هاوایی نظامی اعضای بازگشت از استقرار استفاده می شود ملاقات با swarming, خانواده بالن و آغوش. در حال حاضر آن را غربالگری پزشکی از جمله درجه حرارت چک اجتماعی فاصله قرنطینه و در خانه و بررسی یو پی اس.

حدود 350 سچفیلد بررککس سربازان در حال بازگشت سهشنبه در دو پرواز چارتر از به صورت مختصر آموزش در تایلند است. حدود 1000 بیشتر انتظار می رود که بعدا در این هفته است.

مقامات گردشگری تایلند گزارش داد که روز شنبه این کشور نزدیک به 70 میلیون بود 2,518 COVID-19 عفونت; 1,135 بودند “درمان;” 1,348 بودند در بیمارستان; و 35 فوت کرده است.

“ما در حال انجام یک فرآیند عمدی به اطمینان حاصل شود که ما مسئول ایمنی و بهداشت نه تنها از سربازان و خانواده بلکه هاوایی جامعه” گفت: سرهنگ جرثقیل چنگ سخنگوی ارتش ایالات متحده در اقیانوس آرام در فورت شافتر. “ما در حال رفتن را از طریق یک فرآیند عمدی پزشکی غربالگری قبل از خروج سربازان تایلند و به محض ورود خود را و سپس نظارت فعال در حالی که آنها در 14 روز در قرنطینه.”

چنگ افزود که “تا به امروز وجود داشته است هیچ تست مثبت یا موارد گزارش شده از COVID-19 در میان سربازان است.”

همه سربازان در حال غربالگری برای هر گونه علائم COVID-19 قبل از خروج از تایلند و در حال حاضر تمرین های اجتماعی فاصله. بازگشت سربازان در حال پرواز به Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی و برآورده شدن توسط ارائه دهندگان خدمات پزشکی در Hickam میدان چنگ گفت. در Hickam آنها باید خود را به درجه حرارت بررسی می شود و باید برای پر کردن یک پرسشنامه سلامت قبل از سوار شدن به اتوبوس به Schofield, او گفت:.

ارتش-تولید خبر گفت: سربازان از 2 گردان 35 هنگ پیاده نظام 25 پیاده نظام تقسیم و همتایان خود از ارتش سلطنتی تایلند رسما شروع به ورزش هانومان نگهبان 20 در مراسم افتتاحیه Feb. 24 در اردوگاه دوستی در Korat تایلند است.

ایالات متحده مشارکت شامل Schofield سربازان و حدود 700 تایلندی پرسنل. رویدادهای آموزشی شامل یک نظامی فرایند تصمیم گیری ورزش یک جوخه و شرکت در سطح حوزه آموزش و ورزش و زندگی-آتش سوزی ورزش.

این بخشی از اولین توقف از مسیر اقیانوس آرام 2020 ارتش به روش حجیم کردن نیروها برای ماه در یک زمان در منطقه با مداوم اما دائمی نیست ردپای است که به پیروی از “مکان نه پایگاه” سرود پنتاگون.

این گروه عمدتا ساخته شده از 3 تیپ سربازان از جمله 2 گردان 35 هنگ شد و در ابتدا انتظار می رود در هاوایی به سمت پایان ماه مه.

“بازگشت همه سربازان را قرنطینه می شود و در سربازخانه و یا خانه های خود را سازگار با حالت قرنطینه مقررات” چنگ گفت. “ما خواهد بود به طور فعال نظارت بر تمام سربازان خود را در طول 14 روز در قرنطینه با تماس های تلفنی از ارتش ارائه دهندگان خدمات پزشکی. هر سرباز با نشانه های سازگار با COVID-19 خواهد بود بررسی و دریافت تست همان روز. هر سرباز با علائم جدا خواهد شد در انتظار نتایج آزمایش.”

تجهیزات است که هنوز هم تمیز بودن و لود در تایلند و این روند برنامه ریزی شده است به چند روز چنگ گفت.

در ضمن حدود 350 هاوایی سربازان گارد ملی بودند و با اعزام به افغانستان هستند در فورت بلیس تگزاس رفتن را از طریق رفع بسیج عمومی و عزت قرنطینه و پس از اتمام ماموریت خود در این کشور است.

سربازان از 1-487th میدان توپخانه تا به حال یک ماموریت منحصر به فرد شناخته شده به عنوان “ضد موشک توپخانه و خمپاره انداز” و یا C-RAM, با استفاده از یک سیستم سلاح که شاخه های پایین ورودی موشک دشمن با آتش سریع پالس از 20 میلی متر دور.

هاوایی سربازان بودند عامل در هفت پایگاه در سراسر کشور است. آنها در انتظار بازگشت به خانه اواسط ماه خواهد شد و باید به خود قرنطینه برای یکی دیگر از 14 روز در هاوایی است.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط ویلیام کول از این Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im