چگونه به تخت خود را (به طوری که مادر و افتخار خواهد بود)

من می دانم آنچه شما در حال رفتن به می گویند: "چه کسی باید گفت که چگونه برای ایجاد یک رختخواب؟" من آماده با پاس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 اردیبهشت 1399

من می دانم آنچه شما در حال رفتن به می گویند: "چه کسی باید گفت که چگونه برای ایجاد یک رختخواب؟" من آماده با پاسخ: بسیاری از مردم. من شاهد بوده است به طوری که بسیاری از تکرار یک "منظمی ساخته شده تخت" که من را شگفت زده کرد من هنوز هم می دانم که چگونه.

نکته این است که تخت-ساخت عمیقا شخصی و انتخاب های قبل از ما بی پایان: ورق, هیچ, ورق یا سه ورق تسلی دهنده یا پتو و یا هر دو یک بالش یا دو (ما در مورد آن نوشت و یک عدد تعجب آور از مردم با استفاده از دو!), تشک محافظ گوشه بیمارستان...من آن را قریب به اتفاق قربانیان.

این ایده پس از آن است به منظور توسعه یک فرایند است که با این نسخهها کار برای شما. جست و خیز ورق اگر شما مایل و یا خودداری کردن از بالش های تزئینی. زمان خود را پس از آن طول می کشد کمتر از دو دقیقه اگر صبح خود را در زمان فشرده هستند. یا به کل گراز: ورق فشرده اسطو خودوس عادی, کتانی اسپری و تمام.

در اینجا من روش ساخت تخت خواب—از شروع به شکوفا در پایان—از جمله برخی از راهنمایی و ترفندها. به دنبال برخی از آن به دنبال این انتخاب شما. فقط به یاد داشته باشید هنگامی که در شک از خودتان بپرسید: آیا مادر را تایید کند ؟

آنچه شما نیاز دارید:

 • تشک محافظ (بله لطفا)
 • نصب ورق (یا ورق مسطح اگر شما ترجیح می دهند)
 • یک ورق مسطح
 • یک تسلی دهنده
 • پوشش لحاف
 • تزئینی پتو (اختیاری)
 • 2-4 ملحفه بالش برای تخت
 • 2 بالش در رختخواب به علاوه 2-4 تزئینی پرتاب بالش (اختیاری اما خوب به)

چگونه به آن را انجام دهد:

 1. اگر شما در حال تغییر و منسوجات و هنگامی که شما آنها را خاموش لرزش کردن چیزهایی که شما نمی شستن این زمان در اطراف مانند تسلی دهنده پد تشک و محافظ تشک.
 2. اگر شما فکر می کنم شما به آن نیاز دارید: گرفتن یک دستی جارو یا جارو برقی اثاثه یا لوازم داخلی پیوست و آن را اجرا کنید بیش از تشک به کسانی که گرد و غبار از bunnies.
 3. قرار دادن تشک محافظ بر روی بسیاری از مردم از این مرحله بگذرید اما افزایش عمر تشک خود را و است که بسیار آسان تر برای پرتاب در شستشو از عمیق تمیز کردن تشک. مطمئن شوید که آن را کشیده و صاف است. هیچ کس می خواهد به خواب بیش از یک crinkly تشک محافظ.
 4. قرار دادن بر روی ورق نصب شده با شروع از گوشه و کنار هستند که سخت ترین برای رسیدن به. اگر شما همیشه چندپاره و فاقد تأثیرگذاری با, است که در بالا و یا سمت را کمی آهن در برچسب برای برچسب است که می گوید: "TR" برای بالا راست. اگر خود را پایین ورق تخت است و شما می خواهم این ایده از بیمارستان گوشه در اینجا یک آموزش است.
 5. لرزش ورق بر روی تخت با پارچه های بالا رو به پایین — این بدان معناست که اگر یک الگوی در ورق کسل کننده طرف باید رو به بالا به طوری که آن را قابل مشاهده زمانی که شما خود را برابر جدول پایین به بالای خود را از لحاف! به یاد داشته باشید به مرکز آن طوری که طرف حلق آویز کردن بستر لبه ها بیشتر یا کمتر مساوی در هر دو طرف.
 6. بالای جدول باید خامه ای قاب تخت—که فضای اضافی در بالا به آن برابر بیش از لحاف صورتی که آنچه شما می خواهم. پهلو پایین زیر تخت با برخی از بیمارستان گوشه—اگر شما را انتخاب کنید. پایه پهلو است فقط خوب برای کسانی که مانند تخت خود را کمی آزادانه تر ساخته شده است.
 7. قرار دادن تسلی دهنده به پوشش لحاف شروع با بالا و کراوات و یا دکمه تسلی دهنده گوشه و کنار به داخل گوشه لحاف. در حالی که نگه داشتن هر یک از گوشه بالا لرزش آن و سپس کراوات بالا گوشه لحاف و لحاف هم مثل بالا. دکمه کراوات یا zip تا پایین لحاف و به آرامی تکان آن را به بالای جدول. مطمئن شوید که دو طرف به طور مساوی حلق آویز بیش از لبه. در اینجا سریع و آسان ترفند به گوه خود را تسلی دهنده را که به ظاهر بی پایان غار که لحاف را پوشش میدهد.
 8. اگر سه گانه-ورق چیزی که شما بروید و این کار را انجام در حال حاضر است.
 9. برابر بیش از لحاف و ورق اگر شما تمایل (یا خط تا بالش بیش از آن) نسبت به پایه تخت—حدود 6 تا 12 اینچ است.
 10. فراموش نکنید که به بالش یک لرزش و کرک آنها را در موارد خود را.
 11. چگونه شما را پشته بالش خود را یک انتخاب شخصی است. پشته آنها را به صورت عمودی در twos و یا نگه داشتن آنها را درست در twos. اضافه کردن در برخی تزئینی پرتاب بالش در هر راه که شما را خوشحال می کند. عشق ما دو بالش مربع و یک کمری برای, برخی ابعاد, اما شما حتی می تواند استفاده از پنج—چهار مربع و یک کمری.
 12. یک پرتاب و یا پتو ؟ برابر تزئینی پتو به حدود 1.5 پا گسترده نوار widthwise و با پارچه مزین کردن بیش از تخت. و یا رفتن برای یک مطلب آزادانه دهید نگاه کنید و با پارچه مزین کردن آن به طور طبیعی بیش از این طرف.


به یاد داشته باشید, بهترین چیز در مورد تخت خود را به دنبال بیش از حد خوب به ظروف سرباز یا مسافر است که آن را بسیار سرگرم کننده را به پرش و انجام دقیقا همان است که!

روزانه تخت-ساخت—درد یا لذت ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب