چگونه به خلاص شدن از شر مگس تابستان مهمان ناخواسته

هر یک بار در در حالی که به طور فزاینده ای در تابستان, پرواز را به آپارتمان من, و آن را فقط نمی خواهد ترک! من اعتراف کنم آن را سرگرم کننده به تماشای گربه من فراموش هوا بند در تلاش برای گرفتن اشکال مزاحم, اما آن را به مراتب کمتر سرگرم کننده هنگامی که آن را وزوز در اطراف اتاق خواب در حالی که ما در حال تلاش برای خواب. و فقط وقتی که شما فکر می کنم آن را در نهایت از بین رفته بالا میآید تا در یک اتاق متفاوت است. Ack!

که کل “خانه مگس تنها زندگی می کنند 24 ساعت” مفهوم است که یک اسطوره را—در واقع این اشکالات مزاحم زندگی می کنند برای یک ماه با توجه به Orkin به آنها مقدار زیادی از زمان به اذیت کردن حیوانات خانگی خود را و به آرامی رانندگی شما را به آستانه ناامیدی. (حتی من آغاز شده در مگس میوه که می تواند زندگی می کنند حتی طولانی تر و تولید صدها نفر از فرزندان!) اگر شما نیاز به خلاص شدن از شر مگس ها به سرعت در اینجا تمام راه شما می توانید دام آنها دفع آنها و در نهایت فقط نگه داشتن آنها را دور از خانه خود را.

چگونه به خلاص شدن از آنچه آنها را جذب

با موفقیت به خلاص شدن از شر مگس شما باید به فکر می کنم مثل یک پرواز… شاید که کمی چشمگیر, اما آن را نشانی از کمک به درک چرا آنها را در خانه خود را برای شروع با.

شما ببینید, خانه, مگس ها به دنبال مکان برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را و آنها را به خود جلب پوسیدگی مواد آلی و مواد زائد مانند زباله های تخلیه پیر تولید شیرین ریخته و حتی مواد غذایی حیوان خانگی. آنها همچنین به جذب گرما و نور به همین دلیل است که شما اغلب می توانید پیدا کردن آنها را حلق آویز کردن در ویندوز خود را.

را به خانه خود را کمتر جذاب به مگس, Ehrlich کنترل آفات توصیه تمیز کردن زباله های مواد غذایی بلافاصله—با نام مستعار و بدون ترک نیم خورده ساندویچ در مقابله همه روز و همچنین سرمایه گذاری در یک پوشش می تواند سطل زباله و تمیز کردن مواد غذایی حیوان خانگی و زباله به طور منظم. با از بین بردن این مناطق پرورش شما می توانید جلوگیری از مگس از تولید مثل در خانه خود را.

را DIY پرواز تله

اما آنچه در مورد مزاحم fellas که در حال حاضر در داخل ؟ چند راه وجود دارد به DIY پرواز تله برای گرفتن و دور از خانه, مگس, ساده ترین که شامل یک بطری نوشابه.

شما می خواهید به پاک کردن 1 یا 2 لیتری پلاستیکی بطری نوشابه و سپس قطع بالا ⅓ از بطری—اساسا از برچسب ، پر کردن پایین بطری را با چند اینچ از مایع شیرین مانند نوشابه و یا آب قند و سپس تلنگر بالا وارونه و محل آن را در پایه ایجاد یک قیف است. مگس ها را جذب قند و هنگامی که آنها خزیدن به بطری, آنها قادر نخواهد بود برای پیدا کردن راه خود را دوباره.

یکی دیگر از گزینه است برای پر کردن یک ظرف کم عمق با سرکه سیب یک قاشق غذاخوری شکر و یک سخاوتمندانه سرنگ از ظرف صابون. قرار دادن ظرف در نزدیکی که در آن شما پرواز قطع و آنها را در مخلوط شیرین. این هم یک محاکمه و درست روش برای گرفتن مگس میوه.

علاوه بر این شما می توانید با استفاده از روشن پرواز تله برای گرفتن اشکالات که اویختن در ویندوز خود و هنگامی که در شک, پرواز مگس کش این ترفند را انجام دهد—شما فقط باید سریع! (قافیه در نظر گرفته نشده.)

از فروشگاه ما

استفاده از گیاهان برای نگه داشتن مگس دور

هنگامی که شما بدست شدن از شر مگس در خانه خود را, شما ممکن است بخواهید به گام به نگه داشتن آنها را از آمدن و خوشبختانه شما به طور کلی نیازی به استفاده از آفت کش ها. وجود دارد تعدادی از گیاهان که به طور طبیعی دفع مگس از جمله:

– ریحان

– برگ سرخ مایل به قرمز

– اسطوخودوس

– Nasturtiums

– نعناع

– گل های جعفری

با کاشت گل در نزدیکی درهای خود را و یا به عنوان گیاهان در پنجره جعبه شما می توانید نگه داشتن مگس دور از مکان های که در آن آنها معمولا به خانه خود را. به علاوه شما همچنین می خواهید دوست داشتنی شکوفه و سبزی تازه را برای طبخ با. برنده!

دیگر راه برای نگه داشتن اشکالات

اگر شما می خواهید به انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن مگس و دیگر اشکالات خارج از خانه خود را در طول تابستان وجود دارد چند مرحله شما می توانید.

شروع شده توسط بازرسی صفحه نمایش خود را و وصله هر سوراخ. اگر صفحه نمایش در شکل بد است, شما ممکن است بخواهید به جای همه چیز. شما همچنین می توانید اضافه کردن سلب آب و هوا برای درها و پنجره ها به مهر و موم کردن هر گونه ترک که از طریق آن اشکالات می تواند به دست آوردن ورود.

شما همچنین می خواهید برای تمیز کردن برگ های مرده و دیگر زباله های حیاط از جمله ضایعات پت و اگر شما یک توده کمپوست محل آن را حداقل 20 فوت دور از خانه خود را.

هنگامی که شما این مراحل شما در نهایت قادر خواهید بود برای لذت بردن از یک اشکال)-رایگان صفحه اصلی تمام تابستان—فقط مطمئن شوید که گربه شما یک اسباب بازی جدید به او را مشغول نگه داشتن.

چگونه شما را به نگه داشتن خانه خود را پرواز-رایگان این تابستان ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>