چگونه به سازمان دیده بان پیش نویس NFL 2020 شب 2: سازمان دیده بان جریان زنده برای دور 2-3 آنلاین

پیش نویس NFL یکی از خیمه رویدادهای ورزشی در آمریکا تقویم. ستاره کالج بازیکنان وارد صفوف حرفه ای انتخاب شده توسط NFL تیم به دنبال تقویت خط-یو پی اس در یک روز چند رویداد که مجموعه تن برای آینده فوتبال آمریکایی فصل است.

روز پنج شنبه شب در دور اول صورت گرفت با LSU جو نقب زدن به عنوان انتظار می رود انتخاب #1 به طور کلی به جدید کارفرمایی برای سال گذشته بدترین تیم Cincinnati Bengals. قابل توجه دیگر میدارد شامل آلاباما QB توا Tagovailoa رفتن به میامی دلفین ها در #5 و جاستین هربرت بودن انتخاب شده توسط LA شارژر در #6.

جای تعجب Green Bay Packers معامله شد تا برای انتخاب کارفرمایی اردن عشق با وجود داشتن یکی از همه زمان نوابغ آرون راجرز هنوز هم در این فهرست هستند.

آن را به جای حقیقی پیش نویس دور از چراغ های روشن و روشن تر مناسب از وقایع تاریخی میزبانی از طریق جریان زنده در استودیو و در بازیکنان و تیم مقامات’ خانه های این رویداد به نظر می رسید به مراتب بیشتر انجام نگرفته و در عین حال ،

مرتبط: بهترین VPN 2020

دوم و دور سوم انتخاب خواهد شد ساخته شده است در شب جمعه با تمام 32 تیم NFL انتخاب rookies های جدید امید به پیدا کردن برخی از ارزش خارج از دور اول ستاره برداشت پنج شنبه شب.

یک بازیکن به سازمان دیده بان است که جیک فروم های گرجستان Bulldogs کارفرمایی که نبود پیش نویس در دور اول در حالی که سابق Clemson گسترده گیرنده توپ را روی گوه و هیگگینس ممکن است در لیست علاقه مندی های از تیم به دنبال افزایش سلاح های تهاجمی پیش از سال 2020 فصل است. در اینجا NFL.com’s مسخره پیش نویس دوم و سوم دور

چگونه به سازمان دیده بان پیش نویس NFL در انگلستان

Sky Sports نشان دادن پیش نویس NFL در انگلستان که بدان معنی است که شما می خواهید یا نیاز به یک تلویزیون آسمان اشتراک و یا یکی از شرکت پاس تلویزیون گزینه ها به منظور شاهد انتخاب به عنوان آنها رخ می دهد. اگر شما یک آسمان ورزشی مشترک از طریق تلویزیون خود را, شما می توانید خرید روز در هفته و یا ماه می گذرد و در حال حاضر از طریق تلویزیون.

پوشش دور 2-3 آغاز می شود در 12:00am می باشد در شب جمعه/صبح شنبه در آسمان ورزش اصلی رویداد. از تهیه پیش نویس اغاز خواهد شد در 1am است و به احتمال زیاد برای ادامه به ساعات اولیه صبح است.

چگونه به سازمان دیده بان پیش نویس NFL در ایالات متحده آمریکا

وجود دارد گزینه های بیشتری برای بینندگان در ایالات متحده با ESPN, ABC و NFL Network تمام جریان رویداد خود را از طریق پورتال های مختلف آنلاین و در تلویزیون شروع 7pm شرقی با انتخاب شروع در حدود 8ساعت شرقی. اگر شما یک اشتراک به یک کابل یا ماهواره ای شبکه شما می توانید سعی کنید از یک محاکمه رایگان از یوتیوب تلویزیون و یا Hulu زنده تلویزیون به منظور اتصال بر روی یکی از کانال های فوق.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im