خانه قانونگذاران می خواهید به مکث نظامی نظام سلامت تعمیرات اساسی

مرکب خانه خدمات مسلح پنل است که به دنبال به تاخیر چند وزارت دفاع سیستم بهداشت و درمان اصلاحات تا زمانی که پنتاگون فراهم می کند کنگره با به روز رسانی در آن نیروی انسانی پزشکی نیاز دارد و برنامه ای برای تغییر بازنشستگان و خانواده ها به Tricare برنامه بهداشت.

خانه خدمات مسلح پرسنل کمیته فرعی در روز دوشنبه پرده برداری از آن بخشی از مالی 2021 سیاست دفاعی لایحه پیشنهاد قانونی که شامل چندین اقدامات برای تضمین خدمات مراقبت های بهداشتی ایالات متحده خدمات اعضای خانواده و بازنشستگان.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی می بیند زیادی کاهش هیپوکسی-مانند حوادث در آن مبارزان و مربیان

خانه پیشنهاد خدمات نظامی اجازه داده نمی شود به اصلاح کادر پزشکی تا یک سال پس از این لایحه تبدیل به قانون — تلاش برای اطمینان حاصل شود که DoD است که کارکنان به اندازه کافی برای رسیدگی به آن زمان بیمار و همچنین پاسخ به شرایط اضطراری ملی مانند COVID-19 بیماری همه گیر.

پیش نویس قانون نیز نیاز به DoD برای به تاخیر انداختن برنامه ای برای تغییر نظامی بازنشستگان وابستگان و برخی فعال وظیفه اعضای خانواده از بیمارستان ها و درمانگاه ها به غیر نظامی ارائه دهندگان در Tricare.

کمیته کارکنان گفت: این اقدامات شامل شد چرا که اعضای کمیته فرعی دریافت نکرده اند یک گزارش مفصل در خدمات نظامی,’ پیشنهاد کاهش به پزشکی end-قدرت از جمله 17,000 فعال وظیفه پزشکان و پرستاران corpsmen, پزشکان و کارکنان اداری.

کنگره دستیاران که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت می کنند برای این کمیته گفت که این خدمات را انجام نداده تجزیه و تحلیل کاملی از نیروی انسانی پزشکی نیاز از COVID-19 همه گیر آغاز شد و آنها نمی “می دانم که خود را عملیاتی مورد نیاز هستند.”

“ما می خواهیم این بخش را به یک نگاه سخت در حمایت خود را برای همه گیر آنفلوآنزا و میهن دفاع ماموریت و مطمئن شوید که آنها مناسب پزشکی نیروی ساختار در محل” کمیته مشاور گفت.

به عنوان رمان coronavirus همه گیر منفجر شد و در اواخر ماه مارس و آوریل ، DoD اعزام بیش از 4000 پرسنل پزشکی به سخت ضربه جوامع در سراسر کشور است. ذخیره نامیده می شدند و خدمات ارائه شده بازنشستگان پزشکی با تجربه یک فرصت برای بازگشت به وظیفه برای شرکت در پاسخ.

پیش بینی یکی دیگر از ملی اضطراری و یا همه گیر های فرعی, ریاست کنگره جکی Speier, حزب دموکرات کالیفرنیا شامل یک ارائه در آن قانون پیشنهادی که اجازه می دهد خدمات به یاد بیش از 1000 بازنشستگان به وظیفه فعال در صورت نیاز.

کمیته مشاوران گفت: اعضای, اما هنوز هم می خواهید یک تصویر واضح تر از زمان پزشکی نظامی نیروی ساختار.

“ما هرگز با دریافت این شکست ما خواسته. … تغییر شماره و ما لازم نیست که به تحلیل پشت آن” دستیار گفت.

تحت الزامات مالی 2017 دفاع ملی مجوز, عمل, وزارت دفاع است در وسط مجدد آن سلامت سیستم تغییر مدیریت و نظارت نظامی و درمان و امکانات دیگر مرتبط با سلامت سازمان به دفاع سلامت سازمان و تمرکز خدمات پزشکی دستورات در آموزش و خدمت یونیفورم پرسنل.

طرفداران می گویند که تلاش خواهد شد که تغییر بیشتر DoD ذینفع به غیر نظامی ارائه دهندگان را بهبود آمادگی و مراقبت های بهداشتی برای بیش از 9 میلیون نفر.

اما طرفداران نگرانی که جوامع در نزدیکی نظامی امکانات بهداشتی هدفمند برای کوچک سازی فاقد ظرفیت برای مراقبت از هجوم Tricare بیماران. دولت مسئوليت اداره گفت: ممکن است که وزارت دفاع را ارزیابی در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی در جوامع در حال ساخته شده ناقص یا معیوب داده است که می تواند ترک ذینفع بدون دسترسی به یک دکتر است.

با استناد به گزارش گائو و مشاوران و گفت: اعضای این کمیته هستند “اعتماد به نفس در DoD تحلیل” از سلامت خود مراقبت شبکه به همین دلیل است که آنها به دنبال یک تاخیر.

“حتی قبل از گائو گزارش آمد وجود دارد نگرانی های بزرگ بیش از این دقت تجزیه و تحلیل است که رفته است” یک عضو هیات گفت.

کمیته فرعی است که انتظار می رود با تصویب آن بخشی از دفاع ملی مجوز عمل در روز سه شنبه و کمیته نیروهای مسلح مجلس آن را تا هفته آینده. قانونی اقدامات در میان مراحل اولیه در یک مسیر طولانی به سوی تبدیل شدن به قانون با این حال: این لایحه باید به تصویب مجلس و سپس آشتی با آمریکا و نسخه های قبل از آن یک فرصت برای تبدیل شدن به قانون است.

سنا پیشنهاد مالی 2021 دفاع از لایحه سیاست های حاوی محدودیت های مشابه در نظامی سیستم بهداشت و درمان اصلاحات.

بهداشت و سلامت دیگر مقررات در خانه پنل پیشنهاد شامل الزامات است که پنتاگون:

ارتش, منشی, رایان مک کارتی خواسته رهبری پنتاگون در ماه دسامبر است که این سرویس اجازه داده می شود به نگه داشتن آن در بهداشت عمومی و تحقیقات دستورات به جای انتقال آنها به DHA به عنوان مورد نیاز توسط سیستم بهداشت و درمان بازسازی.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مربوط به: پول اضافی برای خانواده های کم درآمد 3 درصد افزایش حقوق در خانه پیشنهاد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>