپاه تفنگداران دریایی بوت کمپ نشان داده اند هیچ نشانه ای ندارند. آنها اغلب شناسایی از طریق تماس با یکی دیگر از استخدام که نشان می دهد علائم کروناویروس, او گفت:.

“از کسانی که بیمار هیچ وجه در بیمارستان بستری شد,” مولن گفت. “بنابراین اگر ما تا به حال بدیهی است که مردم آن را دریافت آن بیشتر شده است غیر رویداد برای ما است.”

مولن و ماسه گفت: هر دو سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی ادامه eyeing متحده با شیوع کروناویروس برای تعیین اینکه آیا آنها باید توقف محموله جدید از استخدام از این مناطق. اما شن و ماسه گفت: جدید حمایت از آنها در جای خود قرار داده و در بوت کمپ پایین هر گونه خطر از آموزش شیوع حتی اگر استخدام می آیند از نقاط داغ از کارآموزان جدید باید پناهگاه در محل قبل از شروع آموزش.

“که احتمالا بیش از هر چیز واقعا به ما کمک کرد تا حفظ یک جریان ثابت [استخدام] با وجود نوسانات مختلف و سطوح از این بیماری در کشورهای مختلف” شن و ماسه گفت.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مربوط به:‘ما در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر’: استخدام اصرار بوت کمپ بسته شدن در میان همه گیر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>