چگونه برای تمیز کردن عمیق خود را سینک استیل ضد زنگ

من به تازگی از یک آپارتمان استودیو برای یک آپارتمان دو خوابه. من دوست دارم همه اتاق اضافی ما در حال حاضر—به خصوص از دوست پسر من و من شده اند کار از خانه. اما صادقانه بگویم که حتی نمی مورد علاقه من بخشی از زندگی جدید ما. نه نزول: من باید برای قدردانی از “لوکس” از یک استاندارد به اندازه سینک.

ما همیشه پخته شده کمی منصفانه در خانه, اما اغلب احساس محدود به اندازه ما در استودیو “آشپزخانه”—و آن کوچک-فضای نزول است. امروز ما خودمان را پیدا کنید عملا بهانه به صرف تمام روز در آشپزخانه ما: آشپزی, بله, بلکه, آبیاری گیاهان در سینک, شستن لباس ها در سینک و لباسشویی و چنگال پس از چنگال پس از چنگال.

با تمام کسانی که خواسته های ساخته شده در آن غرق شد و به دنبال مانند آن می تواند استفاده از برخی از عشق. من همیشه فرض بر این وقتی که می آید برای تمیز کردن سینک است که فقط آب و صابون انجام خواهد داد—منظورم این است که شما می خواهم فکر می کنم همه که آب در حال اجرا نگه داشتن آن بسیار تمیز به هر حال. اما وقتی که من را متوقف به فکر می کنم در مورد آن این است که ما شستشو کثیف, سبزیجات, د رگ میگو, لکه, کره بادام زمینی و دام تکه های غذا. بیایید آن روبرو هستند: همه ما هزینه های بیشتر (خیلی بیشتر) زمان در خانه ما غرق فقط هرگز متوقف. بنابراین گذشته از روزانه آب و صابون spritz هر هفته و یا تا من بوده ام به من سینک آبگرم درمان آن نیاز به اقامت تمیز کننده دیگر.

به دنبال این پنج گام ساده برای درخشان خوب بو و باکتری ها-رایگان سینک آشپزخانه. بهترین بخش ؟ شما نیاز به کمی بیشتر از منابع شما در حال حاضر.

عکس آماندا Widis

کنسرت بربس شما:

 • اسفنج
 • ظرف صابون
 • جوش شیرین
 • سفید مقطر و سرکه
 • لیمو یا پوست پرتقال
 • روغن زیتون

چه باید بکنید:

 1. اول از شستشوی سینک با آب. حذف هر گونه مواد غذایی یا آشکار schmutz از تخلیه. شما می توانید اسکراب سینک با آب و صابون در این نقطه است. در حالی که شما در آن به شیر آب, اسپری نازل و مخزن صافی برخی از عشق و همچنین با استفاده از آب و صابون ملایم ظرف. استفاده از یک مسواک برای hard-to-get-به قطعات. (شما همچنین می توانید ترک صافی به خیس خوردن در یک نسبت 1:1 از سرکه و آب برای یک بیت برای ضد عفونی کردن.) شستشو همه چیز و پاک کردن شیر آب برای جلوگیری از کسانی که مزاحم لکه آب.
 2. در حال حاضر اجازه دهید کسانی که خراش ، نم نم خیس سینک با جوش شیرین. با استفاده از نرم بخشی از اسفنج به کار است که جوش شیرین را در یک حرکت دایره ای زیر دانه از فولاد است. جوش شیرین و آب را ایجاد می کند ظریف اما ساینده خمیر به چرم گاومیش از تمام کسانی که خش. عمیق تر خراش نیز ممکن است حذف شده با پشم فولاد خوب مالش دادن. مطمئن شوید که شما اسکراب دور در تمام سطح سینک.
 3. هنگامی که شما انجام می شود, شستشو, شستشو کل سینک با سرکه سفید, که باعث می شود جوش شیرین به حباب—اجازه دهید آن را fizz دور. پس از انجام به نوبه خود بر روی آب برای شستن همه چیز را. اجازه دهید آن را خشک.
 4. نگاهی به دلپذیری لیمو یا پوست پرتقال و مالش در کل سطح سینک به deodorize آن است. هیچ چیز مانند ترک سینک بوی شیرین برای صبح روز بعد!
 5. گام نهایی: Dab کمی روغن زیتون در یک پارچه و لهستانی داخل را به خود را غرق درخشش فوق العاده برای یک هفته. پاک کردن هر گونه بیش از حد با یک پارچه تمیز.

همچنین…

اگر شما یک دفع زباله در اینجا چگونه شما می توانید آن را در هر نقطه:

1. اولین توقف تخلیه و پر کردن سینک, با, داغ, آب و صابون. در حال حاضر unstop تخلیه و اجرا اختیار.

2. اگر شما می خواهید برای اسکراب کردن لباس مجلسی به یاد داشته باشید به نوبه خود شکن برای اختیار کردن قبل از انجام آن. پشت در یک بار شما انجام می شود.

3. اضافه کردن ½ فنجان جوش شیرین کردن اختیار به دنبال سالم پور از سرکه. اجازه نشستن آن fizzing برای حدود 10 دقیقه است.

4. در حال حاضر به نوبه خود بر روی شیر آب سرد و اجرا اختیار یک بار دیگر. برای یک دوز اضافی از طراوت قرار دادن یک قطعه لیمو از طریق آن را در حالی که شیر در است.

که در آن است. نزول خود را آماده برای آشپزخانه شما را اسب بارکش یک بار دیگر.

چه عجیـب استفاده از شما پیدا کرده ام برای خود نزول ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>