رئیس حمل و نقل هوایی نیروی دریایی مدارس فرمان دیگری نیروی دریایی خلبان کشته در سقوط هواپیما

دو هوانورد نیروی دریایی کشته شدند در این هفته هنگامی که خود را غیر نظامی تک موتور هواپیما در آلاباما. سروان.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 خرداد 1399

دو هوانورد نیروی دریایی کشته شدند در این هفته هنگامی که خود را غیر نظامی تک موتور هواپیما در آلاباما.

سروان. وینسنت Segars رئیس حمل و نقل هوایی نیروی دریایی مدارس فرمان و Cmdr. جاشوا فولر درگذشت, روز شنبه هنگامی که خود را Piper PA-32 سقوط کرد و در حدود 12 مایل در خارج از سلما گفت: Cmdr. جیمز استاکمن سخنگوی نیروی دریایی آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی. Segars و کاملتر شد و تنها دو سرنشین هواپیما او اضافه شده است.

جزئیات بعدی: پس از سرباز مرگ در خودرو, رول اور, نماینده مجلس خواستار نظامی گسترده ای تغییرات

فولر متعلق به هواپیمای سلما بار-مجله گزارش شده است. این جفت ارز با توجه به کاغذ بودند راه خود را از جاسپر آلاباما به پنساکولا فلوریدا که در آن افسران بر اساس. جاسپر در حدود 300 مایل از شمال Pensacola.

خلبان اعلام فرود اضطراری در حدود 4:40 p. m. روز شنبه, Dallas, پزشکی قانونی شهرستان آلن Dailey گفت: بار-مجله. آنها در تلاش بودند به زمین در یک فرودگاه غیر نظامی بود که یک پایگاه نیروی هوایی که بسته در 1970s.

"یک محصول گردگیر شد و خال خال هواپیما" Dailey مقاله گفت. "وجود دارد هیچ چیز است که می تواند انجام شود."

Stockman کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات اضافی در مورد تصادف با استناد به تحقیقات جاری به کار گرفته توسط سازمان ملی ایمنی حمل و نقل. نیروی دریایی است که از همکاری با تحقیقات او اضافه شده است.

Segars و فولر تزئین شده بود و خلبانان با چندین دهه از ترکیب تجربه پرواز. هر دو خدمت در افغانستان با توجه به سوابق خدمات.

Segars خدمت کرده بود به عنوان افسر فرمانده نیروی دریایی حمل و نقل هوایی مدارس فرمان در پنساکولا پس از سال 2018 است. او می خواهم پرواز بیش از 4,300 ساعت پرواز و اعطا شده بود دفاع خدمات برتر مدال و دو سپاه از شایستگی یک ستاره برنز و پنج درجه مدال -- یکی برای عمل فرد و چهار برای اعتصاب پرواز.

بارون رینهولد بازنشسته نیروی دریایی خلبان نوشت: در یک Facebook پست که او با غلبه بر غم و اندوه پس از یادگیری از Segars' مرگ است.

"هر کس که می دانستند وینس احترام او" رینهولد نوشت. "او یک مرد بود از اعتقاد و زندگی با یک حس از هدف است. ... من زندگی می کنند با یک سوراخ در قلب من و سوگواری از دست دادن دوست و غمگین با خانواده اش."

فولر به تازگی به رهبری Pensacola مبتنی بر آموزش نظامی 86 پس از خدمت به عنوان واحد اجرایی پس از 2017. فولر نظارت حدود 60 مدرسان که آموزش دیده نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی بین المللی خلبانان.

او به نام واگذاری پرارزش ترین تور حرفه ای خود را در طول خود را تغییر فرماندهی مراسم است.

"همانطور که من را نهایی با رویکرد پایان زندگی حرفه ای من من افتخار دارم که کمک به شکل دادن به آینده حمل و نقل هوایی نیروی دریایی و این چیزی است که من را گنج" فولر گفت. "نیروی دریایی ماموریت موفقیت بستگی به استثنایی مردان و زنان در میان صفوف خود را و هیچ کدام وجود دارد بیشتر از Sabrehawks من خدمت در کنار اینجا."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط: دریایی V-22 Osprey آسیب دیده پس از ضربه نظامی هواپیما در باند فرودگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن