بسیاری از ما صرف زمان بیشتر از حد معمول تماس تصویری با دوستان و خانواده و همکاران در طول coronavirus بیماری همه گیر. و تا حد زیادی آن بزرگ شده است. ما تا به حال عمیق تر و منظم تر مکالمات از ما خواهد تحت شرایط عادی است.

شوق و شعف است که غالب در آن نوشته است احتمالا – برای بهتر یا بدتر – اعتقاد بسیاری از مردم شروع به پادکست ها. در حال حاضر Spotify متعلق به لنگر پادکست ایجاد ابزار ساخت است که بسیار ساده تر با فعال کردن تماس های تصویری به تبدیل به پادکست-آماده صوتی.

این ویدئو به صوتی نرم افزار تبدیل سازگار با تماس های ویدئویی انجام شده بیش از امثال زوم, FaceTime, Skype, Google, دیدار, حرکت یا کشش ناگهانی و Instagram زندگی می کنند.

شما نیاز به ضبط ویدیو تماس برای اولین بار قبل از تعامل با لنگر وب پلت فرم. از آنجا, شما می توانید یک .mp4 یا .فایل ویدئویی و نرم افزار استخراج صدا قبل از ارائه دسترسی به طیف گسترده ای از قسمت ساختمان و ابزار چاپ و نشر. شما قادر خواهید بود برای اصلاح فایل تقسیم آن اضافه کردن موسیقی, ترجمه و مقدمه ای برای پادکست به عنوان مثال.

مرتبط: چگونه به استفاده از Houseparty

“وقتی که شما آماده برای به اشتراک گذاشتن پادکست خود را لنگر باعث می شود آن را آسان با میزبانی وب نامحدود رایگان و توزیع خودکار به Spotify در اپل پادکست ها و در همه جا خود را به شنوندگان ممکن است” لنگر می گوید در یک پست وبلاگ در روز سه شنبه.

شرکت تبادل ایده به عنوان ابزاری برای کشف داستان های جالب از خانواده خود را به عنوان مثال. آن را نیز می تواند یک ایده عالی است اگر دوستان در حال بحث در مورد مورد علاقه خود را در قسمت از, بازی تاج و تخت و یا مورد علاقه تصویری بازی حق رای دادن.

این یک ایده عالی است اما احتمالا منجر به بسیاری از بد پادکست از مردم که فکر می کنم خود گروه دوستی بسیار خنده دار تر از هر کس دیگری می کند اما قدرت بیشتر به اونا.

اگر شما به همه این لنگر ارائه دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه ضبط چت تصویری با استفاده از تمام سیستم عامل های محبوب ذکر شده است. برای FaceTime, برای مثال, آن را به سادگی مورد استفاده از ابزارهای ضبط صفحه نمایش در iOS 11 و یا بعد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im