اگر شما یک کامپیوتر کامل از موسیقی و عکس و فیلم ها که شما می خواهید به جریان به راحتی به تلویزیون خود را, شما می خواهید بدانید که چگونه به راه اندازی یک سرور Plex. این smart media server نرم افزار اجازه می دهد تا شما مطالب خود را از طریق پیچیده مشتری در یک لپ تاپ, تلفن همراه, برخی از تلویزیون های هوشمند و آتش دستگاه های تلویزیون.

و همچنین به عنوان جریان محتوای پیچیده هوشمندانه سازماندهی و مدیریت فایل های رسانه ای خود به طور خودکار به رسمیت شناختن فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به شما حق عکسها. و آن را قادر به کدگذاری ویدئو و موسیقی بیش از حد: این سرور می توانید مجدد محتوا به بازی در یک دستگاه, بنابراین شما هرگز نیاز به نگرانی در مورد فایل های ناسازگار.

در اینجا ما به شما نشان دهد که چگونه به راه اندازی یک سرور Plex. شما نیاز به دانلود Plex سرور برای دستگاه خود را: آن را در دسترس برای Windows, macOS, Linux, و همچنین بسیاری از NAS سرورها از جمله Synology, QNAP و Netgear مدل. ما تمرکز بر روی نصب بر روی یک کامپیوتر به عنوان شما باید به دنبال دستورالعمل های خاصی را برای یک NAS که کمی متفاوت; این تنظیمات در تمام سیستم های تقریبا یکسان است.

مرتبط: بهترین تلویزیون

1. دانلود و اجرای نرم افزار سرور

اولین چیزی که شما نیاز به انجام قبل از شما می توانید راه اندازی یک سرور Plex است دانلود فایل نصبی رو نصب و اجرا کنید. در ویندوز هم پیچیده خواهد شد به طور خودکار اجرا. در مک شما نیاز به کلیک بر روی Plex لوگو در نوار منو و انتخاب کنید باز کردن در ورود به سایت اگر شما می خواهید به سرور برای شروع خود را با کامپیوتر.

Plex Server installation

پس از نصب و راه اندازی سرور Plex خواهد شد راه اندازی یک مرورگر وب شما با اتصال به رابط وب که در آن از شما درخواست می شود برای اتصال به پیچیده خود را حساب. اگر شما یکی را نداشته باشند شما می توانید یکی را انتخاب کنید از ورود گزینه های: Google, Facebook, اپل و یا ایمیل. ما ترجیح می دهند دومی بنابراین به عنوان در حال حاضر نیاز به دسترسی به حساب برای برنامه های شخص ثالث.

Plex Server sign in

از شما درخواست می شود به خرید یک Plex Pass اگر شما یکی را نداشته باشند در حال حاضر. این به شما می دهد برخی از ویژگی های پیشرفته, اما شما می توانید با استفاده از این سرور به صورت رایگان و بدون به روز رسانی پس از بستن این پنجره پایین. روی Next کلیک کنید برای ادامه.

2. پیکربندی کتابخانه ها

شما باید بگویید پیچیده که در آن فایل های خود را نگه داشته و با اضافه کردن کتابخانه ها است که شما با انتخاب اضافه کردن کتابخانه. کتابخانه ها طبقه بندی بر اساس نوع: فیلم, برنامه های تلویزیونی, موسیقی, عکس و فیلم های دیگر. شما می توانید کتابخانه های متعدد از یک نوع و اما هر یک باید برای نگاه در یک دایرکتوری خاص. به این دلیل مهم است برای مرتب کردن پوشه های خود را به طوری که شما می کردم فیلم در یک تلویزیون را نشان می دهد و در دیگری و به همین ترتیب قبل از اینکه شما ادامه خواهد داد.

هنگامی که شما سازمان یافته شما می توانید انتخاب کنید از یک کتابخانه را تایپ و سپس وارد کردن یک نام برای آن است. برای مثال شما ممکن است بخواهید به یک دیگر ویدئوها کتابخانه به نام تعطیلات. روی Next کلیک کنید هنگامی که شما انجام می شود انتخاب کنید و سپس مرور پوشه رسانه های حرکت به پوشه حاوی راست نوع فایل, و سپس کلیک کنید اضافه کردن, و سپس کلیک کنید اضافه کردن کتابخانه. تکرار برای هر نوع از کتابخانه است که شما باید.

Plex را صرف کمی از زمان تجزیه و تحلیل فایل های که شما نشان داده ایم آن را دانلود و اطلاعات اضافی مانند عکسها, بازیگران و اطلاعات بیشتر. هنگامی که شما اضافه شده کتابخانه خود را, کلیک بعدی برای ادامه, و سپس کلیک کنید انجام می شود.

در نهایت شما می توانید انتخاب کنید آنچه شما می خواهید به نظر می رسد در Plex کناری: هنگامی که شما انجام می شود با کلیک بر روی دکمه به پایان راه اندازی. برای ایجاد تغییرات در آینده را انتخاب کنید پیچیده آیکون بر روی کامپیوتر خود را انتخاب کنید و باز Plex: از رابط وب تنظیمات را انتخاب کنید از کتابخانه ها و شما هم اکنون می توانید اضافه کردن کتابخانه ها و یا حذف آنهایی که موجود است.

Plex Server libraries

3. بازی مطالب خود را

در حال حاضر شما آماده برای دریافت به خود پیچیده مشتری نرم افزار. آن را در دسترس برای بسیاری از سیستم عامل از ویندوز به macOS, تلویزیون هوشمند و فراتر از آن. رابط کاربری تقریبا برای تمام دستگاه های بیش از حد. در اینجا ما با استفاده از در iOS مشتری.

بهتر است برای شروع در همان شبکه به عنوان سرور Plex. اجرای پیچیده مشتری بر روی دستگاه شما و از شما خواسته می شود برای ورود به پیچیده خود را حساب. آینده خود را انتخاب کنید Plex سرور را از لیست. در حال حاضر شما یک لیست از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که می تواند جریان از نظر قانونی از اینترنت به صورت رایگان (انتخاب بزرگ نیست و انتخاب ad-supported).

به نظر شما رسانه های منو را انتخاب کنید و دکمه برای باز کردن نوار کناری و سپس شما می توانید انتخاب کنید از کتابخانه هایی که شما انتخاب شده در گام اول شروع به جریان.

اگر شما در امضا به خود پیچیده حساب شما در حال حاضر باید قادر به دسترسی به محتوای خود را از هر نقطه در جهان اگر چه برخی از مردم ممکن است نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات روتر برای به دست آوردن این ویژگی به درستی کار.

Plex Client

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im