چگونه به سازماندهی شربت خانه خود را— و نگه داشتن آن Shipshape

به عنوان یک نتیجه از کار من (صفحه اصلی نویسنده) و شخصیت من (کمال گرا) من انجام بسیاری از تحقیقات در مورد چگونه به بهترین سازماندهی هر فضا در خانه من. من مدت شنیده ستایش آواز از پاک کردن ظروف به گوش مردم موعظه محاسن برچسب ساز و دیده شربت خانه, سازمان, بر, شربت خانه, سازمان سرنگون کردن قفسه در TJ Maxx. کافی است بگویم من احساس می کنم مثل من شنیده ام و دیده می شود آن همه از قانونی اساسی به غیر واقعی هک. این بود تا در این سال هر چند که من واقعا تصمیم به مقابله با درب-پرواز کارتن-توفنده warzone است که در شربت خانه من.

برای برخی از متن: وقتی که من به خانه از فروشگاه های مواد غذایی, من خیلی خسته پس از lugging من حمل و نقل کردن کیسه از فروشگاه به قطار به قطار انتقال و در نهایت به خانه من که من نمی توان به زحمت واقعا سازماندهی همه چیز به عنوان آنها به کابینت. می دانم احساس? این است که در آن پرده برداشتن از قصد آغاز می شود. سه بیشتر مواد غذایی در سفرهای بیش از حد اندوختن در معامله گر جو, سیب, موز, میوه, دستگاه های سنگ شکن و teetering کیسه برنج بعد از آن—آن را بازی بیش از. هنوز گیر بودن در خانه پخت و پز بیشتر از من تا کنون بوده واقعا من را وادار به ارزیابی مجدد من شربت خانه سازی و قرار دادن خود من مشاوره به عمل است.

آن را از من این نکات شامل درهم و برهمی در حال معامله واقعی. من اجرا را خودم و داشته اند به مراتب کمتر چیز سقوط بر روی سر من به عنوان یک نتیجه. برخی از چیزهایی که هنوز هم سقوط بر روی سر من هر چند از آنجا که هیچ کس کامل است.

قرار دادن همه چیز به پاک کردن ظروف.

بله همه چیز. این سرمایه گذاری در آینده خود را من قول می دهم! من در تمسخر این ایده برای مدت طولانی. “چرا باید من صرف پول در پاک کردن ظروف هنگامی که مواد غذایی می آید در ظروف?” از من خواسته. چون آینده من اصرار دیدن دقیقا همه چیز شما را در شربت خانه یک دارایی ارزشمند. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از تکراری کیسه های برنج یاس من خریداری کرده ام فقط به این دلیل من نمی توانستم به راحتی موجودی از آن را قبل از من فروشگاه. حبوبات, برنج, پاستا, کوینولا, کوسکوس, بلغور جو دوسر—اونا همه به پاک کردن سطل! اگر آنها با دستورالعمل های خاص, من قطع آنها را از بسته بندی و پهلو و آنها را در داخل به طوری که به طبخ من farro.

شما نمی نیاز به اجرا و خرید جدید مخازن ذخیره سازی یا. جمع آوری و پاک کردن عروق کوچک و قبل از شما آن را بدانید کامل سازمانی مجموعه خواهد بود انباشته. برخی از ایده ها برای repurposed پاک کردن ظروف: ظروف کوارت مانده از takeout شسته کردن سس کوزه و سطل های پلاستیکی از Costco-اندازه تنقلات (آره من صحبت کردن در مورد غول وان از کره بادام زمینی چوب شور… شما می دانید یکی).

برچسب همه چیز

این کار نیاز به یک ماشین فانتزی-ساخته شده از برچسب, من فقط با استفاده از چسب نواری و یک Sharpie مشخص شده با تاریخ افتتاح و تاریخ انقضا. من یاد گرفتم این همه نکته مهم از مامان من که سخت گیر می شه در برچسب آشپزخانه یخچال و فریزر موارد. آن را راحت تر از ما می خواهم به این باور به اجازه دهید همه چیز به گذشته خود تاریخ انقضا, به خصوص اگر آنها را از بسته بندی اصلی خود را. این گام اضافی و صرفه جویی در خودتان استرس بعد.

بالا بردن چیزهایی که با سیم قفسه

بیایید می گویند کابینه خود را قفسه پا بلند اما شما در حال ترک 8 اینچ از فضای بالای شیشه کره بادام زمینی… شما قطعا می تواند ذخیره سازی موثر تر است. اگر شما هنوز برای معرفی به قفسه risers, oh man شما در را برای درمان. آنها ساده ترین علاوه بر این به شربت خانه خود را, اما آنها به طور کامل تبدیل مقدار از ذخیره سازی در دسترس شما است. با بالا بردن یک لایه از موارد (ادویه جات ترشی جات خشک محصولات شیشه سس و غیره.) شما می توانید یک سطح کاملا جدید از فضایی که برای ذخیره چیزها. امتیاز جایزه برای قفسه بندی محکم نگه می دارد که همه چیز را بر روی صفحه نمایش مانند صندلی استادیوم برای ادویه جات ترشی جات.

اضافه کردن قلاب به داخل کابینه دیوار

امکان استفاده از هر تاریخ و زمان آخرین بیت از فضا با اضافه کردن قلاب (فرمان و یا در غیر این صورت) برای دیوارهای داخل کابینت و کمد. این مکان های ایده آل برای قطع دستکش فر, حوله چای و ظروف (با یک سوراخ در رسیدگی), پیش بند و لیوان—در سفارش به اتاق را برای بیشتر موارد شربت خانه.

نگه داشتن تمام بسته ها در یک مکان

سس سالاد مخلوط ادویه تاکو و متفرقه دیگر بسته ها تمایل به از دست رفته در زدن از هر چیز دیگری در شربت خانه. به جای از دست دادن و rebuying هر بسته-ed مورد فایل آنها را در یک جعبه کارت دستور و یا اختصاص داده شده پاک کردن ظرف.

اضافه کردن چرخ به پایین سطل

اگر شما در حال کار با یک شربت خانه که فضای روی زمین (در زیر پایین ترین قفسه) آن را مسخره مفید به یکی از دو سطل با چرخ و یا اضافه کردن چرخ موجود در مخازن به ایجاد کشویی سازی. این چرخ سطل اسلاید کردن به مراتب راحت تر از آنهایی که نشسته روی زمین و گرفتن کشیده و آن را در مجموع بدون ذهن و بسیار خوشحال.

استخدام Turntables برای ادویه جات ترشی جات

درست مثل یک مجلل میز صبحانه, اما برای ادویه جات ترشی جات در آشپزخانه! اضافه کردن turntables برای ادویه جات ترشی جات, سس, شیکر و بیشتر به راحتی دسترسی به همه آنها را در شربت خانه. در حال حاضر به جای بی مهارت از طریق دارچین و tumeric برای رسیدن به فلفل کاین, شما فقط می توانید چرخش به سمت که در آن واقع شده است.

دریافت کنسرو محصولات خود را دندانه دار کردن

شما می دانید که چگونه رضایت بخش آن است که در فروشگاه مواد غذایی زمانی که شما حذف می تواند یکی از سوپ و یک بعدی فقط شما راست به اسلات خالی? شما هم می توانید تجربه این احساس در شربت خانه خود را به دلیل وجود قفسه که صرفا برای این منظور است. برای مازاد کنسرو کالا دندانه دار کردن است که دارای همه آنها را در دو طرف خود را به نظر می رسد تنها راه برای رفتن بله ؟ کمتر انباشته-up, wobbling قوطی کنسرو در شربت خانه ،

پشته سطل برای تنقلات

اقلام مانند سس سیب کیسه, کیسه پنیر چدار bunnies و کره بادام زمینی بسته وجود داشته باشد بیشتر هماهنگ در stackable سطل. این نوع از جلو باز سطل که لانه در بالای هر یک دیگر را در میان وعده های کوچک و سست موارد آسان تر به نگه داشتن موجودی و همچنین به دسترسی آسان تر.

آیا ما از دست رفته سازمانی ترفند ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>