چگونه به سازمان دیده بان پس از زندگی سری 2 آنلاین در انگلستان

Ricky Gervais است با زندگی پس از فصل 2 که امیدواریم فقط به عنوان قلب wrenching به عنوان درخشان اولین سری.

در زمانی که بسیاری از آنها به دنبال به روحیه خود را برداشته… خوب دومین سری از پس زندگی برای شما ممکن نباشد. مقابله با تم مرگ و کسانی که از چپ عزادار پس از آن, Ricky Gervais – که به طور همزمان می نویسد: اعمال و تولید پس از زندگی – تنظیم برای ارائه بیشتر از شش حزن انگیز و در عین حال عجیب خنده دار قسمت از به طور گسترده ای به خوبی دریافت تلویزیون نشان می دهد.

پس از زندگی فصل 2 تاریخ انتشار

فقط آینده بیش از یک سال بعد از اولین سری از پس زندگی برای اولین بار در سال گذشته, شما می توانید انتظار به جریان پس از زندگی سری 2 از این سهشنبه, مارس 24 با نسخه های جدید معمولا انداختن در 8 صبح BST.

می خواهید به احساسی آماده سازی خود را ؟ شما می توانید پس از زندگی تریلر فصل دو حق در اینجا.

چگونه به تماشای زندگی پس از فصل 2

به عنوان یک Netflix اصلی شما می توانید تنها به تماشای فصل دوم پس از زندگی در سمت راست کامل در Netflix بکشد, در کنار اولین فصل است که شما به آسانی می توانید شراب خواری راه خود را از طریق در حال حاضر در آماده سازی است.

با مدت زمان هر قسمت نشستن در زیر نیم ساعت علامت و با تنها شش قسمت در فصل اول یک rewatch واقعا هیچ مشکلی در همه. درمان خود را.

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد زندگی پس از

نه کاملا پاسخ این پرسش وجودی از آنچه در واقع اتفاق می افتد ما پس از مرگ, پس از زندگی شرح زیر می تونی به عنوان او می رود از طریق حرکات از غم و اندوه پس از از دست دادن همسرش لیزا. یک بار شاد برو خوش شانس مرد (ما به عنوان تعجب شما وقتی که می آید به Ricky Gervais) تونی تصمیم می گیرد به طور کامل چشم پوشی از خود-مرد شخصیت و به جای آن یک زندگی گفت و انجام آنچه او می خواهد بدون توجه به که در آن لطمه می زند.

در نوبت بعد از زندگی نشان می دهد glimmers از طنز در گاهی اوقات مناقصه, بیشتر در معرض, دلخراش, لحظه به تونی می آید در تماس با خود را بسیار بیش از حد آشنا postmen پت (ما در حال شوخی نیست) به تصویر کشیده شده توسط جو Wilkinson, جولیان فروشنده مواد مخدر (تیم Plester) و دافنه (Roisin Contay) یک کارگر جنسی.

با Ricky Gervais پیشرو اتهام پس از زندگی نیز ستاره Kerry Godliman که نقش لیزا دیوید برادلی به عنوان تونی پدر و همچنین Ashley Jensen که به تصویر می کشد اما پرستار مشغول به کار در تونی پدر خانه سالمندان است.

تلویزیون نشان می دهد که پر است از شوخ طبعی تیره و برخی از جذابیت این است که قطعا یکی برای اضافه کردن به فهرست پیگیریهای خود را.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>