جلسه لغو شد برای بحث پنتاگون نامزد تاتا; آینده در شک

بحث نامزدی بازنشسته ارتش Brig. ژنرال آنتونی تاتا برای تبدیل شدن به پنتاگون مسئول سیاست به طور فزاینده ای در شک بعد از کمیته نیروهای مسلح سنا به طور ناگهانی لغو شد خود را تایید شنوایی در مدت کوتاهی قبل از آن مجموعه برای شروع پنج شنبه.

سناتور. جیم Inhofe R-Okla., این کمیته گفت: اعضای “نمی دانم به اندازه کافی” در مورد تاتا و فاقد مستندات به او یک دادرسی عادلانه. تاتا آمده است در زیر آتش گذشته اظهارات در اسلام و برای تماس با رئیس جمهور سابق باراک اوباما “تروریست رهبر.”

جزئیات بعدی: نیروی هوایی عملیات ویژه تصویب اولین ریش عمامه چشم پوشی برای سیک Airman

در یک بیانیه Inhofe نگفت که آیا این جلسه خواهد بود موکول مصاحبه بیشتر شک بر نامزدی.

این سناتور گفت: او یکشنبه شب با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیاز به لغو جلسه. “به من گفت: رئیس جمهور شب گذشته ما به سادگی از زمان زنگ تفریح اوت آینده, بنابراین آن را نمی خواهد در خدمت هیچ هدف مفید برای شنیدن در این نقطه و او موافقت کرد.”

معلوم نیست که آیا Inhofe بود رای به گریبان تاتا نامزدی گذشته این کمیته ، دموکرات ها در پنل شده اند شدیدا مخالف و جمهوری خواهان نیز مورد سوال تاتا مدارک.

در یک بیانیه زیر Inhofe اعلام دیابت جک رید, D -, رود آیلند, رتبه بندی عضو کمیته گفت: “این منصفانه است که می گویند اعضای هر دو طرف راهرو را مطرح پرسش های جدی در مورد این نامزد. … رئیس Inhofe درست و واضح این نامزدی نیست رفتن در هر نقطه بدون کامل و عادلانه باز شنیدن.”

تاتا یک فاکس نیوز عامل در حال حاضر در خدمت به عنوان مشاور ارشد وزیر دفاع علامت Esper نامزد دریافت جایزه بود به جای John Rood به عنوان معاون امور دفاعی برای سیاست شماره 3 موقعیت در وزارت دفاع.

Rood استعفا داد و در ماه فوریه پس از آن فاش شد که او تا به حال هشدار داد که دولت در برابر برگزاری تا کمک های نظامی برای اوکراین یک مسئله در هسته مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس و بعد از آن تبرئه شده توسط سنا.

در بیانیه روز شنبه, Jonathan هافمن, پنتاگون سخنگوی رئیس گفت: این بخش به دنبال به جلو به تاتا داشتن یک شانس برای “به اشتراک گذاری رکورد خود را از رهبری و موفقیت در خدمات عمومی و گسترده امنیت ملی تجربه” قبل از کمیته.

60 سال تاتا یک وست پوینت فارغ التحصیل 28 سال خدمت در ارتش از جمله یک تور در افغانستان به عنوان معاون فرمانده 10th کوه بخش قبل از بازنشستگی در سال 2009.

کار خود را کوتاه قطع شد و پس از یک ارتش بازرس به طور کلی بررسی به این نتیجه رسیدند که او تا به حال حداقل دو امور خارج از زناشویی در طول خدمات خود را.

نامزدی خود را اعلام کرد کاخ سفید در ژوئن 10, آمد به سوال بیش از گذشته از نظرات و پست توییتر که در آن او به نظر می رسد برای حمایت از تئوری های توطئه های مختلف و denigrated مقامات ارشد سابق.

در سال 2018 توییتر نوشته های او به نام اسلام “بیشترین سرکوبگر و خشونت, دین من می دانم” و متهم است که اوباما یک “تروریست رهبر” کار می کرد که علیه منافع آمریکا در حالی که به “کمک به کشورهای اسلامی بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ است.”

در نامه ای به تاتا در دوشنبه چندین دموکرات در این کمیته خواست او را به خروج از توجه به پنتاگون ارسال.

“هیچ کس با یک رکورد تکرار منفور اظهارات مثل مال شما باید نامزد برای خدمت در یک موقعیت ارشد اعتماد عمومی در پنتاگون” نامه متحده است.

آن را امضا توسط سنسور. الیزابت وارن د-جرم.; کریستن جیلیبرند D-نیویورک; Mazie Hirono D-هاوایی; Richard Blumenthal, D-Conn.; و تامی Duckworth, D-بیمار است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: لایحه ایجاد VA شعار Gender-Neutral به اتفاق آرا تصویب شده توسط کمیته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>