چگونه برای گفتن اگر یک آووکادو بد است

چند سال پیش یک شرکت استرالیایی به نام Naturo فن آوری اختراع ماشین—Natavo صفر با نام مستعار آووکادو ماشین زمان است. این دستگاه خودپرداز ظاهرا به طور معجزه آسایی کاهش می یابد و آووکادو رسیدن فرآیند نگه داشتن آن از قهوه ای تبدیل تا 10 روز بدون استفاده از مواد شیمیایی—روغن زیتون و یا روغن و یا آب لیمو یا پیاز قرمز. (Naturo فن آوری در حال حاضر در حال کار بر روی یک فرایند پاستوریزاسیون است که برگ های بیشتر از ویتامین ها و آنزیم در شیر است.)

پیامدهای این آووکادو ماشین زمان ؟ بیایید می گویند شما همه آیفون در فروشگاه به صورت کاملا رسیده آووکادو: شما به دنبال میوه ها (بله آنها یک میوه) با یک سبز تیره و تقریبا سیاه رنگ پوست. شما فشرده تنها تعداد انگشت شماری (ha) از آوکادو در فروشگاه (استفاده از فشار ملایم تنها بدیهی است). شما یکی که کاملا رسیده و آماده و nicked کردن بنیادی به بررسی رنگ از دور (کاملا نور سبز). اما پس از آن شما به خانه و فراموش کرده در مورد آووکادو—نه به خاطر سپردن تا روز بعد و خود را یک بار کاملا آووکادو رسیده است و در حال حاضر قهوه ای و احساساتی آووکادو.

زمانی که دستگاه های خودپرداز برای اولین بار گرفتن تبلیغات به نظر می رسید مثل همه من می دانستم که به من ایمیل فرستاده شده یک مقاله و یا دیگری (از Mashable خوار Foodbeast مواد غذایی و شراب گراب خیابان, مزه, جدول,…). حتی پدرم به من گفت که در مورد آن!

اما در اینجا چیزی است: به جای اینکه به بازار عرضه شده و یا در نظر گرفته شده برای استفاده در منزل و ماشین آلات است که برای مقیاس بزرگ خدمات مواد غذایی. آزادی مطبوعات از این شرکت آمده است که “لیست ممکن است ذینفع طولانی است و شامل مواد غذایی و سرویس و خدمات سریع و رستوران ها و کیترینگ شرکت و محیط های اغذیه فروشی, سوشی های زنجیره ای و سوپر مارکت ها و انواع خرده فروشان. آن را نیز اجازه صادرات به صورت محلی رشد کرده آووکادو میوه به کشور با مشکل محدودیت واردات و یا سخت برای دسترسی به بازار.” علاوه بر این دستگاه های خودپرداز می گوید Naturo حذف بالقوه پاتوژن در یک سطح است که بیش از دقیقترین ایمنی مواد غذایی کدهای آن بهره مند است در افزایش ایمنی مواد غذایی نه تنها در زیبایی شناسی.

به عنوان Clint Rainey از خیابان گراب قرار داده و آن را “ایده خنک است و حتی اگر این کار از کسی که طرح به نظر می رسد مقابله با مشکلات جهان را در جهت معکوس از اهمیت است که به هیچ وجه به نفع آشپز خانه.”
پس چرا همه توجه ؟ چه با ما هرگز پایان دادن به وسواس با نگه داشتن آوکادو به عنوان سبز به عنوان ممکن است به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است ؟ آنچه که واقعا در رفتن در زمانی که یک آووکادو قهوه ای تبدیل می شود? آن را فقط یک ناخوشایند unappetizing پدیده—یا شما واقعا می تواند طعم و مزه تفاوت ؟

صفحه پرسش و پاسخ از آووکادو مرکزی یک وب سایت و اجرا توسط Hass آووکادو تخته ارائه نمی کند و اطلاعات بسیار فراتر از آن “اکسیداسیون (قرار گرفتن در معرض هوا) می تواند باعث میوه آووکادو و/یا guacamole به نوبه خود به قهوه ای است.” مسائل بچه ها.

از فروشگاه ما

بهره مرکب, یک سایت (همراه با کتاب) که غواصی به شیمی روزمره مواد غذایی و نوشیدنی ارائه می دهد کمی بیشتر توضیح: در حضور اکسیژن آنزیم پلی فنل اکسیداز تبدیل ترکیبات فنلی در آووکادو به quinones (بیشتر در مورد چگونه quinones تاثیر عطر و طعم بعد). این quinones polymerize—آنها پیوستن به مولکول های کوچکتر به زنجیره طولانی—برای ایجاد پلی فنول و آن این است پليمريزاسيون که به نظر می رسد که قهوه ای رنگ. آن را نه تنها قرار گرفتن در معرض اکسیژن است که منجر به browning—آن را نیز به آسیب رساندن به ساختار سلول های گیاهی است که اجازه می دهد تا ترکیبات فنلی و پلی فنل اکسیداز آنزیمی به تداخل می کنند.

ATM با این نسخهها کار برای مبارزه با این با استفاده از بخار به ایجاد نوسانات فشار که “خاموش” پلی فنل اکسیداز در نتیجه کاهش براونینگ روند.

اگر همه که رفت و بیش از سر خود را و شما فقط می خواهند بدانند که آیا آوکادو که browned از اکسیداسیون در واقع طعم بدتر اینجا مونته Nesbitt, تمدید برنامه متخصص در تگزاس A&M AgriLife فرمت را توضیح دهد.

1. بررسی رنگ.

نه اکسیداسیون (خود نور سبز آووکادو تبدیل به رنگ سبز تیره و حتی قهوه ای) اما quinones “مسئول تلخ عطر و طعم” Nesbitt می گوید.“وجود دارد می تواند برخی از دست دادن کیفیت غذا خوردن به عنوان روند همچنان ادامه دارد هر چند برداشت از این تلخ و طعم متفاوت در میان مردم است.”

سبز تیره گوشت همیشه بدان معنا نیست آووکادو فاسد است.

بنابراین تاثیر اکسیداسیون در آووکادو عطر و طعم است که کمی در هوا. اریک Focht کارکنان دانشیار پژوهشی در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید گفت که او آگاه از هر گونه طعم کور آزمون browned در مقابل تازه برش میوه. اما او می خواهم “شرط می بندم که اگر این موضوع نمی تواند دیدن آنچه که آنها غذا خوردن آنها می خواهم متوجه تفاوت کوچک; من می دانم که من نمی.” بسیاری از بیزاری او فرضیه است روانی: “ما نمی مانند راه آن به نظر می رسد پس از آن قرار دادن. بخش بزرگی از مواد غذایی است که در ارائه آن و ما کاردانی قهوه ای شدن و یا تغییر رنگ میوه با بد بودن یا بیش از حد رسیده و یا حتی فاسد است.”

Our blind taste test. I don't want to eat that avocado on the right, even though I know it doesn't taste *that* different.
ما آزمون. من نمی خواهم به خوردن آووکادو در سمت راست حتی اگر من می دانم آن را مزه نیست *که* متفاوت است. عکس علامت واینبرگ
سبز تیره یا خاکستری گوشت می تواند به معنای سرد آسیب است.

“از سوی دیگر” Focht به یاد من “وجود دارد انواع قهوه و تغییر رنگ در میوه آواکادو که آیا تاثیر عطر و طعم“—مانند سرما آسیب است که قهوه یا سیاهی پوست و قهوه و یا سفیدی داخلی گوشت به دلیل دمای پایین نگهداری—”و این مهم به تشخیص بین [این] فنلی و پاسخ.”

تا چند سال پیش ما یک مینی کاملا غیرعلمی عمدتا حدیثی آزمون در Food52 دفاتر. یکی از ما آوکادو بود واقعا بد بو—قهوه ای-خاکستری از لحظه ای که ما آن را باز کرد و آن را طعم discernibly مختلف هر چند نه بدنفسه: بیشتر شبیه چیزی وجود دارد مخدوش کردن درست آووکادو طعم; سپس-کارمند آماندا سیمز قرار داده و آن را به خوبی زمانی که او گفت: آن را طعم مانند یک نارس آووکادو (کمی blah-ish) اما با یک بافت نرم.

آووکادو بود که بکر هنگامی که ما قطع به آن جز از سمت چپ به قهوه ای برای چند ساعت از سوی دیگر بود سخت تر به افتراق از تازه برش: شاید طعم آن کمی تلخ… شاید. آن را سخت به می گویند! (البته اکسیداسیون رخ می دهد که پس از چند ساعت است که قطعا کمتر موثر از اکسیداسیون اتفاق می افتد که بیش از یک شماره از روز.)

در همه حالات ما متوجه شد که آوکادو—حداقل آنهایی که ما در حال گرفتن در شهر نیویورک (که حمل می شود از مکزیک و کالیفرنیا)—نیست خیلی خوش طعم خود را. اما هنگامی که شما اضافه کردن لازم نمک و فلفل و آبلیمو هر وخامت در طعم و مزه به علت اکسید کننده احتمالا نمی تواند قابل توجه باشد در همه.

2. طعم و مزه آن است. (بله واقعا!)

به نگرانی های ایمنی? Nesbitt گفت که وجود دارد “هیچ مشکل ایمنی با مصرف تیره آوکادو مگر اینکه آنها نیز در معرض دمای اتاق و باکتریدر نتیجه توصیه هایی برای خنک آنها معتبر هستند.” بنابراین اگر شما در حال مزه چیزی بد بو و یا فاسد و یا “خاموش” در قهوه ای خود را آووکادو (یا ساندویچ شما صرفه جویی برای بعد) این مهم است که به فکر می کنم در مورد اینکه چرا آن را به قهوه ای: آن را می توان با توجه به چیزی دیگر (یا شاید بیشتر نابکار) از اکسیداسیون.

اگر با ارائه ناخوشایند اما در غیر این صورت بسیار خوب (تا حد زیادی نور-سبز-گوشت برخی از تیره bruisings خوب روغنی است اما نه گاز مایع مطلقا هیچ ناپاک بوی); آووکادو ما در تیم فقط به خوردن آن. و آن را برای تلفن های موبایل مانند شما بیش از حد: زمانی که ما پرسید: شما احساسات خود را در مورد اکسید کننده آوکادو بسیاری از شما اظهار نظر که شما به سادگی برش در اطراف تغییر رنگ زمینه و یا استفاده از کمتر از کامل میوه در مخلوط در toasts یا در guacamole.

اما! اگر شما نمی توانید در پشت قهوه آوکادو (و شما ناراحت هستید که Natavo صفر است به معنای برای استفاده تجاری و نه خانه و آشپزخانه) و آنها را طعم تلخ و یا بد بو برای شما, شما می توانید اقدامات پیشگیرانه به زمان خود براونینگ (counterintuitively بهترین انتخاب ممکن به انجام هیچ چیز در همه!).

و یا شما می توانید به دنبال خاص رقم کمتر در معرض ابتلا به براونینگ (که بسیاری از آنها در دسترس نیست در همه نقاط کشور). Focht به من گفت که “برخی از آوکادو رنج می برند از [قهوه] خیلی بیشتر از دیگران و هاس یکی از گونه های است که دارای مشکلات خاص با براونینگ پس از گوشت قطع شده است. بسیاری دیگر از آوکادو با این حال نشان می دهد به طور قابل توجهی کمتر پاسخ” و “برخی از آنها واقعا به نظر نمی رسد به قهوه ای در همه (آقا جایزه یک UCR انتشار [یک صلیب است که در سرچشمه UC ریورساید] از اواخر 90s به ذهن می آید).”

چگونه می توانم به شما بگویم اگر یک آووکادو خوب است ؟ به اشتراک گذاری راهنمایی های خود را با ما در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>