HASC رئیس بالا ☀ اولویت: بهبود برابری نژادی و اصلاح مراقبت های بهداشتی

فعلی خانه سیاست دفاعی لایحه شامل مجموعه ای از مقررات مربوط به بهبود فرصت ها برای اقلیت ها در نیروهای مسلح — اقدامات است که نیروهای مسلح مجلس رئیس Rep. آدام اسمیت D-بشویید. گفت: در حال اولویت برای عبور.

دفاع از لایحه خواهد شد که بحث روز شنبه توسط این کمیته را ارائه 3 میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی در اقلیت موسسات برای دانش آموزان درگیر در دفاع وزارت علوم ریاضی و تحقیق و پژوهش برای تغییر و تحول و یا هوشمند برنامه.

جزئیات بعدی: اصلاح با هدف سرنگونی ممنوعیت نما سربازی

و آن را به 17 میلیون دلار به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها یا HBCUs و دیگر اقلیت موسسات در تلاش برای تنوع بخشیدن به امنیت ملی نیروی کار است.

این لایحه همچنین نیاز به بخش های نظامی به ارائه گزارش خلاصه جنسيت و نژاد و از هر افسر توصیه می شود در یک لیست برای ارتقاء برای پرداخت نمرات O-4 و بالاتر.

در یک تماس تلفنی با اعضای دفاع نویسندگان گروه شنبه از واشنگتن اسمیت گفت: بودجه مورد نیاز است زیرا “وجود دارد که از نظر آماری متفاوت درمان مردم رنگ و دیگران در [یکنواخت کد عدالت نظامی].”

“همچنین در شرایط استخدام و ارتقاء. ما انجام نمی دهد به اندازه کافی وجود دارد” اسمیت گفت.

بیشتر اقدامات برای بهبود برابری در ارتش ایالات متحده انتظار می رود معرفی می شود که کمیته برگزار چهارشنبه. پس از این کمیته تصویب این لایحه آن را به تصویب مجلس و آشتی با آمریکا و نسخه نهایی آن نیز شامل طرح با هدف بهبود تنوع در وزارت دفاع.

فعلی مجلس سنا در لایحه نیاز به وزارت دفاع برای انجام یک مطالعه در عمق در نژادی و قومی و جنسیتی ترکیب واحدهای نرخ مشارکت از جمعیت اقلیت در برخی از واحد ها و بررسی اقلیت رهبری در کل افسر سطح و همچنین شناسایی موانع به اقلیت الحاق و آموزش.

این لایحه در مجلس سنا نیز نیاز به خدمات نظامی خود را گسترش رزرو افسری سپاه در برنامه های مختلف تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و اقلیت موسسات برای حداقل پنج سال تحت آزمایشی برنامه های خود را.

در پی مارس 25 کشتار مینیاپولیس ساکن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس و تماس در حال رشد و به رسمیت شناختن تبعیض آمریکایی ها از رنگ اغلب در آموزش و پرورش اشتغال و جوامع خود وزیر دفاع علامت Esper این ماه اعلام کرد یک بسته نظامی گسترده ای طرح برای بهبود تنوع.

وزارت دفاع تاسیس شده است دفاع مدیره در تنوع و شمول در ارتش یک گروه اختصاص داده شده به توسعه توصیه هایی برای افزایش تنوع نژادی و تضمین فرصت های برابر در صفوف.

همچنین این برنامه به ایستادن دفاع در کمیته مشورتی در تنوع و شمول در مسلح خدمات مشابه به دفاع موفق کمیته مشورتی زنان در خدمات تاسیس نزدیک به 70 سال پیش است.

در ماه گذشته فردی خدمات نیز اعلام کرده اند گام برای بهبود تنوع و سرکوب نژادپرستی در صفوف. که ایجاد تنوع در سال 2005 اعلام کرد در این ماه آن را متوقف خواهد کرد با استفاده از عکس ها در ارتقاء هیئت مدیره برنامه های کاربردی برای کاهش تعصب. نیروی دریایی فرمانده نیروی دریایی عملیات Adm. مایکل Gilday اعلام تشکیل یک نیروی کار در برابری نژادی. نیروی هوایی که رئیس ستاد ژنرال چارلز “CQ” قهوه ای اولین آفریقایی آمریکایی تا کنون منجر به یک شاخه نظامی افزایش اندازه از کمک هزینه تحصیلی برای ROTC دانش آموزان حضور HBCU یا اسپانیایی-خدمت نهاد. و دریایی سپاه شد اولین خدمات به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از پایگاه های نظامی.

قانونگذاران باید گفت آنها می خواهند خدمات به منبع تغییر در درون صفوف خود و تشویق DoD به “تشخیص وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود.”

“ما در یک نقطه تحول در این کشور غیر نظامی و نظامی حکیم” گفت: Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا در طول یک جلسه از خانه خدمات مسلح پرسنل کمیته فرعی در این ماه. “و من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.”

اسمیت گفت: در علاوه بر این به بهبود برابری نژادی در سراسر DoD خود را بالا دیگر پرسنل اولویت برای سال مالی 2021 دفاع ملی مجوز اقدام نظامی نظام سلامت است که تحت تحکیم و تلاش اصلاحات آغاز شده در سال 2017.

به عنوان بخشی از این تغییرات دفاع از سلامت سازمان است که با فرض مدیریت خدمات نظامی,’ بیمارستان و درمانگاه و خدمات پزشکی دستورات در حال تغییر تمرکز از مراقبت از خدمات اعضای خانواده و بازنشستگان برای درمان تنها یونیفورم پرسنل.

خانه لایحه در حال حاضر شامل یک ارائه برای به تاخیر انداختن این تغییرات تا زمانی که پنتاگون فراهم می کند کنگره با یک به روز رسانی آن نیروی انسانی پزشکی و برنامه ریزی برای تغییر بیشتر بازنشستگان و اعضای خانواده به Tricare.

“من شایستگی از آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد انجام در ادغام [سیستم] با هم … اما من نیاز به یک درک بهتر. آشتی که قطعا در بالای لیست” اسمیت گفت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: بهداشت ، وارن: لغو مدال افتخار اعطا شده به نیروهای خود در “Wounded Knee” قتل عام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>