چگونه به راه اندازی تایید دو مرحله ای در نینتندو سوئیچ

اقامت امن و محافظت از اطلاعات شخصی شما است که مسلما مهم تر از همیشه به خصوص در کنسول های بازی که خیلی چیزهای مهم ذخیره شده است.

پس عمل از حصول اطمینان دیجیتال خود را حساب سخت به نفوذ ضروری است و راه اندازی تایید دو مرحله ای است که یک راه تضمین شده برای اطمینان حاصل شود که شما امن و محافظت شده است.

همه مدرن کنسول حمایت از چنین ویژگی از جمله نینتندو سوئیچ. اضافه کردن یک لایه اضافی امنیتی را تضمین می کند می تواند به هکرها و دیگر تند و زننده افراد یک شانس ایستادن نیست از دسترسی به اطلاعات شما و یا ساخت خطرناک خرید.

اعتماد بررسی قرار داده است با هم یک راهنمای ساده در چگونه به راه اندازی تایید دو مرحله ای در نینتندو سوئیچ ارائه گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد چگونه به آن را اتفاق می افتد.

مرتبط: بهترین گزینه بازی ها, بازی نینتندو

چگونه به راه اندازی تایید دو مرحله ای در نینتندو سوئیچ

گام 1: ورود به خود نینتندو حساب و انتخاب گزینه “ورود به سیستم و تنظیمات امنیتی.” از اینجا پایین رفته و با انتخاب گزینه “تایید دو مرحله ای” کلیک کنید و “ویرایش”.

مرحله 2: انتخاب گزینه “ارسال” و یک کد تایید ارسال خواهد شد به آدرس ایمیل خود را. این کد را وارد کنید و به دنبال نمایش داده می شود مراحل تا مراحل به اتمام است.

مرحله 3: دانلود برنامه Google Authenticator را از App Store یا Google Play Store (بسته به نوع دستگاه شما). پس از نصب با استفاده از برنامه برای اسکن کد QR نمایش داده شده توسط خود نینتندو حساب.

مرحله 4: یک بار کد QR اسکن شده است 6-digit code ظاهر می شود بر روی دستگاه شما. را وارد کنید در این زمینه نمایش داده شده توسط خود نینتندو حساب روی صفحه نمایش. اگر به درستی انجام شود به شما یک لیست از دریافت بازگشت به بالا کدهای.

گام 5: کپی کردن همه این کدهای و آنها را امن نگه دارید از شما به آنها نیاز به دسترسی به حساب خود را اگر دسترسی به Google Authenticator نرم افزار و یا دستگاه را از دست داده است.

مرحله 6: با کلیک بر روی “بازگشت به بالا کدهای ذخیره شده” و این روند در حال حاضر به پایان رسید. در حال حاضر زمانی که با ورود به حساب خود را از شما درخواست می شود برای اثبات هویت خود را از طریق تایید دو مرحله ای. آن را به عنوان آسان به عنوان آن است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر