این هیچ راز است که ما الکترونیک در حال شنا کردن در باکتری است. به نظر می رسد به عنوان هر چند جدید آمار مقایسه پد مسیر خود را به یک صندلی توالت بیرون می آیند هر روز و با بسیاری از مردم در حال کار از خانه لپ تاپ ما تنها تر استفاده کنید.

اما نگه داشتن لپ تاپ خود را تمیز می تواند تهدید آمیز است. پس از همه, شما در حال قرار دادن مواد شیمیایی به 1000 پوند+ قطعه از کیت. و چگونه اغلب شما نیاز به تمیز کردن آن ؟ بررسی مورد اعتماد جمع آوری تمام اطلاعات شما نیاز به در مورد چگونه برای تمیز کردن لپ تاپ خود را با خیال راحت و به طور موثر.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی منتشر شده راهنمایی در مورد چگونه به مراقبت از خود و الکترونیک در طول Covid-19 شیوع, اما آنها خیلی سر استخوان.

“نظر قرار دادن wipeable پوشش در الکترونیک” نوشت: CDC.

“سازنده دنبال آموزش برای تمیز کردن و ضد عفونی. اگر هیچ راهنمایی استفاده از الکل بر اساس دستمال مرطوب یا اسپری حاوی حداقل 70 درصد الکل است. سطح خشک به طور کامل.”

مرتبط: بهترین لپ تاپ

برخی از شرکت هایی مانند Dell به اشتراک گذاشته اند راهنمایی خود آنلاین. دل توصیه می کند که کاربران پوشیدن دستکش یکبار مصرف که ضد عفونی لپ تاپ خود را و حذف باتری از موارد مانند بی سیم صفحه کلید قبل از آنها آغاز خواهد شد.

اکثر شرکت ها توصیه شما برای تمیز کردن لپ تاپ خود را به طور منظم برای کمک به نگه داشتن میکروب و گرد و غبار در خلیج. این امر به ویژه مهم است که شما نگه داشتن چشم را برای گرد و غبار به عنوان این اجازه می دهد برای ساخت تا در طول زمان در واقع می تواند کاهش سرعت لپ تاپ خود را در دراز مدت.

مرتبط: Top tech hacks برای سالم ماندن و سالم در هنگام کار از خانه

در اینجا گام به گام راهنمای در مورد چگونه به نگه داشتن لپ تاپ خود را, صفحه کلید و صفحه نمایش جیر جیر تمیز….

چگونه برای تمیز کردن لپ تاپ خود را

  • خاموش کردن لپ تاپ خود را جدا از شارژر خود را و در صورت امکان باتری
  • قلم مو رنگ کردن هر گونه خرده و با دقت تلنگر لپ تاپ وارونه به کنده شدن خاک
  • با استفاده از کنسرو هوا در سریع انفجار پاک از هر گونه گرد و غبار از صفحه کلید منافذ و بنادر
  • تعدیل یک میکرو پارچه با 70 درصد و یا بالاتر ایزوپروپیل الکل و حلقه کردن هر گونه بیش از حد. شما نمی خواهید هر گونه آب چکیدن به لپ تاپ شما.
  • پاک کردن سطوح از جمله پد صفحه کلید و خارجی از لپ تاپ. شما ممکن است پیدا کردن یک سواب پنبه دستی برای رسیدن به بین کلید.
  • صبر کنید تا زمانی که لپ تاپ به طور کامل خشک قبل از تعویض آن را به عقب

چگونه خود را برای تمیز کردن صفحه نمایش لپ تاپ

شما می خواهید برای جلوگیری از استفاده از هر چیزی سخت مانند شیشه پاک کن – بر روی صفحه نمایش لپ تاپ. HP توصیه به استفاده از الکل برای تمیز کردن صفحه نمایش ال سی دی به عنوان این می تواند آسیب به صفحه نمایش خود را. آن است که همیشه بهترین خود را به مشورت كننده یا کتابچه راهنمای کاربر برای یک لیست از محصولات خود را به استفاده از و یا جلوگیری از قبل از اینکه شما شروع به تمیز کردن خود دستگاه است.

  • پاک کردن صفحه نمایش خود را با استفاده از یک خشک پارچه میکروفیبر
  • برای حذف لکه های سمج اضافه کردن مقدار کمی از ایزوپروپیل الکل رقیق شده با آب و مالش به آرامی در یک حرکت دایره ای

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im