در اینجا لیست کامل از فیلم های انتشار زود به جریان و بر روی تقاضا خدمات

به عنوان مستند تداوم در سینما باقی مانده بصورتی پایدار و محکم بسته معنی بسیاری از فیلم منتشر شده در حال گرفتن معمول خود را از روی لئامت دادن در صفحه نقره ای. برای طرفداران جریان هر چند خبر خوب وجود دارد. مقدار زیادی از فیلم های منتشر شده دیجیتالی زودتر از انتظار می رود.

فیلم سازان گذاشته شده اند تصمیم گیری دشوار در مورد اینکه آیا به تاخیر در انتشار فیلم های خود را و یا به نونهالان و انتشار آنها به صورت دیجیتالی. در حال حاضر برخی از فیلم های بزرگ در حال فرود در جریان سیستم عامل و یا منتشر شده برای دیجیتال خرید.

چندین بالا مشخصات منتشر شده است به تعویق افتاد. هیچ وقت مردنآینده اوراق قرضه فیلم با بازی دانیل کریگ شده است تحت فشار قرار دادند و دیدم همه ستاره برتر رویداد رها شده است. با توجه به این واقعیت که بسیاری از این فیلم ها هنوز هم در سینما نبود بحران بسیاری از آنها گران تر از معمولی بر روی تقاضا ارائه شده است. ما دور کامل به بالا را پوشش می دهد تمام فیلم هایی که در حال ساخت راه خود را بر روی سیستم عامل های دیجیتال زودتر از برنامه ریزی شده.

مرتبط با: Disney Plus vs Netflix

Star Wars: Rise of the Skywalker

یکی از بزرگترین فیلم در این فهرست آن بود زمانی که اخبار Star Wars: Rise of the Skywalker کردم اوایل تقاضا انتشار. شما می توانید آن را انتخاب کنید در حال حاضر, اما آن را هنوز هم بسیار گران است.

اگر دراماتیک جنگ lightsaber دوئل و نیروی-دارای حق اعمال رزمندگان خود را و سپس نگاه نه بیشتر. در حالی که این آخرین علاوه بر حق رای دادن جنگ ستارگان تقسیم, نظر, آن را قطعا ارزش ساخت تا ذهن خود را.

سازمان دیده بان در حال حاضر: Star Wars: Rise of the Skywalker در آمازون

Frozen 2

دیزنی جریان پلت فرم دیزنی به علاوه تمام خشم در دقیقه است. آن را دریافت افزایش فوق العاده در 15 مارس زمانی که Frozen 2 ساخته شده راه خود را بر روی پلت فرم در انتخاب کشور سه ماه زودتر از دیزنی تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده است.

آن را در دسترس برای جریان در دیزنی به علاوه در آمریکا و کانادا و هلند نیوزیلند و استرالیا, اما نمی خواهد آمد به دیزنی به علاوه انگلستان تا جولای.

اگر شما یک دیزنی به علاوه مشترک, بهترین شرط بندی شما این است که آمازون است.

سازمان دیده بان در حال حاضر: Frozen 2 در آمازون

مولان و بیوه سیاه (سازمان ملل متحد تایید کرد)

در حالی که ما در موضوع دیزنی, فیلم شایان ذکر است که مولان و بیوه سیاه می تواند رهبری برای انتشار دیجیتال زودتر از انتظار می رود. این نیست تایید نشده است اما به نظر می رسد به احتمال زیاد با توجه به در رفتن وضعیت. YouTuber فضل رندولف ادعا می کند که شنیده ها از منابع مربوط که بیوه سیاه و مولان می تواند در رفتن “مستقیما به جریان”. اگر این به معنی فیلم بر روی دیزنی به علاوه (به جای ساخت فیلم purchasable از طریق اشخاص ثالث مانند آمازون و آسمان) و سپس این امر می تواند یک کودتا برای مشترکین.

چرا نگاه به جلو به این فیلم ؟ هر دو هستند همه اقدام با عناوین چشمگیر, زن, منجر, اسکارلت جوهانسون به عنوان بیوه سیاه است به خصوص شخصیت محبوب پس از ظاهر شدن در Avengers سری در حالی که مولان می بیند کلاسیک 1998 انیمیشن قهرمان reimagined در زندگی.

سرمایه انسانی

کوچکتر عنوان که ممکن است تضعیف تحت رادار برای بسیاری از سرمایه های انسانی. Liev شرایبر ستاره به عنوان یک تضاد پدر که به سرعت در یک وب سایت از بدهی درگیری و رفتار از روی خودستایی. نگاهی به تریلر زیر را برای دریافت یک طعم و مزه برای این فیلم.

سازمان دیده بان در حال حاضر: سرمایه انسانی در آمازون

سراشیبی

با بازی ویل فرل و جولیا لوئیس-دریفوس, سراشیبی وعده داده می شود “یک نوع متفاوت از فیلم فاجعه”. از آن بیرون آمد در روز ولنتاین 14 فوریه بود و آن تئاتر اجرا برش ظالمانه کوتاه به عنوان یک نتیجه.

آن را در دسترس آنلاین از طریق آمازون است. اما ما تنها یک آمازون, ما لینک به طوری بینندگان در مناطق دیگر ممکن است مجبور به در نظر با استفاده از یک VPN. ما همچنین ارتباط ما بهترین وی پی ان برای راحتی شما.

سازمان دیده بان در حال حاضر: سراشیبی در آمازون

دریافت VPN: بهترین وی پی ان برای جریان

صوتی جوجه تیغی

در ابتدا کارگردان سینما در فوریه 14, سونیک خارپشت است که مجموعه ای را به ایجاد راه خود را بر روی سیستم عامل های دیجیتال بسیار زودتر از انتظار می رود. این فیلم در حال حاضر در دسترس برای خرید دیجیتالی در مارس 31, فقط شش هفته پس از آن اکران.

Preorder: سونیک خارپشت در آمازون

آقایان

گای ریچی آخرین, انگلیسی, گانگستر تلنگر بازیگران Matthew McConnaughey, Charlie Hunnam و هیو گرانت در آمد در ژانویه. این یک انتشار دیجیتال در این هفته کمی زودتر از برنامه ریزی شده بود. اگر شما از طرفداران ریچی را سبک متمایز این یک فیلم است که مطمئن شوید که برای سرگرم کردن.

Preorder: آقایان در آمازون

پرندگان شکاری

منتشر شده در اوایل ماه فوریه پرندگان شکاری دیدم مارگوت رابی تلافی اش DC-جهان نقش Harley Quinn. این زمان در اطراف هارلی را بدون او خطرناک پسر بذله گو. این فیلم به جای آن به دنبال یک هرج و مرج زا زن و همه گروه از خائنانی.

این فیلم توسط رهبری برای انتشار دیجیتال فقط یک ماه پس از آن ضربه سینما.

Preorder: پرندگان شکاری در آمازون

بعد

بعد می بیند تام هلند و کریس پرات صدای یک جفت از الف ها که تلاش برای آوردن پدر خود را از مرده. آن منتشر شد در سینما در آغاز ماه شد اما در دسترس بر روی تقاضا در هفته گذشته. دیزنی به همراه مشترکین همچنین قادر خواهد بود به تماشای این انیمیشن جذاب فیلم در همه جدید جریان پلت فرم در آوریل 3.

Preorder: بعد در آمازون

اما

منتشر شده در سینما فقط در ماه گذشته, آخرین اقتباس از اما ستاره Anya Taylor-Joy, بیل اهالی جانی فلین و میراندا هارت در همه بازیگران. این یک کمدی دوره قطعه ای بود که به خوبی دریافت انتقادی طول اولیه آن اکران.

این فیلم در دسترس بر روی تقاضا فقط یک ماه پس از آن در سینما.

سازمان دیده بان در حال حاضر: اما در آمازون

عضو شورای نظارت مدت تور جهانی

عضو شورای نظارت مدت تور جهانی است که دریم’ عاقبت به استودیو 2016 بچه های آمار, عضو شورای نظارت مدت. این در اصل میله میله برای باز کردن در سینما در آوریل 10, اما در حال حاضر این فیلم تبدیل خواهد شد در دسترس بر روی تقاضا در آن تاریخ به جای.

کمدی موزیکال ویژگی های صدای Mary J. Blige, James Corden, جاستین تیمبرلیک, Anna Kendrick, و بیشتر.

مرتبط: چگونه به تماشای عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در انگلستان در حال حاضر

این مرغ عشق

این عمل بسته بندی شده کمدی از برترین مجموعه بود به سینما ضربه مارس 3, اما خواهد شد رفتن مستقیم به Netflix بکشد به جای. این مرغ عشق ستاره عیسی Rae و Kumail Nanjiani.

ستاره ها بازی یک زن و شوهر ناخواسته کشیده به قتل تحقیقات که در آنها مظنون است. نگاهی به تریلر زیر مشاهده کنید.

راه بازگشت

بن افلک نقش یک الکلی کارگر ساختمانی تبدیل دبیرستان مربی بسکتبال در این برادران وارنر ورزشی درام. راه برگشت راه اندازی شد برای اکران شروع مارس 6, اما در دسترس است آنلاین.

مرد نامرئی

کارگردان سینما در فوریه 28, تئاتر اجرا از این sci-fi, horror, کوتاه قطع شد و با شیوع کروناویروس. در حال حاضر طرفداران وحشت قادر خواهد بود به تماشای مرد نامرئی بر روی تقاضا در 20 مارس.

این فیلم به شرح زیر الیزابت ماس شخصیت که او مظنون است که من کاین توسط سوء استفاده – و نامرئی – دوست پسر سابق. این کنیز داستان ستاره ارائه می دهد یک خنک کننده عملکرد در این اقتباس از بازی های کلاسیک H. G. Wells رمان.

سازمان دیده بان در حال حاضر: مرد نامرئی در آمازون

تماس از وحشی

هریسون فورد CGI-سنگین ماجراجویی خانواده در اصل وارد سینما فوریه 21. با اجرای آن برش های کوتاه آن را در دسترس ساخته شده دیجیتالی زودتر از انتظار می رود.

سازمان دیده بان در حال حاضر: تماس از وحشی در آمازون

شکار

در این وحشت-کمدی یک دسته معمولی طبقه کارگر آمریکایی ها ربوده شده و شکار توسط upper-class نخبگان. آن را مانند بازی های گرسنگی اما پر از سیاست آمریکا و آن را در دسترس بر روی تقاضا در حال حاضر است.

این فیلم در ابتدا با تاخیر زمانی چند تیرباران های دسته جمعی صورت گرفت قبل از در نظر گرفته شده سینمایی, تاریخ انتشار و – با توجه به فیلم کوکتل از خشونت و سیاست – سازندگان آن فکر می کردند یک تاخیر بهترین بود. بار دوم در اطراف این فیلم به تعویق افتاد coronavirus. سازندگان شکار واقعا نمی تواند به نظر می رسد به گرفتن یک استراحت هر چند اسکن از طریق چند بررسی و همدردی خود را برای آنها ممکن است افول است.

سازمان دیده بان در حال حاضر: شکار در آسمان فروشگاه

Bloodshot

موش خرمای کوهی امریکا روز ملاقات The Punisher در این کتاب کمیک فیلم با بازی وین دیزل. او نقش یک دریایی ایالات متحده به تازگی احیا کامل با ابرقدرت که به تدریج در می یابد که افرادی که نجات او را ندارد او را به گفتن تمام حقیقت را.

اصل برنامه ریزی شده انتشار در مارس 13, مایه تاسف بود زمان برای این فیلم سازندگان به این معنی که شما می توانید جریان خون در تقاضا به عنوان این هفته است.

Preorder: Bloodshot در آمازون

پسران بد برای زندگی

بند در بیشتر پلیس, کمدی, اکشن از ویل اسمیت و مارتین لارنس. سوم پسران بد , فیلم فرود در سینماها در ماه ژانویه اما آن تئاتر اجرا شد نهفته ویروس. در حال حاضر آنها در حال آمدن برای شما در جریان سیستم عامل مارس 31.

سازمان دیده بان در حال حاضر: پسران بد برای زندگی در آمازون

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر