چگونه به استفاده از یک تفنگ ناخن به درستی (و با خیال راحت) | باب ویلا

سرعت را از طریق هر نجاری پروژه با این راهنمایی برای استفاده از مناسب ترین ابزار قدرت: تفنگ ناخن.

How to Use a Nail Gun Properly (and Safely)

عکس: istockphoto.com

آیا شما به دنبال برای اضافه کردن shiplap نصب تر و تمیز و یا مقابله با یکی از صدها نفر از دیگر نجاری پروژه های تفنگ ناخن (همچنین به نام “میخکوب”) را در سرعت بخشیدن به پروژه و بهبود قوام استخوانی. ما نه کم اهمیت جلوه دادن نقش پست و چکش ناخن, اما هر چه زودتر شما می توانید با تکمیل یک پروژه امروز هر چه زودتر شما می توانید حرکت بر روی یک بعدی—و یا لذت بردن از یک کمی خرابی برای تفریح و تمدد اعصاب است. اسلحه ناخن طراحی شده توسط برق و هوای فشرده یا گاز قابل احتراق و مانند بسیاری دیگر از ابزار قدرت می تواند خطرناک باشد اگر استفاده نادرست. اگر شما جدید به این ابزار نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه به استفاده از یک تفنگ ناخن با خیال راحت و به درستی.

اول ایمنی

نمی جست و خیز می باشد. بیش از حد اغلب DIYers خرید یک ابزار جدید تنها به تلنگر از طریق دستی تصاویر و پس از آن بازی شیر یا خط آن را کنار گذاشته اما این یک ایده خوب نیست. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تفنگ ناخن آسیب های مسئول در اطراف 37,000 مراجعات به اورژانس در سال است. بیشتر با شما آشنا هستند, ابزار خود را امن تر خواهید بود.

How to Use a Nail Gun Safely and Correctly

عکس: istockphoto.com

اقامت در شلیک پی در پی حالت. بسیاری از اسلحه ناخن هر دو بزرگ و کوچک از ویژگی های یک زن و شوهر از های مختلف حالت های شلیک—”ترتیبی” و “دست انداز.”

  • ترتیبی Mode: این حالت شلیک نیاز به کاربر برای تکمیل توالی مراحل قبل از اینکه تفنگ را آتش ناخن. این توالی شامل افسرده ایمنی nosepiece (بهار لود نکته که retracts هنگامی که تفنگ در برابر فشار مواد) و سپس کشیدن ناخن تفنگ ماشه به آتش ناخن. این فرایند دو مرحله ای است امن ترین راه برای استفاده از یک تفنگ ناخن.
  • Bump حالت: برخی از ناخن اسلحه اجازه می دهد تا کاربر را به صرفه جویی در وقت با تعویض از حالت ترتیبی به دست انداز حالت. در حالت دوم کاربر می تواند نگه داشتن ماشه پایین و سپس حرکت تفنگ ناخن به یک نقطه و در هر زمان نکته ایمنی افسرده است یک ناخن را به آتش کشیدند. شما ممکن است دیده حرفه ای roofers سرعت عکسبرداری ناخن به ضمیمه زونا یکی پس از دیگری با کمتر از یک ثانیه در میان با استفاده از bump حالت. مگر اینکه شما یک حرفه ای کارگر ساختمانی, شما احتمالا باید اقامت در خارج از ضربت حالت—که نوع سرعت است که به ندرت مورد نیاز از DIYers و صنعتگران است و پتانسیل بیشتری برای اتفاقات ناگوار در بی تجربه دست به دست.

محافظت از گوش و چشم خود را. برخی از اسلحه ناخن به خصوص آنهایی که بزرگتر در نظر گرفته شده برای فریم می تواند بسیار پر سر و صدا اعم از حدود 90 به بیش از 100 دسی بل—در برخی موارد تقریبا به عنوان به عنوان گلوله—پس از پوشیدن گوش در حالی که شما کار می کنند. علاوه بر این هنگامی که یک ناخن misfires در این ارسال می توانید از تراشه های مواد پرواز بنابراین شما باید پوشیدن عینک محافظ در تمام زمانها.

قطع ناخن تفنگ را منبع قدرت قبل از بارگذاری ناخن و یا از بین بردن ناخن جم. در حالی که امروز اسلحه ناخن طراحی شده به عنوان امن که ممکن است هنوز هم وجود دارد یک خطر ناخن ناقص زمانی که تفنگ است که لود می شود و یا زمانی که شما در حال از بین بردن ناخن جم. بهترین پیشگیری: برش قدرت. جدا از طناب دار تفنگ ناخن, حذف باتری از یک شارژی تفنگ ناخن و یا قطع اتصال شلنگ هوا از یک بادی تفنگ ناخن قبل از اینکه شما بار ناخن یا حذف جام جم. اگر شما با استفاده از یک کمتر-از نوع تفنگ طراحی شده توسط بوتان کارتریج حذف کارتریج قبل از بارگذاری بیشتر ناخن و یا تلاش برای حذف یک ناخن جم.

نگه داشتن دست آزاد خود را از خط آتش. یکی از رایج ترین تفنگ ناخن حوادث رخ می دهد زمانی که کاربر در حال برگزاری است دو قطعه چوب با هم در حالی که شلیک ناخن در نزدیکی خود را و یا دست خود را. اگر ناخن می رود تمام راه را از طریق مواد و میاد پایین یا اگر به جای رفتن ناخن در راست آن را خم و شاخه از طرف هیئت مدیره آن را سوراخ می تواند دست خود را. استفاده از گیره زمانی که لازم است برای نگه داشتن قطعه چوب با هم به نگه داشتن دست آزاد خود را از راه.

نگه داشتن خود (و دیگران) خارج از خط آتش. آن را بی سابقه برای یک ناخن به طور کامل از طریق مواد میخ تا اطمینان حاصل شود که هیچ بخشی از بدن خود یا دیگران در حال ایستاده در طرف دیگر در خط آتش.

همین حالا خود را پایین تفنگ ناخن با شلنگ. اگر شما آماده برای صعود از نردبان و یا داربست پس از اتمام کار مقاومت در برابر وسوسه به پایین تر از یک بادی تفنگ ناخن توسط شلنگ متصل به آن است. هنگامی که یک ناخن تفنگ در دست انداز و حالت آن را به ناچار نوسانات و ضربه نردبان و یا نزدیک شی ایمنی nosepiece می تواند افسرده و تفنگ را آتش ناخن.

با استفاده از یک تفنگ ناخن

در حال حاضر که ما بدست تمام مسائل ایمنی را از راه بیایید بار که ناخن جدید تفنگ و شروع به کار!

مواد و ابزارهای در دسترس در آمازون
– حفاظت شنوایی
– عینک محافظ
– ناخن نوار و یا ناخن کویل (به تناسب خاص خود را تفنگ ناخن)
– تفنگ ناخن
– کمپرسور هوا (اگر با استفاده از یک بادی تفنگ ناخن)
– ضایعات چوب
– انبردست

How to Use a Nail Gun with One of Two Types of Nails

عکس: istockphoto.com

مرحله 1: بار تفنگ ناخن.

در حالی که اسلحه ناخن باید تفاوت های جزئی شایع ترین نوع این نوع اسلاید—بارهای با فشار دادن یک مجله در انتشار و سپس کشویی مجله (بلند و باریک است که دارای ناخن) عقب مانده است. شما نمی قادر خواهد بود به جلو و آن را تمام راه را—فقط به اندازه کافی برای رها کردن در یک نوار ناخن با راهنمایی های خود را اشاره کرد. فشار magazine بازگشت به محل ساخت آن را کلیک ایمن به محل.

نوع دوم از تفنگ ناخن—این نوع سیم پیچ—دارای کویل ناخن به جای نوار. این اغلب محفوظ است برای حرفه ای ها مانند roofers به طوری که آنها لازم نیست که بار خود اسلحه ناخن به عنوان اغلب. اگر شما این نوع از تفنگ ناخن, باز کردن استوانه ای است که دارای ناخن (معمولا از طریق یک دکمه) و سپس موقعیت یک سیم پیچ از ناخن رو رو به پایین در این مورد. شما نیاز به موقعیت ناخن برای اولین بار از کویل به حافظه است که تغذیه ناخن به تفنگ. نزدیک مورد. اگر این مورد نمی شود به راحتی شما لازم نیست که ناخن ها به درستی قرار; بررسی دستی خود را و دوباره سعی کنید.

مرحله 2: اتصال به منبع قدرت است.

هنگامی که تفنگ ناخن لود شده است شما می توانید با اتصال به منبع قدرت چه می شود که یک باتری الکتریکی طناب شلنگ هوا حتی یک بوتان کارتریج.

مرحله 3: موقعیت نوک ناخن تفنگ و شلیک ناخن.

نگه داشتن تفنگ ناخن عمود بر سطح چوب, بنابراین شما لازم نیست شلیک در یک زاویه و فشار تفنگ محکم در برابر چوب به کاهش ایمنی nosepiece. در حالی که نگه داشتن تفنگ ناخن ثابت ماشه.

نرم افزار نکته: تا زمانی که شما احساس می کنید برای شما چگونه ناخن تفنگ عمل, تمرین تیراندازی ناخن به یک تکه چوب قراضه نگه داشتن فوق نکات ایمنی در ذهن است.

How to Use a Nail Gun on Cabinetry

عکس: istockphoto.com

گام 4: تنظیم عمق ناخن.

در برخی موارد مانند زمانی که شما در حال اتصال پوشش به قسمت بیرونی دیوار خاتم یا شما فریم یک دیوار آن را ضروری است که هر ناخن سر غرق به زیر سطح تخته سه لا. در این موارد شما می توانید فقط ناخن خود را تفنگ و شلیک بدون هیچ گونه نگرانی بیش از حد در مورد nailhead ارتفاع. هنگامی که شما در حال ساخت یک پروژه است که باید یک سطح صاف چنین به عنوان یک کابینت یا قفسه کتاب شما می خواهید سر از ناخن به خیط و پیت کردن با سطح چوب و یا کمی غرق و ناخن خود را تفنگ دارای یک تنظیم برای این. این دکمه یا شستی واقع شده است که معمولا نزدیک به ماشه—چک کتابچه راهنمای مالک خود و اگر شما نمی توانید آن را پیدا کنید. روشن کردن عمق انتخاب تا تفنگ خود را شلیک یک ناخن به عمق شما می خواهید.

عیب یابی نکته: اگر ناخن شما شلیک توسط کج و یا سر چوب تا حتی پس از شما در تنظیم عمق انتخاب می تواند باشد چرا که شما در حال بلند کردن ناخن تفنگ به عنوان به شما شلیک. مطمئن شوید که برای نگه داشتن تفنگ فشرده بصورتی پایدار و محکم به سطح چوب تا زمانی که شما پس از اخراج ناخن.

مرحله 5: حذف ناخن مربا به عنوان مورد نیاز است.

ناخن به طور معمول جم زمانی که آنها ضربه کاری سخت مانند یک گره در چوب یا یکی دیگر از ناخن است و در حال حاضر متراکم تفنگ ناخن. شما می دانم زمانی که شما تفنگ ناخن مربا به دلیل آن را نمی خواهد آتش دیگر هنگامی که شما ماشه. قطع منبع قدرتو سپس انتشار مجله به عنوان شرح داده شده در مرحله 1. این مهم به انتشار مجله از آنجا که شما نمی خواهید آن را قرار دادن فشار بر بقیه ناخن. سپس تلنگر کفش ایمنی پوشش در مقابل تفنگ ناخن و استفاده از انگشتان دست خود را و یا انبردست به حذف این ماجرا ناخن. قرار میدهد. دوباره این مجله را دوباره با منبع قدرت و شما خوب به آن بروید دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im