باید کاکائو و شکر? این Fudgy Granita.

یک کمی بزرگ دستور العمل کوچکترین-امکان لیست مواد تشکیل دهنده و بزرگ همه چیز طعم خلاقیت وای عامل. Psst: ما نمی شمارم و آب و نمک و فلفل سیاه و برخی چربی ها (به طور خاص 1/2 فنجان یا کمتر از روغن زیتون و روغن نباتی و کره) از آنجایی که ما در حال حدس زدن شما باید آن پوشش داده شده است. امروز ما در حال ساخت یک درمان سرد برای خنک کردن با.


برای من بستنی است که پست–یادبود روز قبل از روز کارگر دسر. شاید به این دلیل که—بر خلاف کیک یا بیسکویت—این کار نیاز به یک آتش تنفس فر.

اما آن را نشانی از نیاز به یک ماشین بستنی (1). که حتی اگر شما نیاز به به خاطر سپردن به توقف گردونه کاسه حداقل 24 ساعت قبل از ولع مصرف. چنین هم درست است برای شربت شربت و ماست منجمد. اما نه granita.

به عنوان نویسنده کتاب آشپزی David Lebovitz تعریف این Sicilian اصلی در کامل حرکت شبیه چمچه زنی, “granita است که به سادگی یخ تراشیده شده از یک به آرامی شیرین پوره میوه جات و یا مایع دیگری.” چه چیزی بیشتر: “از همه دسر منجمد granita ساده ترین را.”

Chocolatey granita, topped with whatever the heck you want. (Our ace food stylist Anna Billingskog wanted soft cream. And now so do I.)
Chocolatey granita صدر با هر معامله شما می خواهید. (ما ace مواد غذایی سبک آنا Billingskog می خواستم کرم نرم. و در حال حاضر پس از انجام I.) عکس آنا Billingskog

این به این معنی هیچ داد و بیداد کن روش هیچ تجهیزات خاص است. اگر شما یک ظرف کم عمق (هر چیزی از یک ظرف قابل استفاده مجدد برای پخت پن) و چنگال (بله مانند آنچه شما می خواهم به خوردن سالاد با) شما خوب هستید بروید.

در اینجا cheat sheet: هم بزنید تا یک مایع پایه پور که به یک ظرف پاپ آن را در فریزر, آیا چیز دیگری برای یک ساعت شن دوغاب با چنگال آیا چیز دیگری برای 30 دقیقه با چنگک جمع کردن دوباره و تکرار در 30 دقیقه افزایش تا granita سرد به عنوان یک مخروط برف.

سر خود را-honcho عنصر می تواند توت فرنگی و هندوانه و یا صبر کنید برای آن, کرفس. کافئین جرعه مانند اسپرسو و چای نیز بازی منصفانه.

این گزینه ها همه+ اما من ترجیح می دهم یک عمیق تر و تیره تر غنی تر granita—ساخته شده با چیزی است که شما به احتمال زیاد در حال حاضر در شربت خانه خود را در حال حاضر: پودر کاکائو. در حالی که طبیعی در مقابل هلندی-فرایند ممکن است یک معامله بزرگ با محصولات پخته که آن را به دستور العمل های با ور آمدن عوامل هم کار می کند فقط خوب است.

از فروشگاه ما

مواجه نگردند فقط با پودر کاکائو و شکر دانه ریز—به علاوه کمی بزرگ کالاهای اساسی آب و نمک—شما در نیمه راه به دسر. یکی که chocolatey طعم بستنی کامیون Fudgsicle و پوسته پوسته-زبر بافت کارناوال تراشیده یخ.

شما می توانید آن را به عنوان است و یا بالا با چیزی با شکوه. فکر می کنم: کرم های سنگین مستقیم از کارتن یا whisked تا pillowy. یا کرم fraîche یا خامه ترش یا کل شیر, ماست یونانی. و یا به نگه داشتن کل شو شربت خانه پسند چرا طولانی پور از شیر تغلیظ شده شیرین یا گیاهی روغن زیتون ؟

هر چه مسیر شما را, من امیدوارم که شما اضافه کردن یک بوق خرج کردن از پوسته پوسته نمک بیش از حد.

(1) هوشمند استثنا در این: بدون اونا بستنی. اگر شما هنوز به آزمایش Nigella Lawson نبوغ دستور یک محل عالی برای شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de