چگونه من من تبدیل به آپارتمان یک خوابه به داخل باغ

پس از دیدن آنچه که سحر و جادو می تواند جوانه از چسبیدن پیازچه را در یک فنجان آب (نکته: بیشتر scallions) من گرفتار رشد اشکال. سخت است.

این است که به خصوص جدید—من بیش از 20 گیاهان و حتی تا به حال مختصری از روی لئامت دادن به عنوان عجیب و غریب گیاه سرپرست جایی که من آواز تمایل به بوتیک می succulents در تمام طول روز. این درست است که من هرگز birthed یک گیاه از بذر قبل از.

اما من شریک ترور و من هم زندگی در یک آپارتمان باغ در بروکلین—در من یک نظر از یک باغ اما دسترسی به آن است. من اتاق خواب یک اتاق کافی نور خورشید (و بنابراین در حال حاضر شلوغ با گیاهان) در حالی که بقیه از آپارتمان باقی می ماند بسیار کم نور در طول روز است. محیط داخلی و گیاهان و سبزیجات باید کاملا چیزهای مختلف از یک عنکبوت ملکه مار و monstera (راه نور بیشتر و قنات فضا برای شروع). هر دو چیزهایی آپارتمان من زیادی ندارد—و یا بنابراین من فکر کردم.

به حداکثر رساندن ما رو به رشد فضا (و روز) ما داوطلب خدمت سربازی به کمک سه چیز: Mel Bartholomew را فوت مربع-روش های رشد یک لایه سیم قفسه و چراغ های LED رشد. Bartholomew هوشمندانه روش اجازه می دهد تا ما را به رشد در هر نقطه از دو تا 16 سبزی گیاهان در هر فوت مربع (چک کردن این نمودار). قفسه فراهم کرده است ما بیشتر عمودی فضای در حال رشد و چراغ روشن ماندن مداوم پس برای دریافت این!-15 ساعت در روز است.

در اینجا من زمان راه اندازی هر چند اگر همه شما می تواند اداره کند—منابع و پهنای باند-عاقلانه—در حال حاضر یک ظرف یا یک خانواده شاد از گلدان های کوچک, شما هنوز هم می تواند بدون شک به دنبال این راهنمای.

Seedlings on the top (shiso, gai lan, baby bok choi, and bel fiore radicchio) and middle (Alpine strawberries) shelf; garden bins and grow lights on the bottom.
نهال در بالا (شیسو gai lan, کودک bok چوی و ادم fiore radicchio) و میانه (آلپ توت فرنگی) قفسه; باغ سطل و رشد چراغ در پایین.

راه اندازی راه اندازی

قفسه

شناسایی که در آن شما خانه/آپارتمان شما انجام این کار است. (سازمان ملل متحد)از شانس ما, ما تا به حال این بی دست و پا به شکل آلاچیق در اتاق نشیمن است که ما نمی دانیم که چگونه به استفاده از—تا به حال. خداحافظی ساختگی نوار سبد خرید منطقه; خداحافظی claustrophobic میز راه اندازی. آلاچیق 48 اینچ عرض 18 سانتی متر و 76 سانتیمتر بالا; این قفسه مناسب این لایحه غار کاملا.

Look at that growing real estate!
نگاهی که در حال رشد املاک و مستغلات! عکس از آمازون

قبل از اینکه شما را در پادکست و شروع به مونتاژ قفسه, اما, دوم را به نقشه فقط آنچه شما نیاز دارید را از قفسه راه اندازی. ما می دانستیم که ما می خواستیم دو تا سه مناطق متمایز: یک قفسه برای نهال—که در آن چراغ رشد خواهد بود چسبیده و یک قفسه (یا دو) برای باغ تخت سطل. بنابراین ما نصب شده قفسه های بسیار کوتاه تر از پایین دو.

باغ تخت سطل

در حالی که شما قطعا می تواند برای چیزی بیشتر ahem بصری خشنود ما رفت با حیوان 14-گالن سطل. این امر عمق مورد نیاز برای شاد (اما هنوز هم نسبتا جمع و جور) ریشه در حالی که نشت بیش از همه ما (اجاره) طبقه. سه سطل بودند متاسفانه فقط یک کمی بیش از حد گسترده ای در لب بنابراین ترور قطع برخی از divots به آنها را مناسب بهتر:

Great for holding old photos, sporty things, and soil.
بزرگ برای نگه داشتن عکس های قدیمی ورزشی همه چیز, و خاک است. عکس از آمازون
خاک: خاک گلدان خاک کمپوست الیاف سخت و زبر

در حالی که بسیاری از باغبان داخل سالن توصیه 1:1:1 نسبت گلکاری خاک نارگیل الیاف سخت و زبر و کمپوست ما کمپوست…هرگز وارد (هر کجا که شما هستند وجود دارد خارج وجود دارد در جهان ما امیدواریم که شما و برخی دیگر از تربچه مبارک) و بنابراین ما حل و فصل با (12-cu) کیسه آلی خاک گلدانی (قورباغه شاد برای خوشحال گیاهان!), و 1.4 پوند بلوک نارگیل الیاف سخت و زبر هر bin (که سه کیسه از خاک و سه بلوک از الیاف سخت و زبر در تمام).

در ابتدا دیده می شود به عنوان یک محصول جانبی نارگیل الیاف سخت و زبر—خرد شده پوسته نارگیل—در حال حاضر استفاده می شود خاک علاقه مندان به مدیریت رطوبت در خاک. می آید در یک بلوک فشرده; پس از غوطه ور شدن در آب تا خیس و احساساتی که الیاف سخت و زبر شد جادویی کرکی و نسبتا خشک است. سپس با ترکیب آن با گلکاری خاک در سطل.

Coir!
الیاف سخت و زبر! عکس از آمازون
دانه

من می دانم که من فقط نوشت: چگونه به در کوچک سازی و بنابراین در یک کمی راه سالم خارش که خرده فروشی-درمان ابتدا, من در حال حاضر به نوبه خود به کاتالوگ دانه در اواخر شب. من تا حد زیادی از دست من ماچ نوریچ مراتع جوانه که می خواهم عارضه در نوزاد شلغم یا بنفش-آجدار, داراي زوائد برگ با من اما تا زمانی که ما پیوست من 25,000 کودک bok چوی دانه برای نگه داشتن من شرکت می باشد.

با استفاده از Mel Bartholomew را فوت مربع-روش باغبانی من تقسیم سه سطل به دو فوت مربع مناطق هر یک (در مجموع شش). در یکی من کلم و تربچه و نوزاد, سالاد رشد; در این دو باقی مانده من نقشه برداری از مناطق برای کودک bok چوی و gai lan ادم fiore radicchio و شیسو.

Kale on the left; mixed salad greens on the right.
Kale در سمت چپ; مخلوط سبزی سالاد در سمت راست.
چراغ های رشد

ما دو نوار از چهار پا چراغ های LED رشد تراز با سطح زیرین دوم قفسه. ترور شریک زندگی من و من آغاز شده در این پروژه به دلایل بسیار متفاوت—من به خاک او به برنامه همه چیز. او آنها را در یک تایمر اتوماتیک برای 15 ساعت در روز (به گفته شما—آنها نیاز به مقدار زیادی از نور خورشید است.)

از فروشگاه ما

شروع موتورهای خود, میگم,, دانه,

من شروع تربچه و کاهو دانه تخم مرغ در کارتن (پر کردن هر چاه با یک قاشق غذا خوری از خاک رها کردن دو تا سه دانه به هر جام و بسیار به آرامی با پوشش بیشتر خاک; نگه داشتن و مرطوب—نه بیش از حد مرطوب!—تا زمانی که دانه ها جوانه زده حدود یک هفته) حدود شش هفته پیش. همه زنده خواهد ماند—حتی نزدیک. شما در نهایت تنها پس از یک موفقیت بذر جوانه زده در هر چاه (اگر دو یا حتی هر سه جوانه, تبریک می گویم! اما نمی تواند بیش از حد متصل می بریم و کسانی که بعد از آن).

فقط در هفته گذشته آنها در نهایت نشان داد نشانه هایی از “برگ حقیقی”—اساسا کودک شکل کامل قدیمی برگ و بنابراین من پیوند آنها را به سطل.

چند روز قبل از پیوند آنها را با این حال من متوجه برخی ولگرد تربچه در حال حاضر به شدت در حال رشد در آماده سطل خاک—ولگرد از دانه های که باید رو زدم حق را به خاک. پس درس آموخته: آن را کاملا مهم برای شروع نهال و تخم مرغ در کارتن به خصوص اگر مقصد نهایی خود را داخلی است, چند اینچ. شروع و تخم مرغ در راه است توصیه می شود اگر شما برنامه ریزی برای حرکت این گیاهان خارج از منزل; این اجازه می دهد تا نهال به رشد بزرگ و قوی و بدون تهدید سرد یا تند و ناگهانی.

بسیار آرام است زمانی که در حال حرکت نهال به مخازن و مطمئن شوید که آنها به خوبی لنگر جمع در توسط خاک. نگه داشتن آنها را مرطوب (اما نه بیش از حد مرطوب به عنوان شما نمی خواهید root rot) و نازک نهال به هر خوبی که قوی ترین از سه را نشان می دهد یک مجموعه دوم از برگ درست است و حداقل سه تا چهار اینچ بالا.

سازمان دیده بان آنها را جوانه!

و خوب است که نوع آن است. تماشای آنها را رشد می کنند! این باعث می شود شما فکر می کنم دو بار در مورد وعده شگفت انگیزی بر روی یک تعداد انگشت شماری از تربچه اجازه دهید به تنهایی یک. من قطعا بیشتر سپاسگزار. من مشتاق به شنیدن در مورد خود را داخل باغ—دانه شما انتخاب DIY تنظیم شما با توجه به همه آن! به من بگویید در مورد آن را در نظرات به شما نیست ؟


این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک آمازون, دانشیار, Food52 را بدست آورده یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de