در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


بر خلاف دورسلی اقامت خانه دوران کودکی من دارای یک کمد بالای پله ها. پنهان در پشت یک پرده از پدر من لباس شلوار آویزان مچ پا مانند خواب خفاش ها وجود دارد تقریبا نامرئی درب در دیوار. اگر شما را مدیریت برای کنجکاوی آن را باز و شما به خودتان پیدا کنید در جهان کوچکترین فروشگاه عتیقه.

طناب کشش در یک نور لامپ است که روشن شدت-شیب دار گوه از فضای کنار گذاشتهشدن در یک طرف و پوشش داده شده با هنر, پیر, قاب و حصیری ، در هر اینچ است که برای محاسبه بنابراین شما باید فشار در عقب و سپس نشستن در قسمت پایین شیب به آن همه را در.

موجودی: یک دوجین یا بیشتر پرتاب بالش گلدان, لامپ, ماهی کاسه پر از اوایل قرن 20th, گل, قورباغه, سایه جعبه با کنده کاری از ژاپن دوخته حشرات در موارد کاغذ وزن با قاصدک آرزو در آن بافته شده سبد فرسوده کیک قوطی در اشکال میوه و ماهی.

همچنین چگونه مادر من موفق به نگه داشتن خود را در فضا به دنبال مانند یک نام تجاری جدید از Architectural Digest هر وقت من مراجعه کنید. من دوبله این روش: مختلط, نام هنر به طور کامل تبدیل به یک اتاق بدون صرف یک پنی.

من مادر بی قرار است هنرمند که dabbles, آرنج در زغال چوب و سپس برگ کار خود را دست نخورده برای ماه های نیم صورت و یا کنده یک درخت او را پایان یک روز دیگر. او یک شاگرد ارضاء فوری و بی پایان که در آن میان می آید. فقط به عنوان dogwoods شروع به تیراندازی خود را نئون جوانه و robins تمام خشن او معاملات چند اشیاء برای سبد ترکه یا چوب کوتاه در قلاب در entryway یک سینی لاکی با کتاب هنر در بالای میز قهوه یک مجسمه سنت فرانسیس آسیسی در منتل و املاک آشیانه ما در بر داشت در خارج از فروشگاه اجاره ویدئو های شکسته آبی تخم مرغ داخل.

سپس در یک ماده از ماه تمام است که تغییر برخی از چیزهایی که بازنشسته شد به کمد دیگران همه چیز را به ارمغان آورد بیرون تابیده ساخته شده جدید با چند شاخه از forsythia در پنجره طوفان یا گرداب شدید یا credenza. این مراسم فرض کردم همه شرکت در زمانی که کوچک بودم—تکامل از محیط اطراف ما ساخته شده است که با استفاده از همان مواد را در راه های مختلف.


او از من خواست به ماندن

و او به من گفت به نشستن در هر نقطه

بنابراین من به اطراف نگاه کرد

و من متوجه نبود یک صندلی

زمانی که من نقل مکان کرد و به اولین آپارتمان استودیو در نیویورک فوقانی سمت غرب این آهنگ از بیتلز در مورد من خلاصه تا شش ماه اول.

من تجهیز من فضای بسیار کمی پول—همه من می دانستم که من نمی خواهم یک توقف زیبایی در یک جعبه. بنابراین من در زمان نشانه از عکس های ویرجینیا وولف را راهب خانه ای در انگلستان با آن التقاطی جست و خیز کردن از گلیم فرش و چراغ و دست نقاشی نقاشی های دیواری. آپارتمان من در زمان یک زمان بسیار بسیار طولانی برای تزئین—و هنگامی که آن را در نهایت شروع به تحقق آن به تصویب رسید و این موضوع از مهاجرین Grandmama است چهارم.

تاپیک اواسط قرن طلا خرد مخملی نیمکت gateleg table من در بر داشت به طور مستقیم در سراسر خیابان را از ساختمان یک جناح حمایت صندلی من در بر داشت در Craigslist که اگر من صادق بودن واقعا مطابقت با هر چیز دیگری من را, و بسیاری از, بسیاری, بسیاری از کتاب. برای نزدیک به دو سال من اینجا زندگی می کردند من aspirational زیبایی هرگز کاملا همسان به زندگی واقعی یکی است.

بنابراین من بیش از حد به تصویب زدن روش. در اینجا چگونه کار می کند: شما را به یک جسم و حرکت آن را در سراسر اتاق. و آن است. بسیار زیبا.

بنابراین بدون ado بیشتر در آمده اند برخی از چای و نشستن در هر نقطه—صندلی یا نه در حالی که من به شما نشان می دهد روش من برای redecorating فضا—بدون سفارش آنلاین هر چیزی.

اعطا شده, شما باید کار با 300 فوت مربع وجود دارد نه یک کل بسیاری از راه گریز برای مرتب کردن آن تکه های بزرگتر—مبل کمد لباس و غیره. اما کوچکتر سمت میز بزرگ گلدانی گیاهان, مجله, قفسه و صندلی—کسانی که آلت خود را. البته با شروع قطعه است که باید دگرگون امکانات نیز خوب است. مثلا من gateleg میز ناهار خوری نیز چین برای تبدیل شدن به یک کنسول من باید همیشه میزبان جشن و سرور و نیاز به یک ایستگاه برای کار افتاده d’oeuvres. ناهار خوری و صندلی نیز بسیار کوچک-فضای دوستانه: پدر و مادر من در بر داشت آنها را در املاک و فروش و حمل آنها را به من چرا که آنها بریزید! لهجه صندلی نیز دوست به این دلیل می توان منتقل شده به گوشه های مختلف زمانی که شما می خواهید به سعی کنید از یک دیدگاه جدید.

عکس مگی Slover

بارز ترین راه برای تغییر مناظر خود را به حرکت هنر خود را در اطراف. بسته به نوع بر روی وضعیت اجاره, شما ممکن است ترجیح می دهند با استفاده از راه های دیگر نصب فریم خود را برای جلوگیری از سوراخ ناخن—و شکسته مته. اگر شما می خواهید برای تست کردن این احساس از یک نقاشی دیواری, سعی کنید با استفاده از یک تکه بزرگ از سفید کاغذ کرافت و یا بازیافت یک پنجره کور (مثل من اینجا à la ماتیس) و رنگ و یا استنسیل چیزی در یک بیانیه را لمس کنید. هنگامی که شما مریض از آن ؟ شما می توانید آن را رول و یا بازیافت آن است. یک تصادف خوشحال از عدم ارتکاب به حلق آویز کردن هر گونه هنر بود که این نوع ارگانیک انباشت اشیاء بدست آمده تا علیه من ساخته شده است-فهم—و وجود آن باقی مانده است. در مورد این نگاه قوی است: هیچ چیز به spackle شما می توانید چرخش لایه ها به برخی از تکه های جلو و مرکز در ثانیه است.

عکس مگی Slover

من اصلا یک قالیچه در اتاق نشیمن من (من خیلی متاسفم همسایه در 3A). اما من یکی در آشپزخانه من—آن را به یک عتیقه درهم تعدادی است که من به طور تصادفی به سرقت برده از یک هم اتاقی قبلی هنگامی که وجود دارد یک miscommunication در مورد آن به عنوان یک هدیه است. که گفت:, من گاهی اوقات حرکت آن را در کنار تخت من وقتی که من نیاز به من طبقه دوستانه با صدا غذا خوردن بر روی گونه. اگر شما اتاق های متعدد و چندگانه فرش سعی کنید گیج کننده خود را, شریک زندگی یا سگ خود را با تعویض آنها را در اطراف. Voila!

اگر مثل من شما باید کتاب های بیشتری از شما تا به حال به عنوان خوانده شده در طول عمر یک چیز خوبی به انجام این است که آنها را به پشته. خود را بزرگترین هنر کتاب و سرپا نگه داشتن آنها را در زیر یک لامپ در یک گوشه میز را nightstand از آنها و یا سعی کنید برخی از ستون در اهرام کوچک در قفسه های خود را.

عکس مگی Slover

در حالی که ما در موضوع منسوجات اجازه دهید فکر می کنم در مورد کوسن وضعیت. حتی اگر شما فقط خرید خنثی بالش حرکت آنها را در اطراف و یا لایه بندی آنها به طور جدی می تواند به فضای زندگی خود را که “مراقب دنیای من فقط یک رایگان نمونه رژ لب” احساس. من نگه داشتن چند kilim بالش را پوشش می دهد در گنجه کتانی (با نام مستعار کشو زیر تخت من) که من مبادله هر ماه یا بیشتر.

آمرزنده گیاه من تا کنون خریداری شد sansevieria—در حال حاضر من چهار (و نه از جمله فرزندان خود را). تند و تیز و سبز رنگ آنها اضافه کردن انواع مرزی aliveness به فضا است. وجود دارد مقدار زیادی از پایین نگهداری درختچه های خارج وجود دارد وجود دارد و اگر شما مراقب باشید شما می توانید آنها را به حرکت از جایی به جای دیگر برای یک لحظه برگ تنظیم مجدد. لایه آنها را در پنجره های خود را در فضایی قرار داده و آنها را در گلدان روی زمین و یا آنها را به غرور و افتخار از محل در میز ناهار خوری خود را.

وحشتناک ترین چیز در مورد ساختمان مدرن است و تنها منبع نور با صدا غذا خوردن dab در وسط سقف. که تصمیم گرفت این بود OK ؟ اگر شما یک منبع نور سعی کنید به شکستن آن را با یک گرم محیطی تب و تاب بودن. طناب دار sconces و لامپ از تمام اشکال را می توان در اطراف نقل مکان کرد یک اتاق برای تغییر خلق و خوی به طور کامل. (جایزه: قرار دادن یک لامپ کوچک در آشپزخانه و یا حمام با یک لامپ رشته ای و هرگز به عقب نگاه کنید).

البته وجود بی پایان و کم هزینه راه حل برای بار شما antsy به مخلوط کردن فضای خود را بدون واقعا پاشش:

  • یک دسته گل پر سبز—آن را حتی ممکن است خشک و شما دو بار در ارزش پول خود را.
  • دریافت خودتان یک نوار جدید از صابون: هیچ چیز باعث می شود یک حمام یا آشپزخانه احساس تازه تر از یک متفکر دست شویی ایستگاه. برای امتیاز اضافی با استفاده از یک الگو و چای و نعلبکی و یا بد بو thrifted ظرف به عنوان یک catch-all.
  • قرار دادن جدید شمع یا شمعدان روی میز—من می خواهم به مبادله چای چراغ تهوع به احساس های مختلف در شب. این یک تغییر کوچک اما آن را به شام خود را احساس می کنم مثل یک جشن اسراف.

    و مهمتر از همه به یاد داشته باشید این نقل قول توسط ویلیام موریس یک جهان شهرت و بسیار مسرت و طراح پارچه و لباس, شاعر, رمان نویس و سوسیالیستی می خوانید: “هیچ چیز در خانه خود را که شما نمی دانید که به تواند مفید باشد و یا باور به زیبا.”

از فروشگاه ما


چگونه اغلب شما خود را تنظیم مجدد فضا یا اتاق ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net