گروه تهدید به شکایت و بیش از نازی نمادهای ملی جانبازان گورستان

یک گروه مدافع در حال آماده شدن برای رفتن به دادگاه مگر اینکه وزارت امور کهنه سربازان به سرعت حذف نازی نمادها و مراجع به آدولف هیتلر از سنگ قبر از سه آلمانی اسرای جنگی جنگ جهانی دوم به خاک سپرده شد در ملی جانبازان گورستان.

صلیب های شکسته و کتیبه که دولت در آلمانی “او به دور از خانه خود را برای پیشوا مردم و پدری” نباید اجازه داد در و گورستان که در آن سربازان آمریکایی در حال دفن گفت: Mikey Weinstein رئیس ارتش آزادی مذهبی پایه و اساس است.

جزئیات بعدی: هرکول خدمه دریافت نیروی هوایی رزمی اکشن مدال پس از حمله RPG

نمادها و کتیبه “باید ریشه کن و نابود کن” او گفت:. “این است که به طور کامل و کاملا اشتباه است.”

Weinstein سابق نیروی هوایی کاپیتان و فارغ التحصیل از آکادمی نیروی هوایی گفت: MRFF آماده است برای رفتن به دادگاه فدرال اگر VA حاضر به حذف سنگ قبر. او همچنین به نام در کنگره به اقدام است.

او گفت: VA باید دنبال مثال های دریایی فرمانده ژنرال دیوید برگر که در آوریل ممنوع نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم و متعلقات در همه تاسیسات دریایی.

در نامه ای به تمام تفنگداران دریایی برگر نوشت: “من در تمرکز صرفا بر روی یک ساختمان منحصر به فرد قادر به warfighting تیم که اعضای آن از تمام جنبه های زندگی و باید یاد بگیرند که به کار side-by-side.”

او گفت: مؤتلفه پرچم “نشان داده این قدرت برای شعله ور کردن احساسات را بدست آورد.”

سه آلمانی اسرای جنگی که باقی مانده بودند بلامعارض پس از جنگ به خاک سپرده شد در دو VA ملی گورستان — دو در قلعه سام هوستون ملی گورستان در تگزاس و یکی در فورت داگلاس پست گورستان در ایالت یوتا است.

Weinstein گفت: او هشدار داده شد به حضور خود توسط یک سرهنگ بازنشسته که نام او نکردن که دیدم سنگ قبر در حالی که بازدید خود را یهودی پدربزرگ قبر در تگزاس گورستان ها و آموخته سومین سنگ مزار در ایالت یوتا است.

Weinstein گفت که او نوشت به VA وزیر رابرت Wilkie دوشنبه گذشته خواستار حذف آنها.

در بیانیه روز شنبه, VA ملی گورستان دولت گفت که این مجسمه نمی تواند تغییر و یا حذف شده تحت تاریخی ملی حفظ عمل از سال 1966.

VA مورد نیاز است “برای حفاظت از منابع تاریخی از جمله کسانی است که تشخیص تفرقه چهره های تاریخی یا حوادث” با توجه به این بیانیه.

پس MRFF مطرح دیگر گروه های تروریستی در, VA به حذف سنگ قبر و یا پاک کردن نمادها و کتیبه.

در بیانیه ای که پنجشنبه گذشته مرکز قانون فقر جنوب گفت که VA “نیست مسئول اشتباهات گذشته گورستان مدیران. قبرها هستند یک یادگاری از زندانیان از جنگ منتقل شده به ایالات متحده در پایان جنگ جهانی دوم که جان خود را در اینجا اکثریت آنها عودت.”

اما “VA دفاع از صلیب شکسته — برجسته نماد یهودستیزی — تنها به اکسیژن به سفید ناسیونالیست جنبش” قانون مرکز گفت.

در نامه ای به Wilkie جمعه گذشته پشتوانه MRFF, b’nai B’rith بین المللی یهودی خدمات سازمان ابراز “خشم و انزجار بیش از صفحه نمایش از صلیب های شکسته و آهن می گذرد و به نقل از تجلیل آدولف هیتلر” بر روی سه سنگ قبر.

“این عمیقا توهین آمیز و نمادها و زبان به نظر می رسد در کنار قبر سربازان آمریکایی از جمله برخی از کسانی که جنگیدند و ستم نازی ها در جنگ جهانی دوم” و باید برداشته شود b’nai B’rith گفت.

در بیانیه روز شنبه, Rep. Debbie Wasserman Schultz, D-فلوریدا و رئیس مجلس تخصیص بودجه نظامی فرعی در ساخت و ساز و امور جانبازان گفت: “VA تصمیم به ترک صلیب های شکسته در محل و همچنین به عنوان پیام های تجلیل هیتلر در حالی که نادیده گرفتن تماس به سنگ قبر پایین است که سخت غیر مسئولانه و غیر قابل قبول است.”

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: Top دریایی سفارشات مؤتلفه متعلقات برداشته شود از تمام پایگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>