قانونگذاران مجلس پیشبرد $12.8 میلیارد گارد ساحلی بودجه لایحه

خانه تخصیص بودجه کمیته روز چهارشنبه به تصویب $50.72 میلیارد امنیت لایحه بودجه که شامل $12.8 میلیارد دلار برای گارد ساحلی — $711 میلیون بیشتر از این سرویس را درخواست بودجه از جمله پول اضافی برای بهبود گارد ساحلی مسکن و ارتقاء خدمات پیری تکنولوژی و سیستم های ارتباطی.

افزایش بیش از دولت مالی 2021 درخواست بودجه با هدف کاهش جمع شدن در ساحل زیرساخت های تعمیر و نگهداری با توجه به اعضای کمیته. آنها نیز طراحی شده برای کمک به خدمات نوسازی آن تکنولوژی که گارد ساحلی فرمانده Adm. کارل شولتز شرح داده شده در فوریه به عنوان “دهه 1990 دوران سخت افزار و نرم افزار و تجزیه و تحلیل.”

جزئیات بعدی: خیلی زود به بگویید اگر Bonhomme ریچارد را می توان نجات داد پس از آتش نیروی دریایی می گوید:

این لایحه شامل $78 میلیون برای سایبر ماهواره ای و دیگر ارتباطات, ارتقاء-از جمله $6.5 میلیون برای ارتقاء خدمات سیستم تلفن — به عنوان به خوبی به عنوان $26.9 میلیون دلار برای command, control, communications, computers, سایبر و اطلاعات سیستم.

در یک سخنرانی در ماه فوریه در دولت از گارد شولتز توصیف خدمات عامل در پهنای باند کم گفتن خدمات اعضا که در سال گذشته 95 حیاتی سیستم رفت و آفلاین برای “چند روز” با توجه به یک سرور نقص.

“مردم ما هرگز موفق کشور ما اما ما تکنولوژی شکست خورده است ما مردم” شولتز گفت.

در آن زمان گارد ساحلی فناوری اطلاعات تجهیزات و سیستم, شد, تجربه 300 میلیون دلار بودجه سالانه کمبود.

این لایحه طراحی شده است و به قطع به آن کمبود و همچنین 2 میلیارد دلار نگهداری پرونده ها. این شامل $312.9 میلیون برای ساحل امکانات و کمک به ناوبری به علاوه اضافی $166 میلیون دلار برای پروژه های از گارد ساحلی مسکن, حمایت خانواده, ایمنی و امکانات آموزش تهی دست فهرست اولویت.

بیش از 2 میلیون دلار را به خانه های امن ابتکار تلاش برای اطمینان حاصل شود که گارد ساحلی خانواده زندگی می کنند در خانه هستند که عاری از خطرات زیست محیطی مانند کپک و پوسیدگی طاعون و خطرات آتش سوزی — خدمات پاسخ به رسوایی مسکن که فوران در سال 2018 مربوط به وزارت دفاع را به بخش خصوصی واگذار شده مسکن ابتکار.

در یک بررسی پس از یک سری از گزارش های خبری رویترز صدها نفر از خانواده های نظامی پیدا شد به زندگی در ناامن و شرایط غیر بهداشتی که مقامات مسکن اغلب اخراج یا تعمیر نشده.

این لایحه شامل اضافی 12 میلیون دلار برای آموزش و دوره توسعه و نگهداری و استخدام و $4.9 میلیون دلار برای سلامت روان پشتیبانی و خدمات.

از نظر دارایی این لایحه صندوق دوم قطبی امنیت برش چهار پاسخ سریع برش و یکی HC-130J هواپیما. و آن را شامل $546 میلیون دلار برای گشت دریایی برنامه برش.

در حال توسعه قوانین این کمیته تصمیم خود را برای حمایت از دولت درخواست برای $11.6 میلیون دلار برای “غیر نظامی جوایز افزایش هزینه ها” و رد وزارت پیشنهاد برای پرداخت هزینه های خارج از کشور احتمالی عملیات (OCO) از خود اختیاری پایه بودجه. آن را فراهم می کند $215 میلیون در OCO بودجه برای گارد ساحلی است. آن را نیز هدایت این سرویس به منظور توسعه یک گزارش بر نقش آن در دولت های هند و اقیانوس آرام استراتژی است.

و آن نیاز به گارد ساحلی به پیش نویس یک طرح برای ایجاد یک کاربر ذخیره افسران آموزش سپاه در عمومی و خصوصی دبیرستان

این لایحه به تصویب این کمیته در یک 30-22 رای دادن. آن را در حال حاضر حرکت به خانه برای در نظر گرفتن و باید به آشتی با آمریکا نسخه ای از امنیت لایحه بودجه قبل از آن می توانید تبدیل شدن به قانون است.

“این لایحه به عنوان یک کل را تقویت می کند ما امنیت و حفظ آمریکایی امن در حالی که ارزش ما ارزش های آمریکایی از انصاف و احترام” خانه تخصیص رئیس کمیته نیتا Lowey D-نیویورک گفت: پس از گذشت. “قوی سرمایه گذاری در مدرن فن آوری های موثر را بهبود امنیت ماموریت, از, امنیت, و, آمادگی, برای مرز و امنیت دریایی.”

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: گارد ساحلی مقامات حاضر به شهادت در مسابقه بر اساس آکادمی تبعیض شنوایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>