جلسه تنظیم برای Airman متهم در یکشنبه, معلم مدرسه, مرگ

فلاگستاف Ariz. (AP) — مارس 1 bond جلسه برنامه ریزی شده است در فلگستفف برای نیروی هوایی ایالات متحده airman به اتهام قتل و آدم ربایی در مرگ یک معلم مدرسه یکشنبه که زندگی کرده بود در نیومکزیکو.

وکلای مدافع استدلال در جلسه روز شنبه بیش از اینکه علامت Gooch شد واجد شرایط برای پیوند اتهام که او را ربوده و کشته شدن 27 ساله ساشا Krause. اما قاضی را نمی وثیقه تصمیم گیری و به جای برنامه ریزی یک جلسه برای هفته آینده.

Krause زندگی کرده بود در میان دیگر اعضای منونایت جامعه در فارمینگتون جدید مکزیک برای حدود 18 ماه قبل از او ناپدید شد, Jan. 18.

بدن او پیدا شد Feb. 24 در امتداد یک جاده جنگلی فقط در خارج فلگستفف با آسیب به سر و در همان لباس او پوشیده بود که او ناپدید شد, مقامات گفت.

دادستان آمون بارکر گفت: Gooch تا به حال شناخته شده اتصال مستقیم به Krause, هر چند او باید روابط به منونایت جامعه است.

Gooch, 21 که در حال حاضر زندانی در فلگستفف باید رد وثیقه و یا به صورت یک 2 میلیون دلار اوراق قرضه از آنجا که او در خطر فرار از مقامات و شمار یک خطر برای جامعه بارکر گفت.

Gooch, وکیل, متی, Springer, استدلال خود مشتری باید معقول باند و گفت: Gooch ندارد یک سابقه کیفری است و به عنوان اصل برائت. اسپرینگر نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک تماس تلفنی بعد از روز جمعه شنوایی به دنبال نظر.

Gooch که هنوز وارد مذاکرات به اتهامات بازداشت شده بود روز سه شنبه در لوقا پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی شهر فینیکس که در آن او مستقر شد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر