چگونه من آشپزی برای خودم و نوزاد در همان زمان

قبل از داشتن کودک من, Reva, در ماه ژوئن من تصور مرخصی زایمان من خواهد بود زدن طولانی در پارک, نهفته, گلدان, لوبیا, روی اجاق گاز و hunkering با شوهر من هر شب به گرفتن. پسر بود و من آماده نشده است.

بدون من تصور کنید دو ماه اول خواهد بود یک کار بسیار طولانی پرستاری جلسه. من نمی دانستم من خواهد بود پریدن از سوال به سوال گوگل در 2 صبح چک کردن فرزند من پالس بدون هیچ دلیل در همه. من فکر نمی کنم من در واقع استفاده از همنشین مادر پرستاری را که من آن را خریدم یا که این کتاب را دراز باز در آشپزخانه, جدول, رنگ آمیزی با شیر قطره و سگ گوش فراتر از تعمیر. شب پس از شب دو چیز ثابت باقی مانده: حضور جدید-مادر پارانویا و شدید کمبود خواب.

من به یاد داشته باشید یک مکالمه من با من, عمه ، خاله که دارای سه دختر هنگامی که او پرسید که چگونه من با بهره گیری از پرستاری است. “این سخت است” من آهی کشید. او لبخند زد و متوقف شد. “فقط صبر کنید تا زمانی که شما شروع به تا بدانند چه به طبخ برای Reva,” او گفت:. اما من نمی توانستم تصور کنید که پخت و پز برای فرزند من احتمالا می تواند یک مزاحم. من همیشه دوست داشتم که در آشپزخانه و حتی در پایان یک روز طولانی با یک نوزاد من باد تا fantasizing در مورد آنچه به طبخ شام.

زمانی که Reva آمار نیم سال علامت ما شروع به معرفی مواد جامد. ما کیسه و احساسات بیش از حد, اما هر بار که او را دیدم به من جویدن چیزی در چشم او لیزر متمرکز در بوداده مرغ یا سبزیجات. این آشکار بود که او کنجکاو بود و می خواست به سعی کنید بیشتر است. و ناگهان عمه من عبارت بودند زنگ در گوش من.

من می خواستم دخترم به کنجکاو در مورد مواد غذایی و رشد به پرماجرا خوار. و من می دانستم که این امر نیاز به پخت و پز و افشای او به مقدار زیادی از مواد مختلف. اما چگونه می توانم پیدا کردن زمانی که من حتی نمی تواند جمع اوری انرژی به خودم یک کاسه ماکارونی ؟ من تا به حال برای دریافت سازمان یافته.

پس از چند روز از پروژه هایی که در زمان راه بیش از حد طولانی بود, در خانه, شیرین, سیب زمینی, پوره و از-ابتدا بو داده, سیب, من متوجه شدم که من تا به حال انجام: طبخ یک بار و خوردن دو بار. این تنها راه هر دوی ما بودند رفتن به خوردن چیزی غیر از توت فرنگی-موز ماست حباب.

از فروشگاه ما

پس از یک هفته و یا تا من شروع به یک شیار. زمانی که من کباب, گل کلم برای من فوق العاده به نوبه خود به یک سالاد بعد از آن (دستور زیر). زمانی که من قطعه قطعه آووکادو نیزه ذخیره کنم نیم دیگر برای ناهار من با نگه داشتن داخل گودال. زمانی که من در مشهد یک موز ذخیره کنم چند برش به بالا من کره بادام زمینی با نان تست. پخت و پز استراتژیک یعنی من بیش از حد می تواند لذت بردن از میوه ها از مواد غذایی کودک کار. من بیش از حد می خورند و با تفکر چند گام جلوتر.

اگر شما کنجکاو در مورد چگونه برای پیاده سازی این کار را در خانه خود را, در اینجا برخی از راههای شما می توانید برای خودتان و کودک خود را در همان زمان. از آنجا که نوزاد نمی تواند به مقدار نمک در همه, چشم پوشیدن نمک مواد غذایی خود را در طول فرایند. به جای فصل صفحه خود را به طور جداگانه در پایان. به این ترتیب هر کس خوشحال است.

  • کباب مکعب های کوچک از کدو. برخی به یکی از کوچک خود را و استفاده از بقیه به عنوان یک سالاد پایه با منداب, پاشیده بز و پنیر و گردو.
  • مشهد دو موز و کودک خود را تا آنجا که آنها می خورید. و سپس اضافه کردن کره بادام زمینی زغال اخته و گرانولی را کنار بگذارید در بالای باقی مانده برای صبحانه.
  • تقلا چند تخم مرغ—اما فقط تخم مرغ. حرکت شبیه چمچه زنی برخی برای کودک شما. سپس فصل بقیه با کمی نمک و فلفل با پوشش خرد شده, پنیر چدار, پاپ زیر جوجه های گوشتی پس از آن بالا با سالسا و خامه ترش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر