چگونه جامعه یخچال در حال مبارزه با ناامنی غذایی

در یک پیاده رو در گوشه ای از Bed-Stuy در بروکلین وجود دارد نشسته در یخچال. آن را آن گونه که باید بی سر و صدا نشان می دهد آن کار می کند و نه رها. یخچال است که رنگ بنفش و ورزش یک چهره با قوسی سبز ابرو و بازیگوش حلقه پایین آن پیشانی. در زیر چهره یک پیام نوشته شده است: “مواد غذایی رایگان برای همه! نگاهی به برخی از ترک برخی از, آن را تمیز نگه دارید!” داخل در قفسه های آن, است, تازه, تولید, سمت چپ وجود دارد با مراقبت از همسایگان حمایت رهگذران و یا خریداری شده با کمکهای مالی که به زمین بازی کافی شاپ یک جامعه فکر کافه اجرا شده توسط Zenat بگوم. همه چیز را در داخل یخچال رایگان است.

در کمی بیش از یک هفته بگوم و تیم خود را از زمین بازی کارکنان و داوطلبان و دوستان راه اندازی تقریبا 10 جمله یخچال در سراسر بروکلین—اکثریت در Bed-Stuy تاج ارتفاعات و غروب آفتاب پارک. قضیه ساده است: عملکرد یخچال معمولا منابع از طریق Craigslist پر از میوه های تازه و سبزیجات ، “ما فقط تشویق مردم به تولید تازه چرا که آنچه در جنگ است” بگوم به من می گوید از طریق تلفن. بسیاری از یخچال نیز راه اندازی در نزدیکی محلی کسب و کار مستقل در امیدوار است که آنها را نیز دریافت برخی از توجه به یخچال را جذب می کند. “ما با استفاده از خود ما پیاده رو برای انجام این کار به دلیل این که در آن مردم هستند.”

جامعه یخچال در فضاهای عمومی شهرت در آلمان هنگامی که یک سازمان به نام Foodsharing راه اندازی آنهایی که اولین بار در سال 2014. از آن پس این منظقه یخچال را موجب بر فرهنگ و روح و روان خود را دارند: آنها می توان در هر قاره صرفه جویی در قطب جنوب است.

به تازگی آنها پدید آمده و در سراسر شهر نیویورک است. زمان تصادفی نیست: بیش از چند ماه گذشته نامتناسب انشعابات COVID-19 در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع انداخته اند این شهر فراگیر نژادی و طبقاتی و نابرابری را حتی شدیدتر امداد. به عنوان swathes از مردم در بر داشت خود را به تازگی بیکار و جوامع رشد مواد غذایی نا امن کشت از سازمان دهندگان جامعه مانند یک دنیای جدید در قلب ما شروع به راه اندازی یخچال در سراسر شهر و سازماندهی مواد غذایی دیسک و جالب. دیگران به دنبال در بروکلین و برانکس و هارلم. زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات رسید در اوایل ماه ژوئن بگوم و تیم او تصمیم گرفت از آن زمان به آدرس خود را در محله و ارائه حمایت و کمک به جمعیت های آسیب پذیر.

“من فکر می کنم این مهم است که ما در حال پاسخ گویی و قادر به ایجاد راه حل مبتنی بر فعالیت برای جامعه ما به ویژه هنگامی که رفاه اجتماعی اصلاحات است و چند دور بین” گفت: بگوم.

این ظاهر ذهنیت متمرکز شده است یک علامت تجاری از زمین بازی اخلاق از کافی شاپ برای اولین بار افتتاح شد. آنها نمادی از امید در Bed-Stuy های تاریخی سیاه و سفید محله که هویت است که به سرعت در حال پیکربندی مجدد توسط یک موج gentrifying ساکنان و کسب و کار و توسعه دهندگان. “رستوران ها به طور کلی بسیار بی فایده اما طی چهار سال گذشته ما تلاش کردیم که برای تشویق مختلف روایت,” او می گوید. بگوم و تیم میزبان خوانش pop-ups و کارگاه های آموزشی و ارائه کشویی مقیاس brunches به عنوان بخشی از برنامه نویسی. و پس از شروع تظاهرات اخیر آنها ارائه شده است PPE (حفاظت فردی و تجهیزات) کیت و بطری های آب برای معترضان. در حال حاضر آنها در حال راه اندازی یخچال.

بگوم شده بود با ایده از ارائه رایگان تولید و اما آن نبود تا از دوستان ارائه شده اضافی یخچال از ایشان که این ایده شروع به شکل گرفتن کرد. از وجود زمین بازی تیم و داوطلبان آن scoured وب برای دیگر یخچال نامیده می شود برای تولید در Instagram و دنبال کردن دوستان با ماشین به حرکت خود نوپای پروژه به معنای واقعی کلمه. “چیزی که بعد از ما می دانستیم که ما تا به حال تولید در آینده است که در همان روز. مردم کمک به ما در تمیز کردن. آن را تقریبا آلی و سنتز مردم با هم است که آن را احساس نمی کند مانند هر کار. به جز برای این واقعیت است که ما فقط باید برای نگه داشتن این رفتن—تعمیر و نگهداری است که قطعا رفتن به سخت ترین قسمت” گفت: بگوم.

زمین بازی تیم طول می کشد مراقبت به نگه داشتن یخچال تمیز و پر کردن قفسه های آن با تولید و خرید آنها با استفاده از کمک های مالی. بیگم ساخته شده است که به ذکر است که آنها در حال کار برای نگه داشتن سیستم به عنوان مقادیر به عنوان امکان پذیر است و رسیدگی به تمام تولید با احتیاطی لازم است. “شهرستان مقررات اغلب می تواند تبدیل به یک مانع, اما این چیزی است که ما در حال کار در داخل برای اطمینان از ایمنی از مشتریان” بگوم به من گفت. در حالی که در کشورهای دیگر عمومی یخچال قرار گرفته اند قانونی پوش بک (آلمان گذشت سخت محدودیت در سال 2018) وجود دارد و در عین حال به هر در نیویورک است.

کار بیرون آمدن از زمین بازی بخشی از یک بزرگتر ناگهانی از فعالان بسیج در اطراف مواد غذایی است. Devonn فرانسیس از Yardy در حال جمع آوری پول برای حمایت از یک وعده غذایی رایگان برنامه در تاج ارتفاعات. آشپز کیا دیمون شروع کیا تغذیه, مردم, برنامه, یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه خواهد شد جوامع در بروکلین مبتلا به ناامنی غذایی با خوبی مواجه نگردند جعبه تولید و اساسی شربت خانه. در برانکس قلب کامل کامل شکم پله در تغذیه کودکان که در تابستان برنامه غذا محدود خواهد شد و یا به حالت تعلیق به علت Covid-19.

و پشتیبانی در آینده است. بگوم و تیم او بوده است پولی دریافت کمک های مالی از مردم که حتی نمی در شهرستان زندگی می کنند در حالی که ساکنان محله را توقف و رها کردن چیزی در یخچال. گاهی اوقات آن کسی که در راه خود را به خانه از فروشگاه های مواد غذایی پشت سر گذاشتن مازاد تولید است. بار دیگر آن را یک همسایه خواهد شد که توسط نوسان به ترک کمک مالی. “ما متعهد به کمک به همسایگان ما تا زمانی که اصلاحات اجتماعی به ما ارائه می دهد رادیکال شیفت ما باید در اطراف مواد غذایی حاکمیت. به ویژه هنگامی که وجود دارد این است که سرمایه در جوامع ما و شبکه های است که می تواند توزیع شود و به انبار یخچال و خوراک مردمی,” او می گوید.

همانطور که برای کسانی که از تولید بیگم را انتخاب و به آنها فضا: “ما در دیدار با چند نفر در روز است که از طریق یخچال اما من نیز می دانم که قصد دارد به افرادی که ترجیح می دهم به آن را انجام دهد در بعد ساعت بخش خصوصی است. به همین دلیل این یخچال خارج 24/7.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>