نیمی از دنیا از یکدیگر دریایی پسر رقابت در مجازی تاریخی نیم

بین در حال حاضر و مه 21, هزاران نفر از دوندگان را ورود 13.1 کیلومتر بر خود ترجیح تناسب اندام برنامه ها و مجازی مطالب را در غیر معمول ترین دریایی سپاه تاریخی نیم.

کن Kunze ممکن است تنها به انجام این کار با یک pocketful of ین ژاپن.

زمانی که Kunze های دریایی عمده دریافت سفارشات به اوکیناوا در ماه نوامبر گذشته او به سرعت penciled در اواسط ماه مه به عنوان قاب زمان برای سفر خانه به استافورد. علاوه بر جشن همسرش تانیا تولد در مارس 14, Kunze مشتاق بود برای این شانس را به اجرا تاریخی نیمه با فرزندان Collin 15 و کول 9.

برای دو سال گذشته Kunze به وظایف حرفه ای خود به عنوان یک افسر ارتباطات مانع مشارکت خود را در مسابقه. در عوض او می خواهم از خواب بیدار حدود ساعت 3 صبح به راه اندازی رسانه های مهمان نوازی چادر و هماهنگ با 10 تا 15 تفنگداران دریایی پراکنده در سراسر این دوره گرفتن عکس. در این سال او بیشتر یا کمتر به یک دونده — و پدر.

“من واقعا به دنبال به جلو به اینکه اولین سفر من به خانه از دیدن خانواده برای اولین بار و پس از آن گرفتن پسران و تماشای آنها مرا در گرد و غبار اطراف mile 1,” Kunze گفت.

“ما برای اجرای هر روز تا زمانی که او به سمت چپ” تکرار Collin. “است که من پیوند چیز برای ما است. من به دنبال به جلو به حال قادر به اجرا با او و او را ضرب و شتم در آن است.”

مشترک خود را پیش بینی فرسایش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رخنه در سراسر جهان است. پس از آن وزارت دفاع با صدور “توقف-حرکت” منظور منع غیر اورژانس سفر برای اعضای نظامی حداقل تا 30 ژوئن. حتی اگر Kunze به نحوی امن معافیت اجباری 14-روز قرنطينه در هر دو به پایان می رسد از سفر ساخته شده طرح بیاستفاده.

“این واقعا یک تجمع دشوار مکالمات” Kunze گفت. “ما شاهد نوشتن بر روی دیوار.”

در دریایی از ناامیدی پدر و پسر صید یک پوشش نقره ای; در حالی که آنها نمی تواند اجرا شود و در همان محل — و یا حتی در همان قاره — آنها هنوز هم می تواند از لحاظ فنی اجرای همان مسابقه است.

Kunze خواهد طرح دوره خود را در امتداد دیوار پوشا در دریای جنوب چین و در حالی که Collin خواهد فیوز هم خود را از مسیرهای مختلف خود در سراسر شمال استافورد محله. (با توجه به سن و سال او را کول می کردم نیاز به یک چشم پوشی از نژاد مدیر برای ورود به این سال تاریخی نیم).

اوکیناوا یک جزیره گرمسیری گاهی اوقات به عنوان توضیح داده شده در ژاپن نسخه هاوایی است. Kunze برنامه ریزی شده به مجموعه ای از دیروز یا امروز صبح هر زمان که او آزار دهنده التهاب تاندون آشیل مجاز است. منظره دریا دیوار منجر به منطقه ای به نام آمریکا ایجاد کرد آمریکا با مضمون عمومی مرکز. ژاپن به تلوان ماشین آلات به شيوع که باید در مفید آمده است در طول یک رویداد استقامت.

“آن خواهد بود آب من امتیاز” Kunze گفت. “من متوقف کنیم و من pocketful of ین سکه و من شما را متوقف کردن و گرفتن چیزی از تلوان ماشین آلات و پس در ادامه با من اجرا شود.”

Kunze پسران آغاز شد و همراه او در روزانه اجرا می شود حدود یک سال پیش. در ابتدا او به رشد هر دو مرد خود را فرزندان و نه به راحتی. در عرض چند ماه, اما, Collin افزایش junior در شمال دبیرستان بود از دست داد 25 پوند و متوجه پیشرفت خود را به سلامت کلی. سه وارد برخی از دریایی سپاه’ مسابقه دیگر ارائه شده و با کول برنده شدن در گروه سنی خود در Belleau Wood و مدال افتخار 8K حوادث.

Collin در حال حاضر فرار تاریخی خود را نیمی ارسال یک علامت از 2 ساعت 9 دقیقه روز پنج شنبه. هنگامی که او را به نام پدر خود را که شب (یا روز صبح بسته که چشم انداز با ژاپن 12 ساعت پیش) همسر Kunze نشئه بود. خود را در همه زمان بهترین مارک بود در جایی در اطراف 2:10:00.

درست مثل او می خواهم امیدوار پسرش او را در گرد و غبار.

“آن را سرد به ببینید که چگونه در حال اجرا آنها را هیجان زده نگه می دارد و آنها را حتی زمانی که من اینجا هستم و در حال اجرا با آنها — — تقریبا ما را نگه می دارد رفتن” Kunze گفت. “این واقعا سرد به عنوان یک خانواده به انجام آن است.”

این مقاله نوشته شده توسط Joey LoMonaco از نیزه رایگان-ستاره, Va. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 نیزه رایگان-ستاره Va.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>