چگونه برای مخفی کردن هر آهنگ از یک لیست پخش Spotify در

TFW (“این احساس که” سنتی قبل از الگوی رفتاری انگلیسی) شما در پیدا کردن لیست پخش کامل تنها به آن خراب هر زمان که یک آهنگ شما نفرت بر می آید… آن لحظه قاتل.

برای مثال من یک فن ایمو emo اما صرف حضور وحشت! در دیسکو در یک لیست پخش است که به اندازه کافی برای من که قبلا جت سیاه و سفید, صاف حاشیه نوسانی به سمت دکمه پرش در یک جا پسرانه احساس وحشت و نگرانی.

خوشبختانه Spotify دادن حق بیمه مشترکان به لحن خوب لیست پخش آنها را دوست دارم اما در میانهی شب ساعت را صرف گر چه هنر خود را.

در یک به روز رسانی جدید این شرکت است که به دوستداران موسیقی این فرصت را برای مخفی کردن آهنگ ها آنها را دوست ندارم. به طور موثر Spotify ساخت آن ‘لیست پخش کامل’ کمی کامل تر برای شما.

مرتبط: چگونه برای همگام سازی لیست پخش Spotify در

از ویژگی های جدید است که منحصر به فرد برای iOS و اندروید برنامه های, در حال حاضر, اما هنگامی که شما در پنهان آهنگ در کسانی که برنامه های آنها دیگر توهین گوش خود را هر زمان که شما دسترسی به لیست پخش در جای دیگر تا زمانی که شما به سیستم وارد شده را به حساب حق بیمه Spotify در.

پنهان کردن آهنگ به اندازه کافی آسان است. شما خواهید دید که این گزینه در زمینه منوها و پس از توزیع این آهنگ ها را در ظاهر خاکستری در لیست آهنگ.

که راه شما می توانید بگویید که ساخته شده لیست پخش برای شما شما واقعا واقعا آن را دوست دارم و شما گوش دادن به آن در همه زمان ها. فقط اجازه ندهید که آنها را می دانیم که شما ‘غیرفعال کردن’ نیمی از آهنگ های شما را دوست ندارم.

متاسفانه برای کسانی که لذت بردن از Spotify رایگان پلت فرم این قابلیت در دسترس نیست. آن را یک پیروزی برای Spotify در حق بیمه مشتریان که دیده خود را از مزایای منحصر به فرد جویده دور در عنوان این شرکت به دنبال به چالش از موسیقی اپل در پاس.

که بیشتر شایسته خود را به جریان موسیقی از بودجه است ؟ اپل و یا Spotify? اجازه دهید ما می دانیم @trustedreviews در توییتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر