خانه عبور لایحه دفاعیه به عنوان تهمت و تهدید وتو بیش از مؤتلفه پایه نام

واشنگتن — کاخ سفید تهدید به وتو عظیم دفاع سیاست لایحه بیش از یک ارائه که تغییر نام پایگاه نظامی مانند فورت براگ است که پس از نام مؤتلفه افسران.

به وتو تهدید شنبه ساعت قبل از خانه مورد تایید $741 میلیارد دلار سالانه دفاع اجازه, وسیع, لایحه دو حزبی که شامل 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان آمریکایی.

این 295-125 رای می فرستد این لایحه به سنا که در آن قانونگذاران با توجه به مشابه اندازه گیری.

تشکر. آدام اسمیت D-بشویید. رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: این لایحه با تمرکز بر حفظ یک دفاع قوی به عنوان ملت چنگ زدن با یک بار-در-یک-نسل بهداشت بحران ناشی از رمان coronavirus و یک حساب بیش از نژادپرستی برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید.

“در حال حاضر ما سیاسی است که با تعصب و تفرقه رهبری در کاخ سفید این است که به طور فزاینده مهم است که کنگره نشان می دهد مردم آمریکا ما هنوز قادر به سازش” اسمیت گفت: نقطه دو حزبی رای که به اندازه کافی خواهد بود به نادیده گرفتن پتانسیل مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو.

کاخ سفید گفت: این حمایت به طور کلی هزینه های شکل اما با صدور 13-صفحه: ابراز “نگرانی جدی” در مورد مقررات متعدد در این لایحه از جمله تغییر نام برخی از نهادهای نظامی و محدودیت در استفاده از منابع مالی برای افغانستان که در کاخ سفید گفت: محدود خواهد رئیس جمهور باشد.

اگر این لایحه ارائه شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شکل کنونی آن “ارشد خود را به مشاوران توصیه می کنم که او آن را وتو,” کاخ سفید گفت.

تهمت نیز تهدید وتو در اوایل این ماه به tweeting که این امر منجر به تغییر نام “فورت براگ فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می آید به عنوان او به طور فزاینده ای جذاب به هسته خود و حامیان خود را به عنوان مشکل انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در نظر سنجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ابراز مخالفت با تغییر نام پایگاه نام بعد از مؤتلفه رهبران — یک موقعیت است که او را در تقابل با پنتاگون رهبران و بسیاری از هموطنان خواهان — و در دفاع از پرواز مؤتلفه پرچم به عنوان “آزادی بیان.” مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است این پایگاه به نام مؤتلفه رهبران به عنوان بخشی از تاریخ آمریکا است.

بیانیه منتشر شده روز شنبه به شرح زبان در این لایحه به عنوان “بخشی از یک تلاش مداوم برای پاک کردن از تاریخ ملت کسانی که نمی دیدار با همیشه در حال تغییر استاندارد رفتار” با اشاره به تلاش های مداوم برای تغییر نام و یا سرنگونی فدرال و بناهای یادبود.

“رئیس جمهور تهمت شده است روشن در مخالفت خود را با انگیزه های سیاسی تلاش مانند این به بازنویسی تاریخ و به جای میراث پایدار از انقلاب آمریکا با جناح چپ انقلاب فرهنگی” بیانیه کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه می خواند.

ده پایگاه ارتش هستند به نام مؤتلفه افسران نظامی از جمله فورت هود در تگزاس, Fort Benning در گرجستان فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت A. P. Hill در ویرجینیا.

سنا را بالا دموکرات رهبر اقلیت چاک شومر جرأت مغلوب ساختن پیشی جستن به حق وتو لایحه دفاعیه بیش از مؤتلفه پایه نامگذاری. “این در این لایحه است. این حمایت هر دو حزب. آن را به ماندن در این لایحه” شومر گفت: در اوایل این ماه با اشاره به سنا نسخه که همچنین شامل تغییر نام ارائه.

کنگره را تایید کرده است سالانه دفاعی اندازه گیری در هر سال تقریبا شش دهه. آن را به طور معمول برخوردار از حق وتو-پشتیبانی اثبات هر چند مختلف مجادلات اغلب به این معنی است که از آن عبور نمی کند تا زمانی که در اواخر سال.

این لایحه تصویب شده توسط مجلس باعث ایجاد یک بیماری همه گیر آمادگی و انعطاف پذیری امنیت ملی صندوق کارگردانی 1 میلیارد دلار به تلاش برای آماده شدن برای پاسخ دادن به آینده بیماری های همه گیر. آن را نیز نیاز به تعیین یک معاون وزیر دفاع صنعتی پایه سیاست متهم با نظارت بر سیاست های پنتاگون برای توسعه و حفظ ملت دفاع صنعتی پایه.

این لایحه همچنین مانع از استفاده از بودجه پنتاگون برای کاهش نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان و جاهای دیگر در اروپا در زیر سطح در حال حاضر در ماه ژوئن مگر اینکه وزیر دفاع و ستاد مشترک گواهی شش ماه پیش که کاهش نمی خواهد تاثیر منفی آمریکا و متفقین امنیتی است.

این اندازه گیری به طور کامل بودجه اروپا بازدارندگی ابتکار عمل را فراهم می کند و میلیاردها دلار برای زیر دریایی و ضد زیردریایی قابلیت های که موجب افزایش بازدارندگی در برابر روسیه است. آن را نیز فراهم می کند $250 میلیون دلار برای حمایت از اوکراین و گسترش ممنوعیت کمک های مالی برای هر گونه فعالیت که می شناسیم روسیه حاکمیت بیش از کریمه.

یک میزبان از عدم دفاع از موارد نیز موفق به کسب تایید از جمله اقدامات زیست محیطی تحت فشار قرار دادند توسط دموکرات ها در غرب برای محافظت از گراند کانیون و مناطق بیابانی در سه متحده است.

این لایحه همچنین فراهم می کند تا به 10000 $در بدهی به میلیون ها نفر از خصوصی وام دانشجویی وام گیرندگان از جمله هزاران نفر از اعضای خدمات و جانبازان است. اصلاح را حامی Rep. مادلین دین D-Pa. گفت: COVID-19 همه گیر را تشدید کرده است یک بحران بدهی دانشجویی که دست کم یکی در هفت وام دانشجویی وام گیرندگان بیش از 90 روز بزهکار در پرداخت های خود را.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MATTHEW دالی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>