هرکول خدمه دریافت نیروی هوایی رزمی اکشن مدال پس از آرپیجی حمله

از آن آغاز شده به عنوان یک روال شب airdrop ماموریت در پاییز گذشته برای پنج سرنشین نیروی هوایی C-130 Hercules وظیفه با خیال راحت از انتشار بسیار مورد نیاز تجهیزات برای ارتش ملی افغانستان به نیروهای زیر است.

به عنوان آنها دور سربار حذف بسته های نرم افزاری با چتر نجات خدمه از 39 هوایی اسکادران از Dyess پایگاه نیروی هوایی تگزاس دیدم یک فلش از نور در فاصله — a rocket-propelled grenade هدف قرار دادن این هواپیما.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی در نهایت قصد دارد برای آزمایش سلاح لیزری در آن AC-130J کوپترهای

“من متوجه یک فلش قرمز در پشت هواپیما, اما آن را تنها برای یک یا دو ثانیه” ارشد گفت: Airman دیوید Doran, 39 هوایی اسکادران loadmaster. “در آن زمان من می ترسم چون من نمی دانستم آن یک RPG اما احتمالا یک شعله ور شدن است.

سروان. ژان-لوک Duckworth, 39 هوایی اسکادران هواپیماهای فرمانده و خلبان مصمم فلش شواهد از یک تهدید بزرگتر.

“بر اساس موقعیت در دسترس خدمه در این هواپیما ما شناسایی RPG نمی آمد تا ما با خیال راحت صعود به دور او گفت:” در انتشار. “من ارزیابی که ما در حال هدف قرار داده و در برخی از ظرفیت و توصیه من loadmasters را نگه دارید به عنوان ما egressed هدف منطقه است.” نیروی هوایی مشخص نیست محل عمل.

خود را برای تفکر سریع مانور تخلیه منطقه نیروی هوایی شدند و به تازگی اعطا نیروی هوایی رزمی اکشن, مدال, با توجه به یک سرویس انتشار. آن است که با توجه به ایالات متحده کمک های نظامی “شرکت فعال داشت و در هر دو درجه و یا مبارزه با زمین در حالی که عامل در یک فضای نا امن.”

C 130s حمل دام عود برای مقابله با. هنگامی که راه اندازی شده توسط سیستم اتوماتیک است که تشخیص یک تهدید شعله می توانید در قرعه کشی یک موشک به قفل بر روی آن به جای استفاده از هواپیما. اما هواپیمای باری نیست که توهین آمیز و قابلیت های.

با خیال راحت به ترک منطقه بدون به خطر انداختن منابع خلبانان و loadmasters ابداع یک طرح Duckworth گفت.

“از آنجا که ما می دانیم به قدم زدن می دانم داخلی گفت و گو بین اعضای خدمه و می دانم که چگونه به ماهرانه اجرای یک airdrop من به عنوان خلبان بلافاصله می دانست که این وضعیت از airdrop بار و امن مانور توانایی این هواپیما هنگامی که من شنیده ام “بار روشن’ از loadmaster,” او اضافه شده است.

همراه با Doran و Duckworth این مدال ارائه شد و به سروان. گلن جلب همچنین یک خلبان; 1st سرهنگ Zachery رابینسون یک خلبان و ارشد Airman نولان Brandt همچنین یک loadmaster.

خدمه بخشی از 774th اعزامی هوایی اسکادران در خود استقرار آزادی گفت.

سرعت عملیات برای ایالات متحده airdrops در افغانستان افزایش یافته است و از آنجا که ایالات متحده شروع به فرستادن نیروهای بیشتر به افغانستان در سال 2017 به گام تا مبارزه با طالبان و داعش-K افغانستان شاخه ای از دولت اسلامی عراق و سوریه است.

در سال 2018 ایالات متحده airdropped 667,880 پوند از منابع به نیروهای زمینی در سراسر کشور با توجه به نیروی هوایی فرماندهی مرکزی. خدمه کاهش یافته است 606,600 پوند در سال بعد. نیروهای دریافت تنها 33,423 پوند از منابع در سال 2017, این airpower خلاصه داده ها را نشان می دهد.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی توقف انتشار اطلاعات جمهوری با استناد به طالبان در مذاکرات صلح

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im