سر از فرمان مبارزه با هوا به بازدید بال پرواز پس از مجموعه ای از سقوط

نیروی هوایی ایالات متحده به طور کلی مسئول مبارزه با نیروی هوایی بازدید بال پرواز در سراسر کشور به بحث ایمنی و آموزش شیوه های زیر یک سری از جت تصادفات در هفته های اخیر.

ژنرال مایک هولمز سر از فرمان مبارزه با هوا در روز چهارشنبه آغاز شد و برای اولین بار در یک سری از جلسات با شعله ور خواهد شد که شامل یک کاوشگر به هر دو تاریخی و فعلی داده است که ممکن است نشان می دهد یک روند مشترک در میان حوادث به گفته سخنگوی Leah Garton.

جزئیات بعدی: Esper ممنوعیت استفاده از ارتقاء تخته عکس, دستور بررسی و نظافت استانداردهای

“در حوادث اخیر شامل چندین هواپیما از انواع متعدد دستورات” Garton گفت: در یک ایمیل به چهارشنبه. “ACC نیز توزیع به روز رسانی راهنمایی و اطلاعات ایمنی برای همه ما پرواز واحد است.”

او افزود که هلمز شروع بحث در مورد سقوط اخیر با عمده دیگر فرمان داد. این جلسات ادامه خواهد داد تا از طریق هفته آینده Garton گفت.

هلمز’ تحقیق به شرح زیر از پنجم سقوط مربوط به نیروی هوایی جت جنگنده از آنجا که ممکن است.

روز دوشنبه یک F-16 Fighting Falcon خلبان فرود در Holloman پایگاه نیروی هوایی نیومکزیکو خارج با خیال راحت قبل از سقوط جت در پایه. خلبان بود و برای درمان جراحات جزئی 49 بال گفت.

بال دستور موقت ایستاده-پایین محلی پرواز عملیات روز بعد “برای اطمینان از ایمنی فرودگاه و سلامتی aircrew,” مقامات گفت: در یک نسخه.

“وجود دارد هیچ نشانه ای از هر ناوگان گسترده ای از مسائل. عادی پرواز عملیات از سر گرفته اند به طور کامل از [شنبه],” بال گفت.

به طور جداگانه 1st سرهنگ دیوید اشمیت از 77 سالگی اسکادران جنگنده شاو در پایگاه نیروی هوایی در ایالت کارولینای جنوبی کشته شد در حالی که پرواز F-16 سانتی متر در طول یک روال ماموریت آموزشی ژوئن 30. علت این که تصادف در دست بررسی است.

1st سرهنگ کنت “کیج” آلن فوت کرد زمانی که او در F-15C Eagle سقوط در سواحل بریتانیای کبیر در طول یک روال ماموریت آموزشی ژوئن 15. آلن بخشی از 493rd اسکادران جنگنده, 48 جنگنده بال در RAF لکنهیته, انگلستان است.

F-35A Joint Strike Fighter داده شده به 58 اسکادران جنگنده از 33 جنگنده بال سقوط مارس 19 پس از فرود در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا. خلبان با موفقیت خارج شده. روز قبل از آن یک F-22 رپتور سقوط کرد و طی یک روال پرواز آموزشی در نزدیکی Eglin. که خلبان نیز قادر به بیرون راندن.

جدا تحقیقات راه اندازی شده است به هر حادثه مقامات گفته اند.

نیروی هوایی را دیدم سنبله در حمل و نقل هوایی اتفاقات ناگوار در مالی 2018 که درخواست بررسی در سراسر عمده دستورات و حتی “یک روز مکث” در عملیات به انجام یک بررسی ایمنی. اداره هوانوردی کلاس اتفاقات ناگوار افزایش یافته بود 48 درصد به عنوان از آوریل 2 سال 2018 بیش قبلی سال مالی با توجه به نیروی هوایی داده است.

این سرویس تا به حال از دست رفته 18 خدمات اعضا به عنوان از که ممکن است, از جمله نه WC-130 aircrew در یک سقوط مرگبار در خارج از ساوانا ،

نیروی هوایی ثبت 30 هوانوردی کلاس اتفاقات ناگوار — و یا حوادث مربوط به مرگ و میر شدید خسارت جمعا به مبلغ 2 میلیون و یا بیشتر و یا از دست دادن کامل از هواپیما — 19 کشته و 12 هواپیما نابود شده کلی است که در سال.

با مقایسه این خدمات را دیدم 17 کمتر مرگ و میر و نیم به عنوان بسیاری از هواپیما نابود شده در سال 2019.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: یک Airman درگذشت پس از شوت خود را باز کرد در حالی که او هنوز در هواپیما می گوید: گزارش جدید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im