چگونه کالیفرنیا طراح Jenni Kayne آموخته به آغوش کاهش

متولد و بزرگ شده در لس آنجلس من همیشه با شناسایی کالیفرنیا ایده آل از کاهش و قدردانی از زندگی را ساده تر ، نقل قول مورد علاقه من توسط لائوتزو این مبالغ تا کاملا: “طبیعت عجله نمی کند و در عین حال همه چیز انجام شده است.” من کار به نگه دارید که اخلاق زنده هر دو شخصا و از طریق نام تجاری با تلاش برای الهام بخشیدن به زنان در همه جا زندگی می کنند به عمد و به خوبی زندگی می کنند—این که آیا آن را با یک فصلی منو بی انتها کمد لباس و یا یک آرام بخش داخلی خانه.

در شروع COVID-19 مستند, من به طور غیر منتظره من روز مشغول جایگزین با ترکیبی از زوم تماس, برنامه های مدرسه در منزل و نیازهای من سه تا از بچه ها. به جای عجله بین مدرسه انتخاب یو پی اس, طراحی, جلسات, دوست دختر, اسب سواری, درس و ما به زودی به پایان رسید LA خانه مانند بسیاری از جهان, من پیدا کردم خودم را در خانه تمام وقت. فقط می خواهم که جهان تا به حال ضربه مکث—و من تا به حال به دنبال. در عین حال با همه کار من در ایجاد یک شرکت که زنان را دعوت به کم کردن سرعت به پشت گذاشته کالیفرنیا زندگی من پیدا کردم که من با داشتن یک زمان سخت به انجام این کار خودم.

من آن را در زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به… تا زمانی که من متوجه شدم که همه چیز را بر عهده داشتم و عاشق این بود که درست در مقابل من و افراطیت چیزی است که من همیشه برگزار می شود درست: همه که مهم است شروع می شود و به پایان می رسد در خانه. در اینجا چگونه در طول چند ماه گذشته سعی کردم تا به کشت در فضای باز است که باعث می شود یک چیز روشن است: واقعا وجود دارد هیچ جایی مانند خانه است.

Jenni Kayne at home with her daughter.
Jenni Kayne در خانه با دخترش. عکس لب Welsch و تسا نوستدت

تمرکز بر روی جزئیات

به جای مشاهده ما فراوانی از داخل سالن زمان به عنوان محدود, من سعی کردم برای ایجاد لحظات شاد در اطراف خانه من از طریق ارسال های کوچک است که هر روز احساس می کنم کمی بیشتر ویژه. من عاشق شمع چون آنها ساده ترین راه را برای ایجاد یک اتاق خود را. من می خواهم برای انتخاب یک عطر و بوی و با چوب آن را در سراسر خانه منسوزش آن را از حمام به اتاق نشیمن. من به طور معمول رایت این خاکستر شمع اما من دوست جدید ما در توپانگا بوی تازگی و برای آن به ارمغان می آورد به من حق بازگشت به طبیعت است.

من همچنین نگه داشتن کاسه شدن بسته های نرم افزاری و مریم گلی در اطراف خانه من—من که مریم پاک سازی هوا و حرکت و انرژی و اضافه کردن برخی از مقدار مورد نیاز آرامش به گاهی پر هرج و مرج روز. من نیز در تمیز کردن خانه من از همه چیز که ما استفاده نمی کنید و یا نمی باید معنی که احساس می کند خیلی خوب است.

زمان را برای اتصال به تغییر

من تلاش کرده ام برای من سخت برای جلوگیری از تماشای اخبار برای ساعت ها در پایان. در عوض من زمان رویداد ثابت با گوش دادن به روزانه هر روز صبح و من فقط به پایان رسید پادکست 1619 که بسیار آموزنده دیدگاه در چگونه برده داری به شکل امریکا است. من می توانم در یک محدوده زمانی معین, گروه مدیتیشن با دوستان Jakki Leonardi و Kasey تاج از WellSoul کارگاه و من در حال حرکت است, بدن من به عنوان آنجا که ممکن است: این که آیا آن را توسط اسب سواری, پیاده روی, پیاده روی یا زیر به همراه ملیسا چوب, سلامت جنسی در هفته.

نگه داشتن آن ساده است—در حالی که فکر کردن خارج از جعبه

من سفارش CSA مزرعه جعبه (مورد علاقه های شما هستند, خوراکی, باغ مزرعه تازه به شما و Gjusta در L. A.) و من به مراتب بیشتر متفکر در مورد استفاده از آنچه به آسانی در دسترس به من در عوض ولع مصرف برای چیزی نیست. داشتن شانس واقعا فکر می کنم در مورد آنچه که من می تواند با آنچه که من در حال حاضر تبدیل شده است راه من روش پخت و پز و زندگی به طور گسترده تر. آن را به ارمغان آورد به نور چیزهای غیر ضروری است که می تواند اضافه کردن استرس به روز من مانند رفتن به فروشگاه برای یک یا دو مواد تشکیل دهنده به جای در نظر گرفتن موجودی و خلاق بودن. من آموخته ام که بسیار آگاه تر و انعطاف پذیر و من امیدوارم که برای حمل آن با من فراتر از این روز در صفحه اصلی.

این بار نیز به من یادآوری به جستجو برای راه های ساده برای تبدیل لحظات روزمره را به یک شکل از جشن. ما انجام داده ایم این شبانه فقط با حرکت در اطراف محل ما خانواده شام. چند روز ما راه اندازی یک پیک نیک خارج از غذا خوردن در پاسیو و یا گسترش و غذا خوردن در اطراف اتاق نشیمن ایجاد احساس نشاط و بدون تلاش اضافی.

آن را یک امر خانوادگی

داشتن سه بچه باعث می شود هر روز شدید متفاوت از آینده و من سعی کنید برای پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با آنها از طریق کارهای روزمره. من آگاهانه از در نظر گرفتن زمان به مجموعه ای از جدول برای شام یا کوچک خانه ترتیبات گل برای حفظ روزمره احساس خاص است. آن را سرگرم کننده عبور از این مشاغل به بچه های من تخمگذاری همه چیز ما را در قفسه های ما برای آنها را به از را انتخاب کنید و یا تنظیم آنها را سست خارج و اجازه دادن به آنها را به انجام چیزی که خود و پیدا کردن خلاقیت در کارهای عادی و روزمره.

تکیه به زندگی عیوب

من نیز انجام شده است بسیاری از پخت با بچه های من است که یک یادآوری به آغوش غیر منتظره. این که آیا آن را از شیرین لورل را کتاب آشپزی و یا ساده کارخانه های تولید جعبه من شده است یادآوری این حقیقت ساده است که همه چیز نمی تواند و نمی باید به طور کامل تمام وقت. اگر دختر من ریپلی می خواهد به کیک های شکلاتی, ما را در خار از لحظه ای کیک های شکلاتی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد چیزهایی که کامل است.

آیا من با بهره گیری از طبیعت کاری از اتاق نشیمن و یا انجام لباس های شسته شده بار بیشتر از من می توانید تعداد آن بوده است توانمند سازی به تکیه به ناقص است. با هر در خانه غذا نوظهور فعالیت خانواده و آرایش گل می آید یک آشپزخانه کثیف, از دست رفته, تمرین و برنامه ریزی نشده بدبختی و که بیش از OK. ایجاد یک صفحه اصلی که شاد و سالم و شاد به معنی پیدا کردن زیبایی و معنا در زندگی لحظات—آن بوده است و لذت بخش را بیشتر از آنها.

چگونه شما تبدیل روزمره به چیزی کمی بیشتر خاص ؟ در نظرات به ما بگویید.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>