هلیکوپتر پایه به عنوان پروب به پایین DC پلها همچنان

گارد ملی هلیکوپتر که پرواز کم بیش از معترضان در پایتخت کشور در این هفته بوده است مبتنی ارتش وزیر به خبرنگاران گفت: جمعه.

ارتش آغاز اداری بررسی نام 15-6 پس از UH-72 Lakota دیده می شد ساخت پایین مانور در واشنگتن روز دوشنبه, ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت. خدمه مبتنی بود بلافاصله پس از تحقیقات آغاز شد او اضافه شده است.

بعدی به عنوان خوانده شده: “تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق:’ بعدی نیروی هوایی رئیس ستاد صحبت می کند در نژادپرستی در صفوف

“این یک اداری خودکار زمانی که شما شروع یک 15-6,” مک کارتی گفت. “این روش است.”

وزیر دفاع و رئیس گارد ملی در پایتخت هر دو دستور رسیدگی به این موضوع است. مک کارتی گفت که او انتظار دارد که آن را به قرار دادن تا به زودی.

“من قصد دارم برای به دست آوردن یک دولت موقت به روز رسانی بعد از امروز” او گفت:.

این حادثه یکی از چندین آشکار نشان می دهد از نیروی که آمده اند تحت بررسی در این هفته در میان ملی تظاهرات پس از جورج فلوید, سیاه مرده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. مک کارتی گفت که او تا به حال هیچ گزارش مستقیم از ارتش یا هوایی ملی Guardsmen فعال در واشنگتن که خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز.

ویدئوها نشان داد لاکوتا و UH-60 Black Hawk هلیکوپتر لگد زدن تا باقی مانده به عنوان مقامات سعی کردم به زور تظاهرکنندگان که می خواهم شکسته شهرستان را 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد از خیابان است. سیاه بازها بودند بنا به گزارش اداره توسط اف بی آی است.

مک کارتی کاهش یافته است به می گویند که دستور هلیکوپتر خدمه برای پرواز کم بیش از معترضان در واشنگتن با استناد به نگرانی های که او را در زنجیره ای از فرمان و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به آن را دریافت بسته … به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال ویلیام واکر از دی سی گارد ملی گفت: زمانی که اعلام این تحقیقات که او می خواهد به اطمینان حاصل شود همه درگیر انطباق با مقررات ایمنی و روش.

“من برگزاری همه اعضای منطقه کلمبیا گارد ملی به بالاترین استانداردهای” او در بیانیه ای گفت. “ما زندگی و کار در منطقه و ما اختصاص داده شده به خدمت ملت ما.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:ارتش, DC نگهبان پس از بررسی هلیکوپتر نظامی وزوز معترضان در DC

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>