مجلس لایحه ممنوعیت مؤتلفه پرچم از همه ما نظامی خواص تغییر نام پایگاه

اعضای نیروهای مسلح مجلس به اتفاق آرا تصویب اصلاحیه شنبه به 2021 سیاست دفاعی لایحه که ممنوعیت نمایش مؤتلفه نبرد پرچم در تمام وزارت دفاع خواص.

این حرکت پس از دریایی سپاه اعلام کرد در ماه ژوئن آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا صفحه نمایش از نماد در آن تاسیسات از جمله توصیفاتی در خصوصي وسایل نقلیه, تی شرت, لیوان قهوه قالبهای دفتر cubicles و جاهای دیگر.

جزئیات بعدی: VA باید به شدت محدود کردن استفاده از سگ برای تحقیقات پزشکی, علمی, پنل نتیجه گیری

این متمم به مجلس نسخه از دفاع ملی مجوز عمل ارائه شد با تشکر. آنتونی براون D-مریلند., یک بازنشسته ارتش ذخیره سرهنگ که به خدمت در جنگ عراق.

این امر منع نمایش پرچم در تمام تاسیسات محل کار و رایج و عمومی مناطق از جمله جلو حیاط و ایوان دولت و بخش خصوصی موفق نظامی مسکن.

استثنا شامل موزه ها در پایگاه های که به نمایش گذاشتن جنگ داخلی تاریخچه; نمایش های تاریخی از جنگ داخلی جنگ که در آن پرچم است و تمرکز اصلی نمایش; و پرچم های دولت است که ترکیب مؤتلفه نبرد پرچم.

براون گفت: پرچم و نمادهای مربوط به “هیچ جایی در ارتش ما.”

“آخرین حوادث غم انگیز باید تأکید چقدر دورتر از ما باید برای رفتن به التیام نژادی بخش است که گرفتار این کشور پس از ما گرفت. منع نمایش مؤتلفه پرچم نمادی است که برای بسیاری از سفید نشان دهنده برتری ظلم و ستم و ترور در وزارت دفاع تاسیسات گام مهمی است که در حساب” براون گفت: در یک نسخه.

مقامات ارتش گفت: در ماه گذشته آنها بررسی دریایی سپاه و نیروی دریایی از سیاست های محدود کردن مؤتلفه پرچم, اما نه یک تصمیم. این سرویس همچنین وزن که آیا به تغییر نام از 10 پست به نام مؤتلفه رهبران.

نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی در حال حاضر دارای ممنوع نمایش پرچم در اصل نبرد پرچم ارتش ویرجینیای شمالی.

“این مؤتلفه نبرد پرچم را نمایندگی نمی کند ارزش های نیروهای ایالات متحده اختصاص داده شده به خدمت در جمهوری کره جنوبی و” ارتش ژنرال رابرت “آبه” آبرامز توییتی در ژوئن 15. “در حالی که من اذعان برخی ممکن است آن را به عنوان نماد منطقه ای غرور بسیاری از دیگران در ما به زور آن را به عنوان یک یادآوری دردناک از نفرت و تعصب خیانت و کاهش ارزش بشریت است.”

یکی دیگر از براون اصلاحات که به دست آورد بیشتر بحث در نشانه گذاری از پیشنهاد مالی 2021 دفاع ملی مجوز عمل اندازه گیری که نیاز به DoD به نام تاسیسات نظامی و ملک به نام مؤتلفه پرسنل نظامی است.

تحت براون اصلاح DoD را مجبور به تغییر نام در عرض یک سال از قانون بودن امضا کردند.

Rep. مک Thornberry از تگزاس رتبه بندی جمهوریخواه در کمیته پیشنهاد جایگزین متمم نیاز به DoD برای انجام یک ارزیابی از تاسیسات در یک سال برای تعیین اینکه آیا آنها باید تغییر نام داد.

Thornberry گفت که در حالی که او شخصا فکر می کند این پایگاه باید تغییر نام داد آمریکایی ها باید قادر به وزن در.

“نه فقط تصمیم خودمان و دیکته به کشور, اگر ما می توانیم prod بحث تشویق که خود بررسی آن را به عمیق تر و طولانی مدت اثرات” Thornberry گفت.

براون گفت که او موافق است که یک سال است به اندازه کافی طولانی برای تصمیم گیری نام و آنها را تغییر دهید.

“این افسران که رهبری یک کنفدراسیون در شورش به کشور ما است که نشان دهنده دفاع از برده داری و این موسسه گفت:” قهوه ای اضافه کرد که او اختصاص داده بود به فورت Rucker علا.; فورت براگ در کارولینای شمالی; Fort Benning, Georgia; و پست های دیگر به نام Confederates. “من می دانم که امروز و آمریکایی ها امروز می دانیم که این تاسیسات به نام برای افسران که تایید که عجیب و غریب موسسه که تحمیل آنقدر درد و رنج بر مردم سیاه و سفید در آمریکا است. شما نمی نیاز به یک سال از مشاوره است.”

این کمیته در زمان تماس رول رای به تصمیم می گیرید که آیا شامل پایه تغییر نام اصلاح در آن نسخه نهایی. متمم قانون اساسی تصویب شد 33-23 با دو خواهان رای گیری برای آن تشکر. همین بیکن نبراسکا که cosponsored اندازه گیری و تشکر. Paul Mitchell میشیگان.

خانه لایحه در حال حاضر در حال بحث شامل چندین مقررات دیگر طراحی شده برای بهبود تنوع و ترویج برابری در صفوف.

آنها شامل کمک های مالی برای پنج تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها برای افزایش حجم خود ذخیره مسئول آموزش سپاه برنامه های بورس تحصیلی پول برای اقلیت موسسات به منظور تشویق دانش آموزان برای ورود ریاضی در علم و مهندسی در زمینه مطالعات نژادی آرایش از خدمات’ افسر رتبه و اندازه گیری به شناسایی اطلاعات از سوابق رفتن قبل از ارتقاء تخته.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که این لایحه را وتو اگر آن را شامل هر گونه ارائه به تغییر نام پایگاه نظامی که افتخار مؤتلفه فرماندهان.

ساخت عقاید خود را شناخته شده در توییتر شنبه تهمت نوشت او “را وتو دفاع مجوز لایحه اگر الیزابت ‘Pocahontas’ وارن (از همه مردم!) متمم که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!”

بحث همچنان ادامه دارد روز شنبه در خانه. این لایحه باید به تصویب تمام خانه و آشتی با آمریکا نسخه ای از این لایحه قبل از آن می توانید به رئیس جمهور میز برای امضا.

سنا لایحه شامل یک کمی بیشتر از متوسط ارائه: این امر نیاز به وزارت دفاع برای تشکیل یک کمیسیون به منظور توسعه یک طرح برای شناسایی تغییر یا از بین بردن, نام, نماد, نمایش و بناهای تاریخی که به مناسبت کنفدراسیون و یا هر کسی که خدمت کرده است برای Confederate States of America.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: ارتش افسر ارشد صفوف نیست به اندازه کافی متنوع, General می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>