چگونه به: Overseed چمن برای شکوه و سبز حیاط

چگونه به: Overseed چمن برای شکوه و سبز حیاط – باب ویلا

Overseeding بهبود وضعیت چمن توسط خفگی کردن علف های هرز و شبدر و پر کردن لکه های برهنه.

How To: Overseed a Lawn For a Lush, Green Yard

عکس: depositphotos.com

کامل, سبز, چمن ایجاد درخواست تجدید نظر محدود کردن و باعث می شود شما احساس می کنید مانند جرعه جرعه چای سرد در پشت پاسیو. اما اگر لکه های برهنه زیرچشمی نگاه کردن از طریق علف های هرز غالب شدن چمن, چمن ممکن است بیشتر از یک چشم درد از یک نقطه از غرور و افتخار است. Overseeding چوک علف های هرز و پر از چمن تا زمانی که آن را ضخیم و با شکوه است. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به overseed چمن تمام طول می کشد است ابزار مناسب و هوشمند و زمان بندی و کمی دانش در مورد آب و هوای محلی خود.

در آن ابتدایی ترین overseeding می افزاید چمن بیشتر به چمن بدون تبدیل خاک. برای بسیاری از مالکان overseeding بخشی از جنرال تعمیر و نگهداری چمن. برخی از چمن ممکن است نیاز به overseeding پس از یک سال اگر خشکسالی یا بیماری تهدید چمن و چمن ممکن است نیاز به آن هر چند سال تنها به روشن چمن و نگه داشتن آن ، چند ابزار اساسی مانند یک ماشین چمن زنی بذر و پخش کود پخش و حمله را تا اصول اولیه مورد نیاز برای overseeding. با بذر چمن مناسب و زمان overseeding را بازسازی چمن و آن را سخت به مقاومت در برابر هزینه های روز lounging در حیاط.

مواد و ابزارهای در دسترس در آمازون
– ماشین چمن زنی چمن
– حمله
– خاک کیت تست (اختیاری)
– دانه پخش
– پخش کود
– شلنگ
– بارانی

How To Overseed a Lawn: Aerating Before Overseeding

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما شروع

اگر چمن کاهگل (جمع و جور لایه ای از چمن و خاک) ممکن است نیاز به گاز قبل از overseeding. در غیر این صورت بذر چمن مورد استفاده در overseeding نمی رسیدن به خاک برای جوانه زدن و ریشه است. گاز ایجاد سوراخ در چمن و خاک که از طریق آن آب و اکسیژن و مواد مغذی حیاتی می تواند رسیدن به جدید بذر چمن و ریشه های موجود چمن.

مرحله 1: توده یونجه یا کاه و شن چمن.

هدف از overseeding چمن است برای دریافت بذر چمن در تماس با خاک است. برای انجام این کار اولین گام این است که به توده یونجه یا کاه چمن. توده یونجه یا کاه آن را کوتاه تر از حد معمول به طوری که بذر چمن خواهد شانس بهتری برای رسیدن به خاک است. مطمئن شوید که به کیسه بریده به طوری که آنها نمی آیند بین بذر و خاک است.

پس از زنی با چنگک جمع کردن کل چمن برای حذف مرده چمن, سنگ, چوب و هر گونه دیگر باقی مانده است. این فرآیند حذف هر گونه نهایی موانع بین بذر چمن و خاک در حالی که همچنین شل کردن خاک در آماده سازی برای کاشت و جوانه زنی.

How To Overseed a Lawn: Amend the Soil

عکس: depositphotos.com

مرحله 2: اصلاح خاک.

اصلاح خاک متفاوت از کودهای شیمیایی که در اصلاحات خاص از مواد مغذی و ترکیبات شیمیایی خاص و نوع خاک. برای مثال آهک و خاکستر چوب و کود مرغی افزایش میزان pH خاک اسیدی آن را بیشتر مناسب برای برخی گیاهان و علف. گوگرد اصلاحات از سوی دیگر اضافه کردن اسیدی به قلیایی خاک. ارسال شده از خزه تورب خاک رس و خاک کمپوست برای خاک شنی نیز می تواند در بهبود مواد مغذی و وضعیت چمن.

اگر چمن شده است در حال رشد و سبز شدن را آن گونه که باید انجام آزمون خاک می تواند در تعیین نوع خاک و pH. نتایج آزمون را شناسایی اگر هر نوع اصلاح خاک برای چمن به توسعه است. نگه داشتن در ذهن که اگر خاک دارای pH خنثی است و حاصلخیز آن به احتمال زیاد نیاز به هیچ اصلاحات.

How To Overseed a Lawn: Add the Seeds

عکس: depositphotos.com

مرحله 3: اضافه کردن دانه.

بار علف دانه به دانه پخش و گسترش حدود 16 دانه در هر اینچ مربع از خاک است. حق بذر چگالی بستگی به ضخامت موجود چمن بنابراین برخی از چمن ممکن است نیاز کمتر است. شما همچنین می توانید گسترش بذر چمن با دست اگر شما یک پخش.

انتخاب بذر چمن طراحی شده برای آب و هوا شما و یا منطقه و مکمل موجود چمن. چمن با سرد-فصل علف رشد در درجه حرارت متغیر مانند کسانی که در شمال شرقی و شمال غربی اقیانوس آرام. فصل گرم علف بهترین رشد در آب و هوا مانند که از جنوب ایالات متحده است. مشاور وزارت کشاورزی گیاه سرسختی منطقه نقشه می تواند کمک به تعیین دمای آب و هوای محلی را انتخاب کنید که مناسب نوع چمن. نگاه برای بذر چمن که تاریخ ملی چمن ارزیابی برنامه چرا که این گونه شده اند تست شده و مقاوم به بیماری و خشکسالی و آفات مشترک.

گام 4: درخواست کود.

انتخاب بهترین کود و بار آن را به یک کود پخش. سپس پراکنده در اطراف محیط از روی چمن برای اولین بار مطمئن شوید کود می رسد لبه. بعد به دنبال یک الگوی شبیه به یک درو الگوی حرکت در راست ردیف تا کل چمن بارور شده است.

وجود دارد انواع مختلف کود از جمله پخش پخش دستی پخش ضربه محکم و ناگهانی پخش پخش رها کردن و مایع سمپاش. کودهای, کارگاههای کوچک اغلب نیاز به کوچک دستی پخش تنها در حالی که بزرگتر متری را در زمان کمتر و با تلاش یک پخش پخش. حیاط اندازه و نوع کود را تعیین می کند که کدام نوع از پخش بهترین است. برای مثال کود مایع نیاز به کود مایع پخش مانند یکی از این کوله پشتی با کیفیت نازل و متوسط متری به راحتی بارور با یک ضربه محکم و ناگهانی و یا پخش رها کردن.

How To Overseed a Lawn: Water the Lawn

عکس: depositphotos.com

گام 5: آب چمن.

پس از لقاح آب چمن برای یک زمان کوتاه در هر روز. آب در صبح به حداکثر رساندن مصرف آب. تبخیر بیشتر رخ می دهد در طول بعد از ظهر و شب که به معنی آن را آب بیشتر به منافع همان. شما نمی خواهید به overwater از این می شستن دانه, دور, جلوگیری از جوانه زنی یا تشویق کاهگل توسعه و رشد قارچ ها و علف های هرز. اگر وجود دارد گودال کوچک آب یا روی زمین احساس می کند اسفنجی کاهش در زمان آبیاری.

مرتبط: حل شد! چگونه چمن را برای رشد ؟

بخشی از یادگیری چگونه به overseed چمن نیاز به دانستن زمانی که به overseed که بستگی به آب و هوا و چمن ، سرد-فصل چمن بذر در اواخر تابستان و اوایل پاییز است. کولر درجه حرارت آهسته رشد موجود چمن اما به دانه زمان برای جوانه زدن و رشد قبل از چمن می رود خفته. گرم-فصل چمن می کند بهترین زمانی که کشت در اوایل بهار تا اوایل تابستان است. در این مورد دانه به جوانه زدن و رشد قبل از گرم ترین درجه حرارت در تابستان رسید.

این روش overseeding باید با موفقیت در پر کردن چمن با شکوه سبز رشد. به یاد داشته باشید برای انتخاب یک بذر چمن در نظر گرفته شده برای آب و هوای خود و انجام آزمون خاک به منظور تعیین اینکه آیا چمن نیاز به هر گونه مواد مغذی اضافی برای جوانه زدن و رشد است. در نهایت آب چمن برای یک زمان کوتاه در هر روز و نیست توده یونجه یا کاه تا رشد جدید می رسد 1 به 2 اینچ در ارتفاع.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>