در اینجا چگونه نیروی دریایی جدید PRT تخته رویداد را به ثمر رساند

ملوانان بدست مهلت از تست های آمادگی جسمانی در سال 2020 با توجه به این رمان coronavirus همه گیر اما رهبران می

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 تیر 1399

ملوانان بدست مهلت از تست های آمادگی جسمانی در سال 2020 با توجه به این رمان coronavirus همه گیر اما رهبران می گویند که آنها باید آماده برای انجام تخته در آزمون های آینده.

فرمانده نیروی دریایی پرسنل میلر ، ژان نوول در روز سه شنبه ارائه یک نگاه اجمالی به چگونگی تخته را به ثمر رساند زمانی که آمادگی جسمانی آزمون را یک گشت در ماه ژانویه است. تخته شد به جای نشستن یو پی اس در نیروی دریایی آمادگی آزمون بعد از این سال.

"به عنوان یک نقطه شروع شما می توانید انتظار به ثمر رساند جداول برای شروع در حدود یک دقیقه و حداکثر در حدود سه دقیقه و 30 ثانیه" نوول گفت: در یک ویدئو جدید اعلام سقوط جسمانی ارزیابی چرخه لغو خواهد شد با توجه به افزایش COVID-19 موارد است.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی لغو بیشتر تست های آمادگی جسمانی به عنوان ما می بیند نگران افزایش COVID-19 موارد

ملوانان مورد نیاز خواهد بود به انجام تخته جای حلقه-یو پی اس در چرخه اول از 2021 PRT با توجه به خدمات گسترده اداری پیام صادر شنبه. اما "هیچ تخته شکست محسوب می شود در اجرای اولیه" آن می افزاید.

"ملوانان داده خواهد شد و زمان کافی برای تمرین تخته قبل از آن رسما شمارش برای PRT نمره" پیام متحده است.

نیروی دریایی استفاده خواهد شد اولین چرخه به اطمینان حاصل شود آن زمان و نمره مناسب در آزمون تناسب اندام حوادث قبل از آنها تعداد برابر ملوانان نوول گفت. خدمات رهبران برنامه ای برای انتشار جزئیات بیشتر در مورد قوانین جدید در ماه سپتامبر او اضافه شده است.

ملوانان بوده است شرکت در یک ماه مطالعه به منظور کمک به نیروی دریایی مجموعه به ثمر رساند جداول جدید PRT مورد نیاز است. خدمات رهبران امیدوار به جمع آوری داده ها در چه حدود 600 ملوانان -- مردان و زنان از گروه های سنی مختلف -- انجام شده در این رویداد است.

اولین بخش از مطالعه برگزار شد در هاوایی در پاییز گذشته. این مطالعه همچنین ارزیابی آینده نمرات برای یک ماشین پارو زنی گزینه برای قلب و بخشی از آمادگی آزمون.

با پایه ورزشگاه بسته شده و گروه تربیت بدنی به حالت تعلیق در طول همه گیر نوول تشویق پرسنل نیروی دریایی به عمل تخته در خانه.

"همانطور که ما در نگاه آوردن تخته پردازنده آن چیزی است که من هر روز صبح" او گفت:. "من منتقل شده از حلقه-یو پی اس به تخته. آن را بسیار سالم برای شما; همین دلیل است که ما در حال رفتن به آن است."

Whenannouncing تغییرات سال گذشته رئیس سابق عملیات نیروی دریایی Adm. جان ریچاردسون گفت: این تخته را پاک sit-ups چرا که ورزش کرده بودند "نشان داده شده است به انجام بیش از آسیب خوب است."

"آنها واقعا خوب تست از قدرت هسته ای خود را," او اضافه شده است.

نوول گفت که او می کند دو مجموعه از قطعه هست در مجموع شش دقیقه است که حدود دو برابر آنچه او به شما به احتمال زیاد نیاز به دریافت علائم کامل در تجدید نظر PRT.

"اگر یک شخص مانند من می تواند آن را انجام دهد به من اعتماد-شما می توانید" او گفت:. "... شما نیاز به شروع به کار در این شرکت."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی آمادگی آزمون تعمیرات اساسی وارد مرحله بعدی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن