ارتش ایالات متحده را بالا رسمی روز پنجشنبه گفت که این سرویس در حال نهایی یک برنامه اجازه می دهد تا واحدهای رزمی به ادامه آموزش در تشکل های کلیدی به آمادگی که تمام شده است اما متوقف به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان خدمات به شرح زیر سخت اجتماعی-دورى هدایت جوخه های, شرکت ها و گردان شده اند قادر به انجام درست تمرینات زندگی-آتش سوزی ها و دیگر آموزش های لازم برای آماده سازی تیپ رزمی تیم برای چرخش به مبارزه با مراکز آموزشی (CTC) مانند مرکز آموزش ملی (NTC) در فورت ایروین کالیفرنیا و مرکز مشترک تمرینات آماده (JRTC) در فورت پووک, Louisiana.

ارتش به تعویق افتاد 81st مجهز با وسایل تیپ رزمی تیم برنامه ریزی چرخش به تمسخر بود که برنامه ریزی شده برای ماه مه و در حال حاضر در تلاش برای از سرگیری چرخش به تمسخر و JRTC مدتی در تابستان امسال خبر داد.

مرتبط با: شیوع ویروس شروع به تاخیر واحدهای رزمی ارتش مرکز آموزش چرخش

مقامات مسئول اولیه-آموزش های ورودی را ساخته اند تغییرات شدید به پایه آموزش مبارزه به اطمینان حاصل شود که COVID-19 نیست از طریق گسترش آموزش های پایه.

در حال حاضر عملیاتی ارتش در حال آماده سازی برای رول کردن یک برنامه است که به احتمال زیاد شامل تست واحد کل و جداسازی آنها به طوری که آنها می توانید شروع دوباره آموزش, ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: دفاع از خبرنگاران روز پنج شنبه در طول یک تلفنی بحث است.

“ما در حال رفتن به نورد در آینده نزدیک چگونه ما می رویم به انجام تمام آن و قادر به روشن کردن CTC چرخش پشت در,” او گفت:.

برخی از برنامه احتمالا شامل حصول اطمینان از تاسیسات مجهز به قوی قابلیت تست به “آزمون افراد قرار داده و آنچه ما تماس بگیرید ایمنی حباب در اطراف یک شکل به طوری که آنها می توانید در گروه های بزرگ و بدیهی است که نگه داشتن مردم امن و سالم” مک کارتی گفت.

“همانطور که شما قرار دادن تمام است که آزمون توانایی در محل آن را چگونه انجام شما در حال حاضر در یک گردان که در حال حرکت پایین آمادگی پیوسته است که نیاز به انجام شرکت و گردان-سطح زنده سوزی [و] در نهایت به مبارزه با مرکز آموزش و سپس اعزام به افغانستان و یا مسیر اقیانوس آرام در شرق آسیا,” او اضافه شده است. “پس از آن است که به عنوان بسیاری از منابع به آزمون به عنوان آن است که هنگامی که شما دریافت می کنید کسی شما می دانید که آنها در حال منفی — قرار دادن آنها را به یک فضای جدا شده که در آن آنها می توانید بیرون بروید و آموزش در این زمینه با هم تیمی های خود را و سپس نگه داشتن آنها را سالم به آماده شدن برای استقرار.”

NTC, JRTC و مشترک چند ملیتی آمادگی مرکز در Hohenfels آلمان نگه تیپ-سطح آموزش تمرینات برای زره پیاده نظام و مجهز با وسایل تیپ رزمی تیم و یک کلید اندازه گیری برای سرویس آمادگی رزمی است.

این CTCs باید انتقال از ماموریت-تمرین تمرینات طراحی شده برای تورهای در عراق و افغانستان به قاطع عمل چرخش به آماده شدن واحد برای مبارزه با نزدیکی همکار دشمنان مانند چین و روسیه است.

روز دوشنبه ارتش بازگشایی اساسی آموزش مبارزه به نیروهای جدید پس از دو هفته وقفه به تجهیز اولیه-آموزش های ورودی پایگاه با استفاده از آزمون تجزیه و تحلیل تجهیزات است که اجازه می دهد تا تاسیسات به دانستن نتایج آزمون کامل برای چند صد سرباز در روز است.

بعلاوه اولیه ورود به مراکز آموزش شروع کرده اند 14-روز “کنترل و نظارت” فاز رزمی که در آن گروه تا 30 جدید کارآموزان آموزش دیده به طور جداگانه از دیگران در مورد هر یک از آنها توسعه COVID-19 علائم در آن دوره زمانی است.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: حرکت ارتش برای بازگشایی آموزش های پایه به عنوان 50 Coronavirus موارد ظهور در فورت جکسون

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de