Huawei P40 و P40 Pro Deals: بهترین برنامه داده نامحدود و معاملات مقرون به صرفه

بهترین Huawei و P40 Pro Deals: کیسه Huawei آخرین گل سرسبد گوشی در قیمت مقرون به صرفه با ما مجموعه ای از بهترین های امروز preorder قرارداد.

خرید گوشی هواوی در سال 2020 ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب گزاره – بعد از همه, از آنجا که تولید کننده چینی ممنوع شد از کار کردن با Google Huawei گوشی های دیگر مجاز به انجام برنامه های گوگل مانند یوتیوب و جی میل.

در اطراف این حال هواوی سرمایه گذاری £20 میلیون دلار به گسترش برنامه خود را در گالری ذخیره کنید. به علاوه هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که هواوی هنوز به تولید برخی از پیشرفته ترین گوشی های هوشمند در بازار و P40 سری بدون استثنا با آن تقریبا گودی-رایگان نمایش و لایکا مجهز به دوربین است. ما را بررسی کنید در عمق راهنماهای در P40 و P40 نرم افزار اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در, اما اگر شما امیدوار به مانع یا تلفن با یک معامله شیرین متصل و سپس شما را در جای مناسب.

ما به طور مداوم به دنبال بهترین معاملات قرارداد برای Huawei P40 و P40 Pro آیا شما بعد از بارهای از اطلاعات و یا به دنبال مقرون به صرفه ترین برنامه های خارج وجود دارد. نگاهی به ما بالا عکس زیر و یا دوباره به زودی به عنوان ما به طور مداوم به روز رسانی می شود به این توپی.

بهترین Huawei P40 معاملات

البته اگر شما به خودتان پیدا کنید بیش از داده های ماهانه کمک هزینه بسیاری وجود دارد تنها یک راه برای رفتن است. برای کسانی از ما که هنوز هم پیدا کردن ما چیزی مانده اما آن را قطعا ارزش صرفه جویی در سکه و امید بستن برای یک کاهش داده تعرفه با این 20GB خام قرارداد معامله ارائه بیش از اندازه کافی به شما از طریق این ماه است. هزینه £31 یک ماه شما را پرداخت £75 در صف مقابل برای Huawei P40 گوشی و این EE تعرفه با گزینه ای را برای نجات £10 با استفاده از منحصر به فرد ما کد تخفیف TRUSTED10. همچنین شایان ذکر است با EE شما را از بهره مند یک تن از قدرت پردازش از جمله شش ماه از موسیقی اپل به صورت رایگان.

با اکثر قراردادهای استاندارد ماندگار مدت 24 ماه چرا پخش نشده هزینه با باکره رسانه ها را در 36 ماه قرارداد گزینه است ؟ هنوز هم بهتر, باکره, رسانه های محروم مانده هر یک از آن صف مقابل پرداخت معنی که شما تنها با پرداخت ماهانه نرخ با آن 1000GB طرح هزینه فقط £48 ماه برای یک تن از اطلاعات.

بهترین Huawei P40 Pro Deals

یک هفته دیگر یکی دیگر از تغییر قیمت در Huawei P40 حرفه ای با تلفن همراه انجام دور با هزینه در صف مقابل در هفته گذشته آبدار 60GB EE تعرفه. پرداخت فقط £54 در یک ماه با پرداخت در صف مقابل به صحبت کردن و لذت بردن از 60 GB از داده ها نامحدود دقیقه و متون در حق بیمه گوشی از هواوی آخرین گل سرسبد خط به بالا.

Huawei P40 Pro برنامه ای برای پایان دادن به تمام برنامه های شبکه وجود ندارد که آن را بهتر از زمانی که می آید به اطلاعات نامحدود. می خواهید به حداکثر این گوشی را بالقوه در کنار نسل پنجم تلفن همراه و اتصال به آن وعده ها حتی سریع تر سرعت دانلود. با یک نه بیش از حد نخ نما £99 پرداخت در صف مقابل نامحدود دریافت کنید, همه شما می توانید خوردن, داده, دقیقه و متون و پرداخت £54 یک ماه برای خود قرارداد. البته شما نیز می توانید از آن رفتن پرسه زدن اجازه می دهد تا شما را به کشف تعدادی از مقصد با بدون هزینه های اضافی در بالای تعرفه خود و همچنین به عنوان شبکه بروید شراب خواری از ویژگی های که شما نیاز به آن را با داده نامحدود هموار کردن راه برای شما استفاده از تلفن.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر