چگونه به: نصب یک آشکارساز دود

چگونه برای نصب یک آشکارساز دود واحد در خانه | باب ویلا

یاد بگیرند که چگونه و در کجا برای نصب این قهرمانان ایمنی و آتش است.

How To Install a Smoke Detector

عکس: istockphoto.com

خانه خود را در اولین خط دفاعی در برابر آتش سوزی و دود باید قابل اعتماد مجموعه ای از آشکارسازهای دود. این دستگاه ها انتخاب کنید تا در دود در هوا و به شما هشدار به حضور آن است. ایده این است که دزدگیر فعال خواهد شد و شما زمان کافی برای خارج شدن از خانه و تماس با آتش نشانی. آنها را به شما و خانواده خود را امن در حالی که همچنین محافظت از اموال خود را.

آشکارسازهای دود می توانید فقط انجام کار خود را به درستی اگر آنها به درستی نصب شده—هم از نظر روش و قرار دادن. این پرایمر در مورد نحوه نصب یک آشکارساز دود باید به شما در مسیر درست برای محافظت از خانواده خود در برابر خطرات ناشی از آتش سوزی و دود.

که در آن به نصب دتکتور های دود

نصب دتکتور های دود ندارد به عنوان پیچیده به عنوان آتش کد کتاب آن را به. مگر اینکه شما واقعا به خواندن آتش مربوط به ادبیات دستورالعمل های زیر را برای نصب باید فوت و فن انجام دهد برای قرار دادن آشکارساز دود.

How To Install a Smoke Detector: Choose a Location

عکس: istockphoto.com

برنامه ریزی برای نصب حداقل یک آشکارساز دود در هر طبقه اما به طور خاص:

  • در تمام مناطق خواب (اتاق خواب, اتاق مهمان, اتاق نشیمن با خروج نیمکتها و غیره.),
  • در راهرو مشترک بین مناطق خواب
  • در زیرزمین
  • در اتاق زیر شیروانی
  • در گاراژ
  • در نزدیکی آشپزخانه—اما 20 فوت دور از اجاق گاز و فر و
  • هر جای دیگری که شما می خواهید. این است که بیشتر است-بهتر سناریو.

آشکارسازهای دود بهترین کار در سقف, به عنوان که در آن دود استخر ، تمام تلاش خود را به نصب آشکارساز دود وجود دارد. اگر سقف از سوال های خود را به آن را نصب کنید به عنوان نزدیک به سقف به عنوان امکان پذیر است اما نه بیشتر از 12 اینچ به پایین دیوار.

مواد و ابزارهای در دسترس در آمازون
– آشکارساز دود
– پیچ گوشتی فیلیپس
– مداد نوک تیز
– مته
– دیوار های پلاستیکی مجریان
– دیوار پیچ
– سیم چین
– سیم برش
– باتری
– سیم آجیل

گام 1: تعیین محل نصب.

صرف نظر از اینکه خانه خود را به یک موجود سیستم زنگ خطر آتش سوزی و یا شما با شروع از ابتدا با استفاده از دستورالعمل های بالا را برای تعیین اگر شما برنامه ریزی شده در محل هستند و به مردن. آیا فقط به یک پیش سیمی سیستم در ارزش اسمی. اطمینان حاصل شود که همه از مکان های مهم—خواب, مکان, کردن آشپزخانه و غیره—تحت پوشش به درستی.

مرحله 2: خاموش کردن قدرت (سخت سیمی واحد تنها).

این مهم است که مطمئن شوید که خود را به سیستم اعلام حریق مجهز است ، سر خود را به تابلو برق و خاموش شکن های مشخص شده با “حریق” یا چیزی مشابه. ممکن است piggy-حمایت بر روی یک مدار با روشنایی. کشیدن آشکارساز دود را از آن براکت و خود را نگه دارید قلم تستر سیم به مطمئن شوید که مدار قطع است.

How To Install a Smoke Detector: Install the Mounting Bracket

عکس: istockphoto.com

مرحله 3: نصب آشکارساز دود را نصب و استقرار براکت.

خود را به آشکارساز دود دارای براکت نصب به نصب و راه اندازی و باتری تغییرات آسان تر است. حذف آن را با چرخاندن آشکارساز و براکت جدا. شما احساس و شنیدن صدای کلیک.

برای باتری عمل آشکارسازهای دود نگه دارید براکت در محل در سقف و یا دیوار. استفاده از یک مداد را به علامت بر روی سقف و یا دیوار به صورت دو نصب پیچ. با استفاده از یک مته سازگار با خود را لنگر کیت با دقت تمرین دو سوراخ. شیر دو پلاستیک مجریان به محل و نصب نصب و استقرار براکت با دو پیچ به کسانی که مجریان. با استفاده از یک پیچ گوشتی یک مته به اطمینان حاصل شود که شما نمی خواهد بیش از سفت کردن پیچ و شکستن براکت.

نرم افزار نکته: فشار خود را مته از طریق پایین یک لیوان کاغذی به گرفتن تیغه گرد و غبار که در حفاری های سربار.

برای hard-wired آشکارسازهای دود براکت شما باید نصب شده را قبلا نصب شده برق جعبه. شل دو نصب پیچ در گوشه و کنار جعبه برق و اسلاید جدید براکت را به محل. مطمئن شوید که برای کشیدن سیم از طریق براکت در همان زمان. سفت کردن پیچ با یک پیچ گوشتی, دوباره, برای جلوگیری از ترک خوردگی براکت.

How To Install a Smoke Detector: Add Power

عکس: istockphoto.com

مرحله 4: اضافه کردن قدرت است.

برای باتری عمل آشکارسازهای دود و باز کردن درب باتری خود را در آشکارساز دود ابتلا به ناخن خود را و یا یک سکه تحت tab. این را نشان می دهد باتری بای. خاص خود را واحد ممکن است استفاده از AA CR123 یا کمتر از 9V باتری. پس از نشانه گذاری در داخل خلیج نصب مثبت (+) پایان باتری در ترمینال مثبت و منفی (-) پایان در ترمینال منفی.

واحد خود را ممکن است با یک زبانه کشیدن است که فقط نیاز به برداشته شود به فعال شامل باتری. اگر این مورد است, آن را هنوز هم یک ایده خوب برای باز کردن درب باتری برای اطمینان از باتری شما آسیب ندیده و یا نشت. همچنین شما می توانید نوشتن این نوع از باتری دستگاه شما استفاده می کند بنابراین شما همیشه می توانید نگه داشتن آنها در دست است.

برای hard-wired آشکارسازهای دود و با قدرت در شکن سیم شامل سیم کشی مهار به سیستم خود را. آن نیاز به کراوات به سیم است که شما کشیده طریق براکت در آخرین مرحله. افشای مهار سیم با استفاده از سیم چین. مطابق با سیم رنگ های استفاده از سیم و مهره به پیچ و تاب و مهار سیم با سیستم سیم. به سیم یک یدک کش به مطمئن شوید که آنها امن است. در حال حاضر پلاگین مهار به آشکارساز دود.

اگر خود را مهار سیم ها سیاه و سفید و زرد اما خود سیستم سیم ها سیاه و سفید و قرمز شما کراوات زرد و قرمز همراه با سیم و مهره.

این ساده است اما یک چیز وجود دارد به این نکته اشاره: Hard-wired واحد دریافت قدرت خود را از سیستم سیم کشی بلکه باید با باتری یو پی اس. شما ممکن است مجبور به حذف یک زبانه کشیدن برای فعال کردن باتری قبل از اینکه شما خود را ضمیمه آشکارساز دود به پایه. بررسی دستورالعمل که آمد خود را با واحد خاص.

گام 5: ضمیمه آشکارساز دود به پایه.

این یک بازی ساده پیچ و تاب و قفل روش. خود را نگه دارید آشکارساز دود بیش از براکت و پیچ و تاب و در جهت عقربه های ساعت تا زمانی که جرقه بزند در محل. برخی از باتری عمل واحد ممکن است بوق یا نور بالا در این نقطه بنابراین اجازه ندهید که ترساندن شما.

How To Install a Smoke Detector: Testing

عکس: istockphoto.com

مرحله 6: قدرت بالا و تست آشکارساز دود.

باطری واحد آماده برای رفتن. اگر شما تا به حال به بسته قدرت برای سخت سیمی سیستم در حال حاضر زمان به قدرت بازگشت. سر به پایین به تابلو برق و تلنگر شکن خود را به عقب به موقعیت. جدید خود را به آشکارساز به احتمال زیاد بوق به شما اجازه می دانم که آن را زنده و سالم است. همچنین ممکن است یک نور LED نشان می دهد که دود آشکارساز قدرت.

بر روی دستگاه خود مشاهده می کنید یک تست را فشار دهید. مطبوعات و نگه داشتن دکمه برای فعال کردن زنگ هشدار (و به ناچار پرش کمی). اگر خود و زنگ برای تلفن های موبایل شما حریق, داستان موفقیت. اگر نه, شما ممکن است نیاز به عیب یابی دستگاه با استفاده از این راهنمایی:

  • اطمینان شکن برای سخت سیمی واحد یا بسته آن را خاموش و خود را چک کنید سیم کشی.
  • بررسی کنید که شما نصب باتری به درستی و یا سعی کنید متفاوت باتری در دسترس نباشد.
  • مطمئن شوید که آشکارساز دود است بر پایه درستی. برخی از واحدهای نمی خواهد فعال کردن اگر آنها نمی, نشسته به درستی.

اگر این نیست حل مسئله خود را ممکن است یک مشکل با واحد خود و کار خود را. تماس با تولید کننده و یا سر به فروشگاه برای جایگزینی است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de